Ogłoszenie


#1 2013-04-02 16:14:27

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Hyōrōgan [Pigułki prowiantowe]

http://i.imgur.com/ohXmI6U.png


Informacje ogólne:

Nazwa: Hyōrōgan (兵糧丸)
Typ: brak
Wytrzymałość: niewielka
SB: nie dotyczy
Objętość (w slotach): 0,5

Opis:

Wspólne dzieło naukowców z całego świata. Pigułka prowiantowa to nieoceniona pomoc w wielu sytuacjach, a jej właściwości sprawiają, że zapas Hyōrōgan powinien być niezbędnym wyposażeniem każdego wojownika. Jedna kulka powoduje, że wojownik, który nie nadaje się już do walki, nagle odzyskuje siły, by móc w dalszym ciągu bronić swoich ideałów. Ninja przez pewien czas przestaje odczuwać zmęczenie i jest zdolny do funkcjonowania znacznie wykraczającego ponad normę.

Dodatkowe informacje:

- Jedna pigułka odnawia braki krwi w organizmie i pozwala użytkownikowi na dalsze funkcjonowanie, o ile wyciek został odpowiednio zablokowany (jeśli nie, po 3 turach stan pogarsza się na nowo). Dodatkowo zwiększa fizyczne właściwości organizmu na 5 tur (siła, wytrzymałość, szybkość i reakcje +20pkt). Efekt dopalacza działa tylko i wyłącznie, gdy użytkownik nie ma żadnych otwartych ran, w przeciwnym wypadku Hyōrōgan stara się jedynie uratować go przed śmiercią.

Przedmiot możliwy do kupienia w:


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sprawdź moją stronę