Ogłoszenie


#1 2013-02-23 23:54:37

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Shinsaku Nakayama


IMIĘ I NAZWISKO: Shinsaku Nakayama
PŁEĆ: Mężczyzna
RANGA: Lider Wyrzutków
WIEK: 34
DATA URODZENIA: 18 kwietnia 141 r.
WZROST: 187
WAGA: 70



PW:] [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
PU: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
PR: 2 | 438 | 0




WYGLĄD:
Proste, ciemne włosy, średniej długości, niemal sięgające ramion. Jasne, zawsze nieco przymrużone, krystalicznie niebieskie oczy. Dojrzała, ostatnio coraz częściej poważna twarz. Pełne usta, nie odróżniające się zbytnio barwą od ciemniejszej karnacji. Prosty, odrobinę szpiczasty nos. Nieco wysunięta broda, czasem podkreślona przez kilkudniowy zarost, wedle upodobania. Widocznie wyróżniająca się żuchwa, nadająca całości twarzy charakteru. Wysoki i bardzo szczupły. Nieznacznie umięśniony, muskulatura całkowicie niewidoczna pod ubraniem.
UBIÓR:
Kiedyś nosił to, co akurat udało mu się ukraść okolicznej ludności. To wtedy najbardziej polubił ubrania dopasowane do jego sylwetki, nie ograniczające jego ruchów. Dlatego też, teraz nosi dość obcisłą koszulę z długimi rękawami, które notorycznie podwija pod wysokość łokci. Na to ma narzuconą kurtkę przypominającą kamizelkę, którą zapina jednak tylko w przypadku silnych mrozów. Nosi na sobie zazwyczaj długie spodnie, tym razem niezbyt przylegające do ciała, ale i nie zbyt luźne. Opinające, co trzeba, ale nie ograniczające ruchów. Nogawki są celowo nieco dłuższe, niż powinny, przez co chłopak podwija je i pozawala w sposób swobodny opadać na zwykłych, czarnych butach, które są raczej wygodne, niż dobrze wyglądające. Dłonie zawsze ma czymś przewiązane, jeśli akurat nie ma na nich rękawiczek.
CHARAKTER:
Przyjaźnie nastawiony, pomagający innym (na czym często się przejeżdża) młodzieniec. Nadrabia w ten sposób stracone lata, kiedy żył sam dla siebie, odizolowany od wszystkich ludzi. W stosunkach międzyludzkich jest raczej wycofany, rzadko zdarza mu się zwierzać drugiej osobie, powściągliwy w wyrażaniu swoich emocji i uczuć. Zamiast tego, woli słuchać innych, niejednokrotnie wczuwając się w sytuację rozmówcy, co wychodzi mu wyjątkowo dobrze. Często nie wie, jak powinien się zachować w danej sytuacji, co wynika z jego braków w doświadczaniu kontaktów z innymi. Kiedy podejmuje złe decyzje, ma potem ogromne wyrzuty sumienia i rozpamiętuje daną sytuację. Mimo to, stara się nie rozpamiętywać przeszłości. Nierzadko zamyślony, odcina się od rzeczywistości. Czuje się nieco zagubiony w świecie, w jakim przyszło mu żyć, nie może odnaleźć swojego celu. Wciąż liczy, że znajdzie się ktoś, kto nada jego życiu sens. Kiedy tworzy z kimś drużynę, czy dostrzega taką potrzebę kiedykolwiek indziej, czuje się odpowiedzialny za innych ludzi. Stara się zawsze dać z siebie wszystko, nie olewać niczego, co w danej chwili robi.
NINDO:
Wszystko zależy od Ciebie.
Sprawa twoich ludzi jest twoją własną.
CELE:

Dowiedzieć się, co naprawdę stało się z jego rodzicami.
Zadbać o dobro ludzi zamieszkujących Kraj Uciekiniera.
Stać się ninja, o którym usłyszy świat.


PAMIĘTNIK:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Nana Yuki:

Podróżuję po świecie, bo domu jako takiego nie mam. Nauczono mnie, bym radziła sobie sama i jak widać dobrze mi to wychodzi. Świat jest strasznie dziwny, bo nie rozumie on moich decyzji...

Rin i Aki Inuzuka:

Cóż, przedstawiłeś mi się w trakcie walki, więc wypadałoby żebyś także poznał moje imię. Jestem Rin i pochodzę z martwego klanu Inuzuka. Nie spotkałam w swoim życiu nikogo, kto byłby z tego samego klanu co ja - moi rodzice nie żyją.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Takai Inuzuka

To twoja wina debilu, teraz zostaliśmy tu o suchym pysku! Jesteś z siebie zadowolony?!

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Takashi Nara:

Pewnie nie masz złych zamiarów, co? Jeśli tak, powiedz, a od razu Cię zabiję.

Naoki Namikaze:

Schowajcie to głęboko. To nie jest broń dla was, nie wolno Wam jej wyrzucać, bo inaczej...  Nie będę w stanie udzielić Wam pomocy.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Akio Namikaze:

Ja? Oczywiście że wiem co mnie czeka, zostanę liderem mojego klanu. Przy odrobinie szczęścia może to się wydarzy już niedługo. Kto wie co teraz się dzieję z Naokim-sama być może właśnie gdzieś kona zwalniając mi stołek. Również chcę stać się silniejszy, ale nie mam zamiaru polegać na nikim innym, chce sam osiągnąć potęgę i pokonać każdego kto stanie mi na drodze...

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Gamatt Kiyoshi

Jest i Gamatt... Nietrudno go nie rozpoznać w dzisiejszym świecie. Kiyoshi... Najwyraźniej się oszczędza, bo kryształków to tutaj nie widzę.
~Naoki Uzumaki

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ryo Kiyoshi

Brakuje ci dobrego wychowania, mości nieznajomy. Przykładasz mi stal do gardła, a kiedy ja ci odpowiadam na to zwykłym kuksańcem... ty podnosisz głos. Tych, których stać było na taką śmiałość wobec mnie, wieszali nazajutrz na dworskim dziedzińcu.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Shinsaku (2017-12-12 01:03:57)

Offline

 

#2 2013-02-23 23:55:30

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: Shinsaku Nakayama

EKWIPUNEK:

Dwie mały torby przy biodrach
Pasek na zwoje: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Duży zwój na plecach: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Kabura na broń : [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Pochwa na katany : [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

ZDOLNOŚCI:

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Shinsaku (2017-12-12 01:04:18)

Offline

 

#3 2013-02-23 23:56:16

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: Shinsaku Nakayama

PODSUMOWANIA:

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]




Ostatnio edytowany przez Shinsaku (2017-12-06 09:32:35)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.verona.info.pl/