Ogłoszenie


#1 2011-01-15 18:57:43

 Logen

Uchiha http://i.imgur.com/27UXC1z.png

2478898
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 694
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: M
Wiek: 34

Logen

O mnie:

Imię i Nazwisko: Logen Uchiha
Płeć: M
Klan: Uchiha
Ranga: Członek Klanu
Rok urodzenia: 140 [34]
Wzrost: 172 cm
Waga: 76 kg
Grupa krwi: 0 RH+

PW: 730
PU: 460

Wygląd:
Chłopak o długich, czarnych włosach. Niezbyt solidnej postury, ale też nie byle jakiej - widać po nim, że jest dość wysportowany. Smukła twarz, na której nie gości uśmiech, dodaje jego wyglądowi powagi i grozy.

Charakter:
Spokojny i opanowany. W większości odczuwa jedynie złość i pogardę, negatywne emocje - choć oprócz tego dopuszcza też te pozytywne, związane z bliskimi mu osobami lub w ich towarzystwie. Większość traktuje z wyższością, a równie ciężko jest mu zaimponować. Tyczy się to również członków klanu, chociaż mimo wszystko traktuje ich też inaczej - są dla niego bliżsi, którym chce pomagać.

Ubiór:
Czarna bluzka, ze znakiem klanu na plecach
Czarne szerokie spodnie, nie krępujące ruchów, przewiązane szerokim pasem.
Czarny płaszcz - najczęściej założony tylko na jedną rękę, druga natomiast spoczywała pod płaszczem.

Nindo: Chronić najbliższych... klan...
Cele:
   * Zawładnąć największą mocą, jaką widział świat
   * Odnaleźć zaginionego kuzyna

Pamiętnik:
    W wiosce Uchiha przyszedł na świat chłopczyk. Jego ojciec był jednym z lepszych Ninja w klanie Uchiha, a nazywał się Seichu. Matka niemowlaka, Urtea, nie była wyszkolona w sztukach walki… jednak była też w pewnym sensie Ninja – zajmowała się lecznictwem. Oboje przez parę godzin po narodzinach ich syna, kłócili się nad odpowiednim imieniem dla niego. W końcu doszli do porozumienia i nadali chłopakowi imię Logen.
    Przez parę lat panował spokój. Logen rósł bardzo szybko, uczył się podstaw świata, a także podstaw bycia ninja. Jego ojciec często zabierał swoją żonę i syna do swojego brata – Ryutaro. Stryj Logena był uznawany za najlepszego w klanie, przez co chłopak bardzo lubił słuchać jego historie. Niestety nastał czas wojny. Ryutaro wyruszył razem z oddziałami w bój, natomiast Seichu miał chronić rodzinę brata i swoją. Zebrał w tym celu specjalny oddział, który czuwał nad bezpieczeństwem prawie całej wioski.
    Pewnego dnia, po długich latach walk, Logen wrócił z treningu do domu. Jego oczy ujrzały przerażający obraz. Główny pokój cały był skąpany we krwi, a na podłodze leżała jakaś osoba. Chłopak podszedł bliżej, chcąc sprawdzić kto to. To była kobieta… jego matka. Miała na sobie podarte ubrania, a gardło miała poderżnięte. Logen momentalnie cofnął się, dech mu zaparło, zaczęły płynąć łzy. Usłyszał po chwili czyjeś kroki i głos. Nie mógł się ruszyć, był sparaliżowany… na szczęście okazało się, że to ludzie z wioski, którzy mieli jej bronić. Zabrali Logena, oraz ciało Urtea ze sobą, do bezpiecznego miejsca. Kilka godzin później inny oddział obrony przyniósł informacje o ojcu ocalałego chłopaka. Niestety Seichu zginął, próbując ratować żonę swojego brata. Stryj Logena rozprawił się z zabójcami, po czym wraz ze swoim synem, a kuzynem Logena, Hiro, opuścili wioskę. Od tego czasu Logen się bardzo zmienił… nie odczuwał pozytywnych emocji… jedynie złość… negatywne emocje.
    Mijały miesiące, a Logen stawał się coraz silniejszy. Odkrył, że jego oczy są inne… najwidoczniej doświadczenie z przeszłości przebudziło w nim te moc. Kiedy okazało się, że jego kuzyn wrócił, chciał go odnaleźć… Hiro był jego jedyną rodziną.
    Przez kolejne kilka lat Logen podróżował, poszukując swego kuzyna. Nie trwonił jednak czasu, a dobrze go wykorzystywał przy każdej okazji – większość wolnego czasu jaki sobie zaplanował, przeznaczał na ciężki treningi. Nie mógł przecież pozwolić, aby cokolwiek przeszkodziło mu w odnalezieniu krewnego.
    Pewnego razu doszły go słuchy o miejscu pobytu pewnego zwoju – paktu z żabami. Od pewnego czasu rozmyślał nad podpisaniem takiego paktu, jednak wówczas nie wiedział gdzie takowego zwoju szukać. Dlatego też niemal od razu wyruszył w ślad zasłyszanych pogłosek. Na miejscu musiał stoczyć walkę z paroma osobnikami – w tym także walkę o sam zwój paktu z ninja imieniem Narokishi. Ostatecznie nie zdobył zwoju, ale zdołał podpisać pakt z żabami. Po tej dość interesującej przerwie w głównym celu wędrówki Logena, ruszył on dalej.
    Przemierzył większą część północnych terenów kontynentu, stawając do licznych walk z różnymi osobnikami z przeróżnych klanów. W jednej z takich walk, podczas której Logen wezwał żaby z góry Myobokuzan, zaproponowano mu pomoc, głównie w treningu. To od tych żab również dowiedział się o sztuce Mędrca, którą później zaczął trenować w wolnych chwilach – oczywiście pod czujnym okiem żabich nauczycieli. Z biegiem czasu, podczas dalszych poszukiwań, Logen dostał propozycję udania się na Myobokuzan, gdzie mógłby dalej prowadzić trening i poprawiać swoje umiejętności. Nie zdecydował się od razu na taką wyprawę – Myobokuzan była krainą owianą legendami i gdyby nie fakt paktu z żabami, ciężko byłoby uwierzyć w te legendy. W końcu jednak po kilku tygodniach podjął decyzję… decyzję, która miała wiele zmienić w jego życiu. I tak pewnego dnia wezwał jedną z żab, aby ustalić szczegóły, jak i gdzie ma się udać. Powiedziała mu, że na Górę Myobokuzan najprościej dostać się poprzez technikę wstecznego przyzwania, którą mogą wykonać niektóre żaby. Umówili wszystkie szczegóły dotyczące dokładnej daty przeprowadzenia wstecznego przyzwania po czym wezwana żaba zniknęła, wracając do swojej krainy.
    Parę dni później nadszedł czas podróży. Zgodnie z umową wezwał żabę, z którą ustalał szczegóły. Potwierdzili jeszcze warunki, po czym Logen przygotował się do wezwania – w końcu nie wiedział jak to jest być wzywanym poprzez pakt, szczerze nigdy wcześniej nie pomyślał o tym, że zwierzęta paktu też mogą przyzywać. W jednej chwili zniknął otaczający go pejzaż równin i łąk, a w następnej chwili ujrzał dziwne zabudowania, nietypowe dla ludzi. Domyślił się, że muszą to być tereny Góry Myobokuzan. Po krótkiej chwili powitały go rozmaite żaby i od razu wskazały gdzie ma się udać. We wskazanej chacie czekały dwie żaby, choć mniejsze od pozostałych, to wyglądały na bardziej doświadczone życiem – o ile żaby miały jakieś bardziej rozwinięte życie. Powitanie przez żaby było miłe, przygotowany poczęstunek również, choć jedzenie pozostawiało trochę do życzenia. W końcu ludzie nie koniecznie jedzą robaki i owady, co jest dla żab podstawą diety. Mimo to Logen zjadł po trochu ze wszystkiego, tak na spróbowanie – inną rzeczą były późniejsze problemy gastryczne. Podczas „uczty” zostało wyjaśnione jak będzie odbywał się jego trening. Także inne pytania nie pozostały bez odpowiedzi – dwójka ewidentnie starszych żab ochoczo odpowiadała, choć momentami miało się wrażenie, że specjalnie czegoś nie wyjaśniają do końca, zostawiają to z nutką tajemnicy.
    Następnego dnia zaczęli trenować… celem były sztuki Mędrca, jednak droga do nich była niesłychanie trudna. A wszystkie wcześniejsze ćwiczenia, które wykonywali, były niezbędne do osiągnięcia tego celu. Cały trening mógł trwać nawet latami, dlatego ustalili, że nie cały czas Logen będzie przebywać na Myobokuzan. Gdy jednak tam był, miał zapewniony pokój – choć osobliwy, jak praktycznie cała wioska, a także posiłki – tak samo specyficzne. Po kilku pierwszych dniach jednak zdołał przyzwyczaić się do tego sposobu żywienia na tyle, żeby go nie zwracać.
    I tak trwało to kilka lat – Logen przez kilka dni, co parę tygodni, trenował pod specjalnym nadzorem żabich mędrców na Górze Myobokuzan, a przez pozostały czas wędrował, poszukując zaginionego kuzyna. Podczas swoich podróży również nie próżnował i zdobywał coraz to nowe doświadczenia – najbardziej chciał poznać możliwości swoich oczu. Jego klan specjalizował się w technikach GenJutsu, jednak on jakoś nie przykładał wcześniej do tego wielkiej wagi. I to był chyba właściwy moment, aby zabrać się za opanowanie tych technik. To było kolejnym postanowieniem Logena…
    Po blisko 10 latach naprzemiennych treningów na Myobokuzan – zakończonych powodzeniem i opanowaniem sztuki mędrca - oraz podróży z prywatnymi treningami, Logen zasłyszał pogłoski o swoim kuzynie Hiro. Od razu udał się w ślad za tymi pogłoskami i tak trafił z powrotem na tereny Kaminari no Kuni. Od razu po powrocie spotkał w górach członka swojego klanu - Ikkyo, z którym sprawdził swoje możliwości. Jednak przez cały czas swojej wędrówki niewiele osiągnął, można wręcz powiedzieć, że stał się bardziej nieporadny. Czyżby to miało związek z tym, że czas nieubłaganie leci do przodu? Pomimo treningów, które cały czas odbywał, nie był w stanie w pełni przeciwstawić się swojemu rywalowi. Gdyby nie to, iż było to tylko starcie sparingowe, Logen mógłby nie wyjść z tego w jednym kawałku.
    Nie minęło wiele czasu od jego powrotu, a wplątał się w większą sprawę swego klanu. Trwały bowiem przygotowania do wojny, w której Uchiha mieli uzyskać tereny dla siebie. Najwidoczniej wcześniejsza wojna w kraju Błyskawic spowodowała, iż Uchiha nie mieli możliwości dalej tu żyć. Lider klanu podjął taką decyzję, więc Logenowi nie zostało nic innego jak wspomóc klan. Wyruszył wraz z pozostałymi do kraju Gorących Źródeł. Na miejscu, w obozie strony, po której walczyli - Źródeł - wiele się wydarzyło. Choć z początku nie było zbyt dużo do roboty, wkrótce się to zmieniło. Logen, wraz z dwójką swoich pobratymców, został wybrany do akcji dywersyjnej. Jako, że był sensorem, nadawał się do cichego, niezauważalnego prześlizgnięcia się do wrogiego obozu. Jednak wojna rządzi się swoimi prawami, a rozwoju jej wydarzeń nie sposób określić. Nawet plany - te najbardziej dopracowane - nie są stabilne i wymagają adaptacji do bieżących zmian na polach walki. Tak też Logen objął dowództwo nad małą grupką ninja, która miała się dostać na tyły wrogiego obozu.
    Początek wyprawy przebiegał spokojnie i zgodnie z poczynionymi wcześniej planami. Las okazał się być spokojniejszy, niż zakładał. To jednak nie trwało długo, kiedy spotkał dwoję ludzi, których nie był nawet w stanie wyczuć dzięki swym zdolnościom sensorycznym. Konfrontacja nie trwała jednak długo, a pojawienie się Yocharu i jego pomoc były punktem zwrotnym. Chwilę potem pojawiła się ogromna bestia, olbrzymie skupisko chakry, które parę razy wcześniej był w stanie wyczuć Logen. Nie spodziewał się jednak, że to może być Bijuu...
    Niedługo później, obecność Bijuu i inne wydarzenia z najbliższej okolicy, spowodowały u Logena dość niepewny stan - nie koniecznie fizyczny, bardziej mentalny. Z pomocą przyszedł mu Ikkyo, który zabrał go otępiałego, półprzytomnego i przy pomocy ptaka wydostał ze zgiełku bitwy. Wylądował gdzieś na terenach Yu no Kuni, z dala od pola walki i tej ogromnej bestii.

Ostatnio edytowany przez Logen (2016-08-28 12:52:02)


http://i.imgur.com/fWw5y3s.jpg


Legenda mowy/myśli:
mowa postaci (#CF2929)
myśli postaci
Fukusaku (#006400)
Shima (#228D22)
Gamabunty (#008000)
Gamahiro (#ADFF2F)
Gamaken (#556B2F)
Gamakiri (#7FFF00)
Gama (#9ACD32)
Gomo (#7CFC00)
Gamatatsu (#32CD32)
Gamakichi (#00FF00)

Offline

 

#2 2011-01-15 19:45:43

 Logen

Uchiha http://i.imgur.com/27UXC1z.png

2478898
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 694
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: M
Wiek: 34

Re: Logen

Zdolności i wyposażenie:

Chakra: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Żywioły: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Specjalizacje: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Profesje: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Stylk walki: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Kekkei-Genkai: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Umiejętność specjalna: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Umiejętność dodatkowa:
Summon: Żaby
Posiadane Ryo: 4.390

Atrybuty podstawowe:
* Siła - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Wytrzymałość - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Szybkość - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Reakcje - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Umysł - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Wola - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Kontrola Chakry - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Atrybuty dodatkowe:
* Siła NinJutsu - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Siła TaiJutsu - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Siła GenJutsu - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Składanie pieczęci - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Skoczność - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
* Siła broni miotanej - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Mnożniki: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Jutsu:
Klanowe


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Umiejętnościowe dodatkowe


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Rangi D


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Rangi C


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Rangi B


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Rangi A


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Rangi S
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Umiejętności:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Ekwipunek:

   + Schowki
      * Torba x2 || sloty ogólnie 30 || używanych 30 || wolnych 0 ||
      * Pochwa na Katanę || zajęta ||

   + Przedmioty zwykłe
      * Shuriken x20 || 20 slotów ||
      * Kunai x10 || 10 slotów ||
      * Katana

   + Przedmioty specjalne
      * Sznur

   + Przedmioty do ubrania
      * brak


Wykonane sesje:
  1 |


Stoczone walki:

           + ogólnie - 4
           + wygrane - 0
           + przegrane - 2
                1|2|
           + zremisowane/treningi - 2
                1|2|

Ostatnio edytowany przez Logen (2016-08-28 21:54:15)


http://i.imgur.com/fWw5y3s.jpg


Legenda mowy/myśli:
mowa postaci (#CF2929)
myśli postaci
Fukusaku (#006400)
Shima (#228D22)
Gamabunty (#008000)
Gamahiro (#ADFF2F)
Gamaken (#556B2F)
Gamakiri (#7FFF00)
Gama (#9ACD32)
Gomo (#7CFC00)
Gamatatsu (#32CD32)
Gamakichi (#00FF00)

Offline

 

#3 2011-01-16 21:12:17

 Logen

Uchiha http://i.imgur.com/27UXC1z.png

2478898
Zarejestrowany: 2009-12-18
Posty: 694
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek Klanu
Płeć: M
Wiek: 34

Re: Logen

Podsumowania:

Historia wydawanych pieniędzy:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Treningi:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Historia wydawanych PU:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Przyrost PW:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Przyrost statystyk:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Logen (2016-08-28 21:55:13)


http://i.imgur.com/fWw5y3s.jpg


Legenda mowy/myśli:
mowa postaci (#CF2929)
myśli postaci
Fukusaku (#006400)
Shima (#228D22)
Gamabunty (#008000)
Gamahiro (#ADFF2F)
Gamaken (#556B2F)
Gamakiri (#7FFF00)
Gama (#9ACD32)
Gomo (#7CFC00)
Gamatatsu (#32CD32)
Gamakichi (#00FF00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ nĂĄdr e vhodnĂŠ na