Ogłoszenie


#1 2013-08-19 15:10:49

Lorii

Zaginiony

48281659
Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 35
KG/Umiejętność: Shouton
Ranga: członkini klanu
Wiek: 16

Lorii Kiyoshi

O mnie:

Imię: Lorii
Płeć: female
Klan: Kiyoshi!!!
Ranga: członkini
Rok urodzenia: 147 n.e.
Wzrost: 160 cm
Waga: 45 kg

PW: 20
PU: 30

Wygląd & Ubiór: Click me

Nindo:
    - Żadne miejsce nie powinno być dla ciebie milsze od własnego klanu.
Cele:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

           Pamiętnik

Click...


Historia rozpoczyna się w krainie, daleko za opiewającymi pustkę górami, tam gdzie ziemia zaczyna

się zielenić, a dzieci uśmiechać. Gdzie ludzie serdeczni, wspólnie walczą o swój dom, tak sadząc nowe krzewy, jak daleko od własnych chat, ukochanej ziemi Baigai, stają naprzeciw wrogom... Wiele blizn jawiło, i czyni to nadal oblicze historii. Walka, bez skrupułów, litości i jakichkolwiek konwencji, by uczynić jutro jaśniejszym, mniej krwawym. Jak kolejna blizna na manuskrypcie zapisanych fresk, pojawił się Gitaa Doubou. Początkowo niczym wieszcz dobrej nowiny, krążył poprzez świat, tak krwawy, pozbawiony słońca. I tak jak w wielu innych i w nim, bezład i bezsens toczonych walk, zamienił światło w mrok.
Każda wartościowa historia musi być wypełniona szczyptą goryczy, żalu i masy ofiar, na takim świecie przyszło nam żyć. Vergil Kiyoshi, jeden z elitarnych ninja klanu, ojciec Lorii poległy podczas incydentu w Hidari, znanego pod nazwą "Koncert Zmarłych". W tej historii bardzo istotna postać, choć w historii świata, jedynie jeden z wielu poległych. Zaczynał nadciągać zmierzch, nikt nie przypuszczał że razem z mrokiem, nadciągnie tak wielka przemiana, przynajmniej wielu jednostek, dla świata jedynie jedna blizna więcej. Zawsze mrok nadciąga niespodziewanie. Koniec pracy, widok szczęśliwego ojca w progu, ciepło domowego ogniska, goniec, wezwanie i tylko kilka pospiesznie rzuconych słów, niczym kamienie milowe przy linii życia, "Tylko martwi ujrzeli koniec wojny". Wojna to życie, które nie może istnieć bez śmierci.

Tego wieczora, Lorii czuła że wydarzy się coś nieoczekiwanego, chłodnego. Jak kiedyś gdy wraz z

matką wybrały się do Sashikan by odwiedzić ich chorującą babkę, widok obnażonych ostrzy i siekier, straszne twarze i pustka górskiej ścieżki. Gwałt i obrazy podświadomie wypierane z pamięci. Ją oszczędzili, na pół przytomną, pobitą i obdartą z niewinności, zostawiając na zawsze skrzywione zwierciadło. Tak i tym razem, Lorii wiedziała że widzi ojca po raz ostatni, jak i to że nie zawiedzie klanu, przyjaciela za którego gotów był oddać wszystko. Zginął oczywiście, jak wielu innych, daleko w Hidari, od córki, pełen strachu o jej los. Naturalnie wróg został pokonany, dzięki Kiyoshi Gamatt'owi. Po śmierci ojca, bohater klanu zaopiekował się osieroconą 10- letnią Lorii, jako że przez wiele lat przyjaźnił się z ojcem dziewczynki, był dla niej niczym wuj. Zapewniając dach nad głową i łożąc na wychowanie dziecka, niejednokrotnie dziwił się nad brakiem jakichkolwiek widocznych zmian w sierocie po stracie ostatniej ukochanej osoby. Dziewczyna dorastała otoczona wojownikami, przejmując ich sposób bycia, doświadczenia. By kiedyś zapewnić sobie godne życie jako jeden z obrońców klanu, by nie zostać ofiarą, a właśnie obrońcą i napastnikiem. Tak mijały lata, aż do momentu w którym lider Kiyoshi zdecydował się wysłać szesnastoletnią już Lorii, do Szkoły Ninja, by uczynić z niej w pełni wartościową członkinię klanu. Niewiele w powyższej historii jest wzmianek o jej bohaterce, jest to skutkiem okoliczności, które opisane, miały znaczniejszy wpływ na Lorii niż ona sama.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Lorii (2013-08-30 22:40:51)

Offline

 

#2 2013-08-19 15:25:45

Lorii

Zaginiony

48281659
Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 35
KG/Umiejętność: Shouton
Ranga: członkini klanu
Wiek: 16

Re: Lorii Kiyoshi

Zdolności i wyposażenie:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Lorii (2013-08-31 22:23:11)

Offline

 

#3 2013-08-19 17:37:16

Lorii

Zaginiony

48281659
Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 35
KG/Umiejętność: Shouton
Ranga: członkini klanu
Wiek: 16

Re: Lorii Kiyoshi

Podsumowania:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Lorii (2013-08-31 22:22:55)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kliknij ten link odpowiednia strona