Ogłoszenie


#41 2013-04-16 18:58:03

Straznik 2

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1409

Re: Jezioro Płaczu

7/15



Niestety, nie udało ci się wrócić do miasta. Twoi znajomi szybko zareagowali. Najwidoczniej, powiedziałeś coś nie tak. Co? To, że masz kamień.
-Kamień? Nasz kamień? Oddawaj go złodzieju!
-Ukradziono go nam kilka dni temu. Masz kilka sekund, aby go oddać, inaczej atakujemy.
Niestety, nie byli tacy mili jak mówili. Od razu w twoją stronę posypał się grad shurikenów. Chyba musisz ich uniknąć. Ale uważaj. Przeciwnicy strzelają także z dziwnych dmuchawek czymś co wygląda jak senbony. Być może, oni nie są zwykłymi frajerami?
-Oddawaj kamień! Oddawaj go złodzieju!

Offline

 

#42 2013-04-16 19:05:20

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Jezioro Płaczu

Chłopak widząc co się dzieje zdziwił się, wiedział że nie powinien oceniać "leśnych ludzi" po pozorach, a mimo to to zrobił i postanowił ponowić dyplomację, wykonał gesty rękoma i po krótkiej chwili otoczyła go kopuła z kilku warstw pali, jednocześnie gałęzie starały się zatrzymać bądź przejąć shurikeny i strzałki.
- Spokojnie, oddam go wam, ale nie atakujcie załatwmy to inaczej, dajcie mi porozmawiać z Bratem, albo wytłumaczcie o co chodzi z tym kamieniem.-ninja nie wiedział co robić, ale mimo to zachowywał zimną krew, nie chciał walczyć, domyśliwszy się iż w strzałkach znajduje się trucizna.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#43 2013-04-16 19:10:18

Straznik 2

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1409

Re: Jezioro Płaczu

8/15



Przeciwnicy nie byli skorzy do negocjacji. Natychmiastowo otrzymałeś kilkanaście ciosów pięściami i nogami. Jakim cudem? Bowiem jeden z wrogów rzucił się na ciebie od góry, pomijając kopułę. Najwidoczniej byli całkiem sprytni. Jego ciosy wiele ci nie zrobiły, ale gdyby nie szczęście nie odepchnąłbyś go. Jeden z jego sojuszników trafił do nieumyślnie senbonem, a tamten padł. Wiedziałeś, że jest w nich coś innego niż w zwykłych.
-Dajemy ci ostatnią szansę. Oddaj kamień!
-Oddawaj kamień, oddawaj go!

Offline

 

#44 2013-04-16 19:22:43

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Jezioro Płaczu

Nie wiedząc co ma począć chłopak, postanowił iż musi grać na czas.
-Nie mam go przy sobie, ale jeśli nie przestaniecie atakować to nie będę mógł po niego pójść, jeśli mi nie wierzycie wyślijcie kilku ludzi ze mną, liczę na waszą wyrozumiałość-powiedział, wiedząc iż musi oddzielić od siebie grupy przeciwników. Chciał przejść przez miasto gdzie raczej nie powinno im się udać obronić. Wiedział że nastawienie mieszkańców miasta do grupy "leśniczych" dzięki temu mógł on ich pokonać. Chłopak licząc iż podstęp się uda położył ręce na karku i czekał na reakcje, która mogła okazać się przyjazną, na co raczej nie liczył.


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#45 2013-04-17 18:02:11

Straznik 2

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1409

Re: Jezioro Płaczu

9/15



Ludzie spojrzeli na siebie. Początkowo byli zgodni, ale tylko w jednym.
-On łże! Inaczej nie przychodziłby tutaj, bez naszego kamienia... znaczy kamienia Brata! Zabijmy go i oddajmy w ofierze!-wyryczał jeden ze starszych mężczyzn.
-Dobrze gada, polać mu!-dodał drugi.
W twoim kierunku poleciało tak wiele strzałek, że nawet nie miałeś szans na obronę. Jednak pojawił się przed tobą osobnik, który wielką tarczą zasłonił i ciebie i siebie.
-Puśćcie go.-rzekł.
Chyba warto go poprzeć.

Offline

 

#46 2013-04-17 19:06:12

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Jezioro Płaczu

Chłopak zbyt liczył na szczęście i swoje zdolności dyplomatyczne, wiedząc już iż nie da rady przekonać ich do swoich racji, sprawił iż las zaczął oplatać się wokół "leśnych ludzi", chłopak liczył iż jeśli ich to nie udusi, to przynajmniej spowolni, na tyle aby ten zdążył zabić choć jednego. Wskoczył w krzaki i starając się pozostać niezauważonym szukał przeciwników w których miotał shuriken'ami, starał się, aby po każdym rzucie zmienić pozycję, nie był do końca pewny co powinien zrobić w takiej sytuacji. Kiedy brakło mu broni miotanej, starał się podkraść niezauważenie i zadać im cios w plecy tak, aby zabić ich bezgłośnie.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#47 2013-04-17 19:15:00

Straznik 2

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1409

Re: Jezioro Płaczu

10/15



Wszyscy ludzie z lasu próbowali z tobą walczyć, ale jednak interwencja twojego nowego towarzysza nie dała im takiego popisu. Mężczyzna, który wcześniej ciebie obronił natychmiast rzucił swoją tarczą. Przeciwnicy dostając tak wielkim narzędziem padli, a przynajmniej ci, którzy oberwali. Reszta dostała twoimi kunai'ami. Wszyscy zostali jako tako oszołomieni i zranieni.
-Dobra robota młody. A teraz powiedz mi coś za jeden. Nie lubię tych kolesi i dlatego postanowiłem ciebie obronić. Więc co tutaj robisz?-powiedział.

Offline

 

#48 2013-04-17 19:56:16

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Jezioro Płaczu

Chłopak po wykonanej akcji od razu zaczął zbierać swoje rzeczy.
-Jestem Tenshi, mam coś co należy do nich, właściwie to chcę im tylko to odsprzedać, ale na walkę jestem zawsze chętny.-odpowiedział młody senju patrząc na swojego aktualnego towarzysza broni-Mogę wiedzieć co zrobili ci kolesie ?-zapytał z nutką nadziei głosie-A po za tym co ty tu robisz, oprócz ratowania mi życia oczywiście ?- zapytał chwilę po zadaniu pierwszego pytania-I co tera powinniśmy zrobić ?-dodał zasypując towarzysza lawiną pytań.Chłopak był czujny nie chciał dać się zaskoczyć, a mimo to uważnie obserwował sojusznika, nie do końca wiedział co on chcę zrobić.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#49 2013-04-17 21:00:32

Straznik 2

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1409

Re: Jezioro Płaczu

11/15



-Jestem tutaj jedynym z przeciwników tych wieśniaków, którzy mniemają, że potrafią walczyć. Jedyne co robią to trują i plują tymi dmuchawkami. Dlatego walczę przy pomocy tarczy. A co do mojej nienawiści... Kiedyś pobili mnie bardzo mocno i od tamtego czasu robię to samo. Kogo tutaj szukasz? Znam większość ludzi w tym terenie.-rzekł.
Posunęliście się w głębię lasu. Widziałeś tutaj małe zabudowania. Z pewnością domki leśniczych.
-Jestem Gekido, miło mi. Ale czego chcesz im coś sprzedać? To idioci. Dadzą ci wodorosty i mech, za kilogram złota.

Offline

 

#50 2013-04-17 21:08:42

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Jezioro Płaczu

Tenshi idąc wsłuchiwał się w słowa mężczyzny, po krótkiej chwili skojarzył fakty.
-Mam chyba coś co należy do ciebie, mianowicie kamień-powiedział-Tylko nie atakuj mnie jak "leśni ludzie" dobrze ?-dodał nie wiedział co Gekido zrobi, ale ten kamień nagle zaczął wydawać mu się bardzo ważny, mimo to nie wiedział dlaczego, nie miał czasu się nad tym zastanawiać wolał po raz kolejny spróbować dyplomacji-Wiesz mogę ci go oddać, ale nie za darmo oczywiście, nie wiem dlaczego jest taki ważny, ale potrzebuję pieniędzy-powiedział, położył rękę na rękojeści katany, nie jako wyzwanie, lecz informację iż jeśli zajdzie taka potrzeba to będzie się bronił.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#51 2013-04-19 16:45:05

Straznik 2

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1409

Re: Jezioro Płaczu

12/15



Mężczyzna spojrzał na ciebie. Wydawało ci się, że był bardzo zadowolony. Wziął kamień do ręki, tak szybko, żę nie mogłeś go powstrzymać. Obejrzał go dokładnie pod słońce, aby sprawdzić jego stan, brak rys itd. Następnie spokojnie wręczył ci go i odezwał do ciebie.
-Tak, to moja rzecz. Mogę ci dać za niego parę groszy, ale to będzie chyba zbyt wiele. Zrób dla mnie jeszcze jedno. Dam ci teraz pieniądze, a ty wracając wstąp do wioski i ogłoś, że syn młynarza umarł. Tylko tyle. Zrobisz to?-zapytał.
Następnie spojrzał błagalnym wzrokiem. Czyżbyś okazał się wdzięczny?

Offline

 

#52 2013-04-19 20:50:28

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Jezioro Płaczu

Chłopak podróżując z Gekido dowiedział się o nim wiele rzeczy. Jedyne co mu pozostało to wypełnić prośbę mężczyzny, wręczył mu kamień i odebrał zapłatę.
-Nie martw się ogłoszę to.-Powiedział i udał się w stronę wioski, nie wiedział jak ma przekazać informacje o śmierci o śmierci syna młynarza. Znajdując się w wiosce, chłopak po raz kolejny stworzył platformę, która tym razem nie poruszała się.-Nie wiem jak wam to przekazać...ale syn młynarza...nie żyje-powiedział  czekając na reakcję tłumu, chłopak stał ze spuszczoną głową nie wiedząc co ma powiedzieć.- No cóż...tylko tyle miałem wam przekazać.-skończył przekaz i udał się w drogę nad jezioro.


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#53 2013-04-21 10:42:32

Straznik 2

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1409

Re: Jezioro Płaczu

13/15



Niestety, Senju nie miał takiej łatwej przygody. Od razu po ogłoszeniu tej wiadomości otoczyła go grupka gapiów krzycząca oskarżenia w jego kierunku.
-To ty! To ty go zabiłeś! Przecież kto by inny mógł to zrobić?-krzyknął pierwszy
-Huzia, na Józia! Zabijemy mordercę! Nabijmy na pal i zobaczymy kto będzie poszkodowany!
-Przecież Gash był taki dobry...
-Atakować!
I właśnie w tym momencie Tenshi został zaatakowany przez ogromną masę ludzi. Nie wiadomo jak Senju wyjdzie z opresji, jeśli nie rozegra tego po mistrzowsku.

Offline

 

#54 2013-04-21 13:20:02

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Jezioro Płaczu

Chłopak podejrzewał że wściekły tłum utrudni mu sprawę, ale wiedział że jeśli nie wygra skończy na palu. Otoczył się mokutonem i przez otwory tworzone między palami kopuły ciął kataną krótkimi cięciami, cały czas starał się, aby kopułę oplatały nowe pale. Prawie przez cały czas pale oplatały również mieszkańców wioski.
-Nie ja go zabiłem, jestem tylko posłańcem.- krzyknął licząc na jakąś reakcje tłumu, wiedział że będzie musiał walczyć o życie, ale tliła się w nim nadzieja, ze tłum się uspokoi.
-Drugi tłum w tak krótkim czasie, zdecydowanie muszę odpocząć- myśląc starał się unikać ciosów, jednocześnie powoli pacyfikując tłum.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#55 2013-04-21 13:23:17

Straznik 2

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1409

Re: Jezioro Płaczu

14/15



Senju pomimo wielu sposób obrony znalazł się w dosyć nieciekawej sytuacji. Nagle otoczyli go wieśniacy z bronią. Zniszczyli kopułę bez problemów, ponieważ byli silni. Tenshi skupił się na nich to nie dostrzegł zbliżających się drgań ziemi. Najwidoczniej ktoś opanował techniki Dotonu. Senju upadł, z chwilkę później przygnietli go wieśniacy. Po związaniu intruza automatycznie zaczęli go wyzywać i bić.
-Teraz się policzymy koleżko!
-Jesteś w niewoli!
Czułeś się niezbyt bezpieczny. Jeśli nie wezwiesz pomocy to raczej zginiesz na miejscu.

Offline

 

#56 2013-04-21 13:29:36

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Jezioro Płaczu

-Cholera , nie spodziewałem się jutsu, skąd oni mogę je znać...Oby Gekido był w pobliżu-chłopak wiedział że sam sobie nie da rady i musi wezwać pomoc-Gekido jeśli jesteś w pobliżu to przydała by mi się pomoc, chyba że jesteś zajęty-wykrzyknął licząc na pomoc byłego towarzysza broni, nie wiedział czy ten przyjdzie mu z pomocą, miał jedynie nadzieje że uda mu się wyjść z tego cało. Obserwując uważnie wszystko co się dzieje dookoła był gotowy walczyć, gdyby ktoś go uwolnił, no ale cóż.-Wóz, albo przewóz, zobaczymy co się stanie-pomyślał czekając.


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#57 2013-04-21 13:33:03

Straznik 2

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1409

Re: Jezioro Płaczu

15/15



Tenshi dzięki pomocy Gekido uwolnił się. Mężczyzna po raz kolejny posłużył się tarczą i rozciął nią twoje więzy. Tłum przegonił dziwnym Ninjutsu wywołującym kurz. Następnie spojrzał na ciebie i zaczął mówić.
-Przepraszam Tenshi. Nie myślałem, że oni zareagują aż tak negatywnie. Widzisz, zabiłem tamtego syna młynarza, przez co musiałem uciec. Jednak gdyby oni przestraszyli się ciebie i uwierzyli w to co powiedziałeś byłbym wolny. Teraz jednak nie ma tutaj dla mnie miejsca. Weź jeszcze tą kwotę. Powinna ci ona wynagrodzić twoje nowe trudy.-rzekł.
Następnie opuścił ciebie i sakiewkę, którą dał tobie. Spojrzałeś na nią i przeliczyłeś pieniądze. Dorobiłeś się trochę. Teraz pozostaje rozpocząć nową przygodę!

KONIEC SESJI



Wynagrodzenie:
-500 ryo
-50 PU
-20 PW

Offline

 

#58 2013-04-21 13:38:15

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Jezioro Płaczu

Chłopak uciszył się widząc swojego towarzysza, który tak łatwo przegonił tłum, nie był pewien co powinien zrobić więc podziękował i postanowił odejść.
-[u]Ten Gekido jest dobry, mimo to za zabicie jednego człowieka wygnali go z wioski... nie do końca rozumiem ich postępowanie, ale najwyraźniej tak musi być, no cóż trzeba kontynuować podróż, oby sobie poradził[/i]-pomyślał chłopak wyruszając w dalszą podróż na tereny kraju ziemi, co jakiś czas patrząc za siebie w poszukiwaniu "leśnych ludzi" którzy mogli by utrudnić mu podróż, nie był pewien co stanie się z wioską, ale wiedział że musi odejść.
[z/t-->kraj ziemi/Sashinkan/miasto]


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#59 2013-07-25 00:30:28

Tamotsu

http://i.imgur.com/HTjQGqH.png

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 588
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Lider
Wiek: 30

Re: Jezioro Płaczu

Dobra, za mną była już połowa podróży i byłem z tego bardzo zadowolony. Zostawała mi teraz tylko podróż przez ziemie klanu, który sterował lalkami i będę w domu. Mogłem też wybrać inną drogę ale jakoś nie sądziłem, że ktoś żyjący na tym świecie dokonałby takiego wyboru. No chyba, że młoda Nana. Dlaczego tak myślałem? Bo w głowie miałem jeszcze podróż przez Tetsu no Kuni, zimową krainę. Właśnie z powodu ograniczeń krwi tej małej diablicy wiedziałem, że tam by się jej spodobało.
Wracając jednak do głównego tematu - do spotkania z liderem zostawało mi coraz mniej czasu, a ja jeszcze nie do końca wiedziałem jak mam mu opowiedzieć to co stało się w Kraju Ziemi. Byłem w ogóle ciekawy czy mój lider będzie miał czas słuchać tych bzdur, które tam się wydarzyły. Będę musiał mu jednak powiedzieć o tym całym Krwawym Damo, który niby pochodził z naszego klanu...

zt -> Shisou/Miasto handlowe

Offline

 

#60 2013-08-10 20:10:58

 Ryo

Kiyoshi http://i.imgur.com/YKPxXWR.png http://i.imgur.com/SpFvgX4.png

37585360
Zarejestrowany: 2012-11-17
Posty: 662
Klan/Organizacja: Kiyoshi
KG/