Ogłoszenie


#1 2013-03-02 21:11:48

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 804
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Akio Namikaze

O mnie:
http://i.imgur.com/CYC4wmR.pnghttp://i.imgur.com/Q6osBWr.pnghttp://i.imgur.com/qe8rfiw.pnghttp://i.imgur.com/Bd4AheZ.png

IMIĘ I NAZWISKO: Akio Namikaze
PRZYDOMKI: Władca Wiatrów Enko
PŁEĆ: Mężczyzna
KLAN: Namikaze
RANGA: Lider Klanu
WIEK: 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 34
ROK URODZENIA: zima 140 n.e.
WZROST:194 (6 ft 4,4 in)
WAGA: 72,6 Kg (160lbs)

PW: 1.367,5

PU: 98
PR: 0|516|0

WYGLĄD:

http://i49.tinypic.com/3539kr4.png


Przystojny chłopak lubiący popisywać się swoim umięśnieniem, które wygląda całkiem nieźle i nie jest zbytnio przesadzone. Posiada kasztanowe włosy o dość nietypowej fryzurze w której przednie włosy są  nieco dłuższe od tylnych. Jest niezwykle wysoki i dość szczupły co z pewnością wyróżnia go spośród wielu ninja. Poprzez swoje liczne doświadczenia dorobił się kilku blizn najpoważniejsza znajduję się w okolicach barku lewego ramienia gdzie znajduję się ślad po postrzale. Również na tej pechowej ręce znajdują się dziwne czarne ślady.

UBIÓR:

Preferuje luźne koszule w kolorze czerwonym bądź czarnym, koniecznie eksponujące jego umięśnienie. Ponieważ specjalizuję się w taijutsu nosi też rękawiczki które zapewniają niewielką ochronę przed skaleczeniami i obrażeniami dłoni. Prowadzi dość aktywny tryb życia często na jego ciele widnieją bandaże. Obowiązkowym elementem stroju jest  pasek które zapewnia bezpieczny byt jego spodnią,a przy okazji umożliwia umiejscowienie 8 małych zwojów. Wszystko to ukryte pod dumnie noszonym płaszczem, który symbolizuję jego pozycję w klanie Namikaze.

NINDO:

Nigdy nie odmawiać walki.

CELE:

Zostać liderem klanu
Zabić Gamatta ?
Stworzyć pijackie NinJutsu.
Wyleczyć się z nałogu.

PAMIĘTNIK:


Osoby
Naoki - Poznany osobiście w sklepie klanowym w Enko.

oproszę dziewięć Hiraishin Kunai, średni plecak. Nie obędzie się bez pięciu sztuk bandaży oraz zestawu medycznego. Muszę mieć gdzie chować niektóre rzeczy, więc dokupię jedną torbę. Albo niech będą dwie. Pięć wybuchowych notek każdego rodzaju... Przyda się też kilka shurikenów i kunai, także po dziesięć sztuk. Do tego jedną kaburę, bo posiadam drugą, swoją. Poproszę jeszcze 20 metrów metalowych linek... Przyda się pasek na zwoje i osiem małych ich sztuk. No przyda się także lusterko, nie pytaj po co... Lider musi przecież dobrze wyglądać. Dokupię jeszcze dziesięć Hiraishin Kunai, a plecak wymienię jednak na duży. To będzie wszystko

Naoki Namikaze przed wyjściem na spacer

Takashi - Poznany w  Zettou podczas wojny z mistrzem, w trakcie walki zginął.

Takashi Nara, siemka.

Takashi Nara

Żabi Sage - Poznani tylko z wyglądu, zapewniali wsparcie Takshiemu.

Re re kum kum!

Żabi sage

Shinsaku - Poznany podczas ataku na fabrykę w Zettou.

W razie potrzeby i ja mogę spróbować udzielić komuś pierwszej pomocy. Próbowałem tego niedawno na naszym pijanym koledze i najwyraźniej podziałało - nie ma większych problemów z poruszaniem się. Jeśli zaś chodzi o walkę, wolę się trzymać na pewną odległość, choć gdy przyjdzie taka konieczność, powinienem sobie również jako tako poradzić w bezpośrednim zwarciu...

Shinsaku

Kutas.

Akio

Rin i Aki - Poznani po wybuchu fabryki.

Hej, Akio! Hej, wstawaj!

Rin

Hał!

Aki

Gamatt - Poznany w kwaterze w Tanuzie po złożeniu raportu z przebiegu naszej misji.

Nie wiem… nie rozumiem (...) nie pozwolę, abyś obrażał Gamatta-dono, tego który zgładził Matsuo i pozwolił światu odetchnąć od jego jarzma. Generała, który poprowadził armie ku zwycięstwu.

Ryo Kiyoshi

Ryo - Poznany chociaż nie z imienia w siedzibie klanu Namikaze podczas gdy groził Shinowi

NIE POZWOLĘ HAŃBIĆ MEJ RODZINY!

Ryo Kiyoshi

Ichitsu - Poznany w barze w okolicy Ta no kuni.

Jestem spadkobiercą Kopiującego Doujutsu i nauk Matsuo Uchiha. Używam jednocześnie technik Ninjutsu jak i Genjutsu, które są zapisane w zdolnościach mojego klanu. Specjalizuję się w szermierce, jestem medykiem średniej klasy, jestem w stanie pozszywać, ale nie poznałem nigdy Shousen Jutsu.
 

Ichitsu Uchiha

Rokutaro - Poznany tylko z opowieści Ichitsu

Tak się składa, że znam... Lub znałem... Kogoś kto z gliny potrafił ulepić niemalże wszystko. Latał na ptakach, które sam tworzył... Kolor tych ptaszyn był niemal identyczny jak tego smoka(...)
Nazywał się Rokutaro Fujimaki. Był Wyrzutkiem. Świetny kompan, szkoda, że prawdopodobnie już nigdy go nie zobaczę.
 

Ichitsu Uchiha

Hiyoki - Poznany podczas napadu na mieszkańców Kanki

Walczę, opierając się głównie o legendarny Hyouton, który odziedziczyłem po moich rodzicach. Element lodu - używam go do walki na odległość, w niej jestem najlepszy. Specjalizuje się w technikach głównie Suiton'u, posiadam także wysokie umiejętności w walce TaiJutsu, ale wolę unikać zwarcia. W jednej chwili pokłady mojej mocy mogą się zwiększyć, to także moja kolejna specjalna zdolność. Nie muszę mówić o niczym innym, tak sądzę. Walczę, opierając się głównie o legendarny Hyouton, który odziedziczyłem po moich rodzicach. Element lodu - używam go do walki na odległość, w niej jestem najlepszy. Specjalizuje się w technikach głównie Suiton'u, posiadam także wysokie umiejętności w walce TaiJutsu, ale wolę unikać zwarcia. W jednej chwili pokłady mojej mocy mogą się zwiększyć, to także moja kolejna specjalna zdolność. Nie muszę mówić o niczym innym, tak sądzę.
                                                                                                               

Hiyoki Shiro

Genki - Poznany podczas napadu na mieszkańców Kanki.Zabity podczas zamieszania przy wyborze lorda.

Będziemy tutaj tak, ku*wa, stać i wymieniać się informacjami czy podejmiemy jakieś działania?

Genki

Ichuza - Poznany podczas napadu na mieszkańców Kanki

Nazywam się Ichuza, przybyłem tutaj wraz ze swoim bratem Ichazą, którego póki co z nami nie ma(...)- Ja wiele do stracenia nie mam mówiąc kim jestem. Uznajcie mnie tylko za pomocną dłoń. Jestem medykiem, lecz niewiele potrafię, dopiero się uczę dlatego mogę łatwo zawieść.   

Ichuza

Ayane - Poznana podczas napadu na mieszkańców Kanki

Jestem Ayane z klanu Ayatsuri, zauważyłam wiadomość na tablicy informacyjnej w klanie, natychmiast odbyłam podróż, by się tutaj dostać i zbadać sytuację. Usłyszałam, iż zamierzacie podzielić się na grupy, chciałabym się w którejś znajdować. Walczę na dystans, moje zdolności opierają się głównie na walce na odległość, unikam bezpośrednich starć, zazwyczaj trzymam wroga na co najmniej kilka metrów, stwarzając sobie pole do działania. Jestem z klanu Ayatsuri, więc na pewno wiecie, iż używam marionetek do walki, moim stylem jest lalkarstwo

Ayane Ayatsuri

Akane - Poznana w Tanuzie na  terenach starego Tanechigai podczas wędrówki

Yyy, ale Akio ja żyję i z tego co widzę to nikt z kogokolwiek tu obecnych nie umarł..

Akane Taiga

Masashi - Poznany w Tanuzie na  terenach starego Tanechigai podczas wędrówki

Ya jestem Masashi... Ale cicho... Chcę sobie zrobić wolne od moich fanek, powiedzmy, że również jestem incognito(...)Naturalnie musiałem dać się pobić, przecież nie skrzywdziłbym mojej małej fanki! Nie martw się, ciebie również nie skrzywdzę(...)Nie martw się... Jako, że jesteś moim pierwszym fanem ciebie też nie skrzywdzę.

Masashi Uchiha

Mamoru - Poznany podczas wizyty w celu nawiązania sojuszu.

Witaj w moim domu. Nazywam się Mamoru Senju. W czym mogę Ci pomóc?

Mamoru Senju

Koruzonu - Poznany podczas zamieszania z lordem kraju ziemi

Jestem Koruzonu Kakukoro, Samotnikom przydałoby się nieco rozjaśnić sytuację.

Koruzonu Kakukoro

Tamotsu - Poznany podczas zamieszania z lordem kraju ziemi

Witam was wszystkich, jestem Tamotsu z klanu Senju. Zaczynając... Głupstwem było to, że zatruto nasze jedzenie. Ninja nie powinien opierać się tylko i wyłącznie na Ninjutsu czy Genjutsu, własnie dla takich sytuacji mamy Taijutsu.

Tamotsu Senju

Ayamaru - poznany podczas zamieszania u Lorda kraju ziemi

-Co do...! Co to ma znaczyć!(...) Nazywam się Ayamaru Kiyoshi(...) Jak pewnie dobrze wszyscy wiecie, rodzinna wioska mojego klanu znajduje się w Baigai, a więc na terenie Kraju Ziemi(...) Nie mogę pozwolić, by Kraj Ziemi pochłonęła wojna, niosąca ze sobą ogromne zniszczenia i prowadząca jedynie do osłabienia kraju, przez co stałby się on podatny na ataki z zewnątrz.

Ayamaru Kiyoshi

Akemi - Poznany podczas zamieszania z lordem kraju ziemi

Jestem Akemi Kakukoro, Samotnik. Wysłuchuje waszych wszystkich wypowiedzi. Z niektórymi się zgadzam, z niektórymi ani trochę. Każdy ma swoje zdanie - szanuje to.

Akemi Kakukoro

Tenshi - Poznany podczas zamieszania z lordem kraju ziemi

i...w gwoli ścisłości jestem Tenshi z klanu Senju...

Tenshi Senju

Yosuke - Poznany podczas zamieszania z lordem kraju ziemi

Yosuke Uchiha (...) Prawda, na co dzień jesteśmy czystymi zabójcami, przybyliśmy tutaj jednak jako dyplomaci.

Yosuke Uchiha

Gisaku Uchiha - Jeden z najsławniejszych przedstawicieli swojego klanu ponoć zmarły podczas wojny z mistrzem, plotki jednak głoszą że wciąż żyje

To przywódca tych Uchiha, podaję się za Gisaku Uchihę, choć nie pokazał jeszcze Mangekyo Sharingan'a. Muszę cofnąć to co powiedziałem, nie wiem kim jesteście, ale z tym tutaj sami nie damy sobie rady. -

Bezimienny samotnik

Akami - przelotnie widziany podczas wydarzeń w kance,
poznany w gabinecie Shinsaku

To jest Akami. Dopiero dołączył do organizacji Wyrzutków. Może się już znacie? Przywędrował on...  -

Shinsaku

Anamari - Turniej,

-

-

Yoshimaru - Turniej,

Kaimon, kai !

Yoshimaru

Hotaru - Widziana podczas Turnieju,

Hotaru mówi papa

Hotaru

Kenji - Widziany podczas turnieju,

(...) ja nazywam się Uchiha Kenji.

Kenji

Yoh - Widziany podczas turnieju,

Wyłaź! -

Yoh

Hiroshi - Widziany podczas walki na turnieju,

Miło poznać, ale nie myśl, że dam Ci fory!  -

Hiroshi

Gani - Widziany na turnieju,

Bardzo wysoki mężczyzna około 2 metrów wysokości, za szpiczastą głową na czubku, której znajdowała się niewielka ilość śnieżno-białych włosów. Na jego niewielkim nosie spoczywały małe, okrągłe okulary z cienkimi czarnymi oprawkami. (...)"-

anonim

Daiki - Walka Gani vs Daiki,

Jestem Daiki. Jesteś gotów, by rozpocząć pojedynek?-

Daiki

Alcor - Widziany podczas turnieju,

O, jest, widzę!  -

Alcor

Batsu - Widziany podczas pierwszego turnieju w enko,

Słyszycie mnie przodkowie? Zaraz zacznie się przedstawienie, tylko dla was. Nie interesuje mnie co o mnie myślicie i szczerze powiedziawszy moja myśl o was z pewnością gówno was obchodzi. Pamiętajcie tylko, że występuję tutaj na chwałę naszego klanu, który jest teraz równie pusty, co większość słów wypowiadanych przez ludzi. Życzcie mi powodzenia, albo pobudźcie we mnie krew. To chyba możecie zrobić.-

Batsu

Ariyuka - Poznana jako eskorta podczas spotkania z klanem Kiyoshi,

Jeśli eskorta nie będzie wymagała ode mnie więcej niż łażenia za liderem, to piszę się na to. Opuściłam świeżo akademię, nie posiadam nawet uzbrojenia, mam znikome umiejętności bojowe. Oh, zapomniałam się przedstawić. Nazywam Ariyuka, bardzo mi miło.-

Ariyuka

Taii - Poznany podczas składanie raportu na temat gorących źródeł,

- Yyyy Dzień dobry, nazywam się Taii i przybyłem złożyć raport z misji w Yu no Kuni...

Taii

nick - jak,

-

autor


nick - jak,

-

autor

</fieldset>[/html]
nick - jak,

-

autor

</fieldset>[/html]
nick - jak,

-

autor

</fieldset>[/html]





</fieldset>[/html]




[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Akio (2019-07-01 21:01:35)


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#2 2013-03-02 21:12:36

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 804
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: Akio Namikaze

Zdolności i wyposażenie:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

EKWIPUNEK:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Akio (2022-12-14 16:14:05)


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#3 2013-03-02 21:14:03

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 804
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: Akio Namikaze

Podsumowania:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Akio (2019-06-20 13:16:14)


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ninjaclanwars.pun.pl