Ogłoszenie


#1 2012-01-30 22:11:02

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Tereny starego Sashigame


     Wybrzeże piaszczyste. Chyba w ten sposób dałoby się najlepiej określić Tereny starego Sashigame. Północna część prowincji Sashikan oczywiście musi znajdować się nad morzem. Po czym łatwo to rozpoznać? Cóż, przede wszystkim po florze i faunie. W tych terenach dominują piaszczyste wydmy, a także rozmaite plaże. Miejsc do opalania da się tutaj znaleźć więcej niż w jakiejkolwiek innej krainie geograficznej. Co idzie za tym, zdecydowanie łatwiej jest tutaj wypoczywać niż trenować, ponieważ znalezienie ukrytej lokacji graniczy wręcz z cudem. No chyba, że komuś nie zależy na dyskrecji i lubi, gdy inni obserwują jego zmagania z nową techniką, umiejętnością, czy innym elementem do nauki.
     Podstawowe informacje o starym Sashigame zostały już określone - plaże i dostęp do morza. Coś poza tym? Tak, panuje tutaj bowiem niezwykle przyjazny klimat, zarówno dla mieszkańców, jak i podróżujących, czy turystów. Opady występują, jednak zazwyczaj w nocy, a w dzień jest ciepło. Poza tym, praktycznie zawsze da się wyczuć delikatny wiatr dochodzący znad morza - charakterystyczna bryza jest zapamiętywana przez wszystkich, którzy kiedykolwiek odwiedzili to miejsce. Co więcej o przyrodzie? Cóż, jeżeli oddalić się od brzegu, po dwóch, może trzech kilometrach, da się dostrzec roślinność nadmorską. Makia, oliwki, gaje roślinne, cyprysy - wszystkiego w bród, szczególnie tych ostatnich.
     Ze względów na słabe gleby, z roślin uprawnych można dostrzec jedynie wcześniej wymienione nadmorskie specjały, niewymagające dobrej ziemi. Tutejsza ludność utrzymuje się raczej z chowu zwierząt i turystyki. Nic zresztą dziwnego. Tereny starego Sashigame są naprawdę piękną okolicą, i chyba nie ma nikogo z Kraju Ziemi lub innych okolic, kto znałby lepsze miejsce na wakacje, czy dłuższy odpoczynek od świata...

Opis stworzony przez Ikkyo

Offline

 

#2 2012-02-05 01:21:27

 Yaomi

Zaginiony

Skąd: Otwock
Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 203
Klan/Organizacja: Hyuuga
KG/Umiejętność: Byakugan

Re: Tereny starego Sashigame

[z Baigai]
Szybkość podróży znacznie przyśpieszyła, z bardzo oczywistego powodu. Podróż odbywała się teraz na grzbiecie wodnego smoka, więc jak można się domyślić była ona bardziej milsza, a czas płyną jakby szybciej. Po jednym dniu już znaleźli się na terenach Sashigame, gdzie widać było bardzo dużo fauny.
- Ciekawe miejsce - Szeptał sobie pod nosem - Tyle oswojonych zwierząt.
Nie zawracając sobie jednak takimi sprawami głowy, myślał tylko o jak najszybszym dotarciu do celu. Udał się więc na tereny Tetsu no Kuni, czyli w mroźne rejony, zamieszkiwane przez samurajów.
[do Tetsu no Kuni - Tereny Testu no Kuni ]


http://fotofotki.pl/pliki_img/aizchdmeha157eno4dd.png
Mowa:

Katsuyu

Offline

 

#3 2012-03-09 17:50:34

 Logen

Uchiha http://i.imgur.com/27UXC1z.png

2478898
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 694
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: M
Wiek: 34

Re: Tereny starego Sashigame

[z Tetsu no Kuni]
Uchiha i Kiyoshi wspólnie przemierzają kolejną krainę na szlaku, prowadzącym do ich celu. Dainamaito - cel ich podróży, znajduje się na skraju świata. Długa droga jaką przebyli już bohaterowie, była niczym w porównaniu do tego co ich jeszcze czeka. Wkraczali pomału na tereny kraju ziemi... czekała ich teraz przeprawa przez dość nierówne tereny, bowiem znajdowały się tu i góry, i doliny. Wcześniejszy krajobraz, jakby namalowany, morski pejzaż zanikał.
- To chyba właściwa droga... pamiętam jedynie, jak wracałem tędy, ale nie bylem wówczas zbyt przytomny... - wyjaśnił Logen, gdy rozejrzał się po okolicy.
Podróżnicy ciągle mieli przed sobą jeszcze trochę drogi...

[zt obu -> Wioska klanu w Baigai]


http://i.imgur.com/fWw5y3s.jpg


Legenda mowy/myśli:
mowa postaci (#CF2929)
myśli postaci
Fukusaku (#006400)
Shima (#228D22)
Gamabunty (#008000)
Gamahiro (#ADFF2F)
Gamaken (#556B2F)
Gamakiri (#7FFF00)
Gama (#9ACD32)
Gomo (#7CFC00)
Gamatatsu (#32CD32)
Gamakichi (#00FF00)

Offline

 

#4 2012-03-10 19:37:13

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Tereny starego Sashigame

Wreszcie dotarliśmy z Naną do Sashigame w Kraju Ziemi. Była to część morska. Zatrzymałem się na chwilę aby spojrzeć na ten piękny widok.
- Nie zauważamy niekiedy jaki świat potrafi być piękny... - Rzuciłem na głos, po czym zaciągnąłem się morskim powietrzem. Z racji tego że już było cieplej, Nana jakby "obudziła się". Widziała w tym momencie to samo co ja.
- Jesteśmy już dosyć blisko. Jeszcze chwila i dotrzemy do Dainamaito. - Rzuciłem z uśmiechem, po czym pobiegłem brzegiem morza, aby nacieszyć się tym widokiem. Nie było wielu ludzi, co było dla mnie ułatwieniem.
z/t obojga -> Baigai/Źródło

Ostatnio edytowany przez Ichitsu (2012-03-10 20:11:53)

Offline

 

#5 2012-03-19 19:56:54

Anamari

Zaginiony

status (mati)@aqq.eu
42126819
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 301
Klan/Organizacja: Wyrzutek
Ranga: członek

Re: Tereny starego Sashigame

Kolejny punkt mojej wyprawy. Ostatni przed Baigai. Morski krajobraz jest miłą odmianą po lodowej pustyni. Zatrzymuje się na chwilę. Staję w pozycji do walki. Rozpoczynam. Za pomocą kościanej katany kreślę łuki, wpierw małe i powolne, z czasem coraz szybsze. W lewą rękę chwytam kunai. Póki co muszę przywyknąć do takiej formacji. Po krótkim treningu ruszam dalej. Już nie daleko, wkrótce powinienem tam dojść. Nie wiem co tam znajdę, ale mam nadzieję, że wpadnę na trop tego, który zniszczył te wioskę, a także wioskę Uchiha. Może wpadne na trop garbatego barda.
(zt---> Baigai)


http://s6.ifotos.pl/img/Copy-of-M_rahqpxx.jpg

Offline

 

#6 2012-03-19 20:38:29

Anamari

Zaginiony

status (mati)@aqq.eu
42126819
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 301
Klan/Organizacja: Wyrzutek
Ranga: członek

Re: Tereny starego Sashigame

I znów tutaj. Nie było to zbyt miłe uczucie. Jakbym bez powodu, tyle łaził. No trudno. Przyspieszam. Z powrotem to Tetsu no Kumi. Obłęd. No ale idę szybciej. Nie mam czasu na odpoczynek. Muszę dogonić, a nawet wyprzedzić Sentiego i Gisaku. Nie wiedziałem gdzie są, ale coś mnie do nich ciągnęło. Przeczucie? Dziwna moc? Już raz zadziałało, może zadziała znowu. Pamiętałem, że jeśli ich spotkam, to będę walczył z Gisaku. Nie miałem zamiaru od tego uciekać. Mimo że był silniejszy, ciągle mogłem go przechytrzyć. Nie mogę się doczekać. Opuściłem teren Sashigame.
(zt---->Tetsu no kuni)


http://s6.ifotos.pl/img/Copy-of-M_rahqpxx.jpg

Offline

 

#7 2012-03-19 21:52:14

 Logen

Uchiha http://i.imgur.com/27UXC1z.png

2478898
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 694
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: M
Wiek: 34

Re: Tereny starego Sashigame

[Z Baigai]
Uchiha dotarł na skraj kraju ziemi, a jego oczom ukazała się zupełnie inna sceneria. Piękne morze, którego w Tsuchi no Kuni ciężko doświadczyć. Podróż za starym przyjacielem była jednak męcząca. Potrzebny był odpoczynek. Logen usiadł pod jednym z drzew tak, aby móc w spokoju oglądać morze.
Piękne... tu jest na prawdę pięknie... - pomyślał młodzieniec. - Wprost wymarzone miejsce na trening...

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akcept by Basai

Po treningu Logen spokojnym krokiem ruszył dalej w podróż. Minęło już sporo czasu, więc odnalezienie osoby, za którą podążał, będzie trudniejsze. Mimo to nie mógł zrezygnować.

[zt -> Tereny Tetsu no Kuni]

Ostatnio edytowany przez Basai (2012-03-21 20:16:47)


http://i.imgur.com/fWw5y3s.jpg


Legenda mowy/myśli:
mowa postaci (#CF2929)
myśli postaci
Fukusaku (#006400)
Shima (#228D22)
Gamabunty (#008000)
Gamahiro (#ADFF2F)
Gamaken (#556B2F)
Gamakiri (#7FFF00)
Gama (#9ACD32)
Gomo (#7CFC00)
Gamatatsu (#32CD32)
Gamakichi (#00FF00)

Offline

 

#8 2012-03-21 19:42:19

 Senti

Zaginiony

37585360
Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 539

Re: Tereny starego Sashigame

Mieliśmy dość szybkie tempo marszu. Nie ukrywam, że osobiście się do tego przyczyniłem, gdyż chciałem jak najszybciej wypełnić misję i zatrzymać się w jakimś hoteliku z gorącymi źródłami. Taka kąpiel to dopiero relaks. Niestety kosztuje i to dość sporo.
- Mam jednak sporo Ryo - pomyślałem patrząc do kieszonki w której nosiłem pieniądze. Tak, to prawda, ostatnio nie miałem wydatków a wypłaty szybko zasilały mój budżet. Teraz pozostało pomyśleć na co je wydać..
- Przecież miałem iść do gorących źródeł.. - walnąłem się w czoło, zażenowany własną głupotą. Dopiłem mleko, a że strasznie mi się nudziło, wyciągnąłem kunai i zacząłem rzeźbić abstrakcję w kartonie.
Droga powoli ubywała.

z/t Baigai

Ostatnio edytowany przez Senti (2012-03-21 19:42:38)

Offline

 

#9 2012-03-21 19:43:42

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: Tereny starego Sashigame

[z Tetsu no Kuni]

To była pierwsza kraina z jaką musiałem się uporać wyruszając w podróż. Jedna praktycznie z pięciu jakie jeszcze przejdę, lecz nie zbaczałem na to. Najważniejsze teraz było dotarcie tam w jednym kawałku. Okolica zbytnio nie przykuwała moich oczu, zwyczajna, spokojna.

- Eh.. znowu podróż.. czy to nie jest dla ciebie męczące? – Zapytałem, patrząc na Katsuyu leżącą na moim barku

- Oczywiście, że nie. Jestem tutaj by pomagać – Jak zawsze z miłym charakterem odparł biało niebieski ślimak.

- Skoro tak mówisz – Rzucając ostatnie słowa, jeszcze raz spojrzałem w górę. Słońce jeszcze się unosi, noc nadchodzi – Śpieszmy się…

Idąc przez zieloną trawę, co chwile nuciłem sobie smutne piosenki. Nie miałem teraz nastroju a to z powodu bolących nóg.

[z/t -> Baigai -> Tereny Baigai]

Offline

 

#10 2012-03-21 20:05:06

Gisaku

Zaginiony

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 885

Re: Tereny starego Sashigame

Po raz to kolejny przyszło nam podróżować. Właśnie obmyślałem strategię walki, gdy mój wzrok przykuł Ichuza, który rozmawiał ze swoim summonem. Postanowiłem również kogoś przywołać. Przegryzłem kciuka i po złożeniu pieczęci na moim barku pojawił się skorpion.
Witaj Yasuhiko rzekłem przyjaźnie Niedługo będziesz mi potrzebny. Mogę prosić Cię o pomoc ? spytałem uprzejmie
Witaj Gisaku. Chętnie Ci pomogę. A co to za jedni ? Nie ufam im rzekł skorpion
Spokojnie. Są ze mną. odrzekłem. Podróż mijała niezwykle szybko a ja zajmowałem się rozmową oraz regeneracją chakry.

[z/t Baigai]

Offline

 

#11 2012-03-21 20:09:25

 Arisa

Zaginiony

38787310
Zarejestrowany: 2011-10-12
Posty: 225
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: Assarikaze
Ranga: Członek Klanu

Re: Tereny starego Sashigame

Tępo jakie narzucili było dość szybkie jednak wolałam nawet najbardziej męczącą wędrówkę po ziemi od niedawnych rejsów po morzu Najwyraźniej zmierzaliśmy wszyscy do jakiegoś celu w kraju ziemi. Muszę przyznać że nigdy tu nie byłam, ciekawiło mnie trochę z jaką misją zostaliśmy wysłani, jednak na nie chciałam wyjść na osobę która nie wie co się dzieje. Z tego powodu postanowiłam nie pytając o nic podążać za resztą zwłaszcza, że wyglądało że znają się na rzeczy...Nabrałam trochę wątpliwości kiedy nagle bez powodu jeden z nich zaczął okładać ręką własne czoło, jednak głupio byłoby się teraz wycofać
[z/t -> Baigai -> Tereny Baigai(za resztą)]

Offline

 

#12 2012-03-31 14:47:37

 Miri

Martwy

Zarejestrowany: 2012-03-21
Posty: 294

Re: Tereny starego Sashigame

Piękne Sashigame raj dla innych ludzi dla Miri tylko kolejny kraj który musiała przebyć , niemal pozbawiona uczuć które okazywała jedynie gdy doznawała kolejnego nawału wspomnień , ból doznany w dzieciństwie sprawił że każdy inny wydaje się być nieistotnym .
Miri była świadoma malejącej odległości dzielącej ją od jej celu jeszcze tylko  Baigai do przebycia , mój cel znajduje się coraz bliżej . Wolnym monotonnym krokiem niezmiennym od wyruszenia z Hidari przebyła te ziemie za którymi czekało  Baigai.

[z/t--> Baigai]

Offline

 

#13 2012-04-07 20:48:09

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Tereny starego Sashigame

- Ludzie, stanowczo za dużo ludzi...[] - powiedziałem walcząc z emocjami. W końcu wystarczyło zrobić tutaj jedno małe coś, a chaos był gwarantowany. I uśmiech na mojej twarzy również... Jednak powstrzymałem się. A może kiedyś również nadąży się taka okazja, a będę potężniejszy.
-[i] Kiedyś moi mili, kiedyś...
- powiedziałem do siebie, jednak przechodzący obok mnie ludzie również to usłyszeli. Czy się tym przejąłem ? Nie za bardzo, niech będą gotowi. Zresztą i tak wiedziałem, że zapewne wezmą mnie za jakiegoś szaleńca... W sumie sam nie miałem pewności czy jeszcze jestem normalny...

[ z.t -> Baigai]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#14 2012-04-20 14:21:32

 Kami

Nikushimi http://i.imgur.com/FXUvzUA.png

35457109
Skąd: Warszawa - Otwock
Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 875
Klan/Organizacja: Nikushimi
Ranga: Przywódca Nikushimi
Płeć: Kobieta
WWW

Re: Tereny starego Sashigame

Tak oto podróż na wielkiej ogromnej ślimaczej królowie, dobiegał końca. Po kilku dniach podróży dotarłem do Sashigame, czyli ostatniej prowincji jaka mnie styka z krajem ziemi. W końcu mogłem odetchnąć z ulgą, iż więce nie zobaczę tych skał, kamieni i cieśnin.

- Wiesz... Katsuyu.. po tej przygodzie powracamy do normy... teraz zakręć lekko w lewo i kieruj się na bliższy wschód - Odparłem jej z lekką dezaprobatą, po czym ona tylko potwierdziła.

- Hai ! - Po kilku godzinach, które wręcz przeciwnie bardzo szybko upłynęły, wydostaliśmy się z kraju ziemi, a dalej kierowaliśmy do Tetsu no Kuni.

[z/t - > Tereny Tetsu no Kuni]

Offline

 

#15 2012-06-02 15:06:05

 Miri

Martwy

Zarejestrowany: 2012-03-21
Posty: 294

Re: Tereny starego Sashigame

Miri powtórnie po tak długim czasie znalazła się w raju Sashigame , idąc jednym z traktów przecinających ową prowincję myślała o Hayato którego ciało zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach , poprzysięgła że świat zapłaci jej za kolejny cios , tym razem to świat zapłacze , zostanie obrócony w pogorzelisko z którego wyrośnie nowy porządek , który wstrząśnie tym światem w posadach , lecz nim to się stanie Miri musiała przedsięwziąć wiele kroków ku zdobyciu tak mocno nęcącej siły , dlatego opuściła Kakan zanim sięgnie po siłę musiała się przygotować , jedynym problemem były wspomnienia które pozostawały tak uciążliwie natrętne , lecz były kluczem do siły wrodzonej krwi Miri , musiała kroczyć ścieżką bólu ponieważ ból daje moc...
Miri przebywała  Sashigame pochłonięta myślą o przyszłości , nie dostrzegając piękna owej prowincji , piękno bywa złudne .

Offline

 

#16 2012-06-02 16:35:49

Ayane

Gość

Re: Tereny starego Sashigame

No i Sashigame, istny raz po wizycie w Tetsu no Kuni, przynajmniej dla mnie. Słoneczny klimat, dostęp do morza, wszystko to wręcz pozwala mi zapomnieć o mroźnym klimacie Kraju Żelaza, już po chwili mogłam normalnie funkcjonować, kiedy oziębłość przeszkadzała mnie już dręczyć. Tutaj jest mi ciepło, mogę robić już co chcę, odpocząć, a to po podróży, a to po wszystkim. Dobrym sposobem na odpoczynek zawsze jest trening, tak mi się wydaje, dla ninjy to właściwie podstawa. Dlatego właśnie znalazłam sobie jakieś odosobnione miejsce tutaj, by potrenować.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akcept by Basai

Skończyłam dość szybko, trening nie zajął mi więcej jak dwie godziny. Wyszłam więc z odosobnienia, pojawiając się normalnie na udostępnionych publicznie ścieżkach, chodnikach, drogach. Starałam się trzymać zwłaszcza blisko terenów usytuowanych bezpośrednio przy morzu, więc tych porośniętych trawą, drzewami, tych, gdzie występował morski piasek, na widoki gołych skał Kraju Ziemi nie miałam ochoty. Spostrzegłam niedaleko jakąś dziewczynę, która miała przy sobie wyposażenie charakteryzujące ninję. Podbiegłam do niej, już z daleka machając prawą ręką i krzycząc.
-Hej !
Podbiegłam do niej, szłyśmy sobie naprzód, więc widziała mnie też już na samym początku.
-Widzę, że jesteś ninją, jak i ja. Jestem Ayane, a ty? - może to trochę nieformalne, ale nie mam wielu znajomych, właściwie to jestem sama, muszę poznawać ludzi.

Ostatnio edytowany przez Basai (2012-06-03 21:22:45)

 

#17 2012-06-02 17:06:49

 Miri

Martwy

Zarejestrowany: 2012-03-21
Posty: 294

Re: Tereny starego Sashigame

Miri szła jak zwykle pochłonięta wewnętrzną walką , oraz planowaniem ścieżki ku strąceniu tego świata w przepaść , gdy wtem jej nieme knowania przeszył jakiś pisk... coś na wzór "hej" , Miri podniosła dotychczas lekko spuszczony wzrok i ujrzała że z naprzeciwka biegnie jakaś wyuzdana lala , podbiegła do Miri i rozpoczęła monolog , brak znajomych... wymieniła swoje imię , Miri przez chwilę nie wiedziała o co chodzi dziewczynie i najwyraźniej niewiele ją to obchodziło bo zmierzyła tylko dziewczynę obojętnym wzrokiem