Ogłoszenie


#1 2013-06-10 13:57:38

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 800
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Hikari Namikaze [NPC]

O mnie:

http://i47.tinypic.com/20kumtd.png


IMIĘ I NAZWISKO: Hikari Namikaze
PŁEĆ: Kobieta
KLAN: Namikaze
RANGA: Elita (nieoficjalny zastępca lidera)
WIEK: 22
Rok urodzenia: 143
WZROST: 178 cm
WAGA: 66 KG

PW: 800
PU: 0

Historia:
Hikari Namikaze jedyne dziecko znanego ninja Isamu Namikaze. Rodzinna to pochodziła raczej z tak zwanej dolnej sfery klanu Namikaze jednak bunt przeciwko starej radzie klanu sprawił że Isamu błyskawicznie awansował  hierarchii klanu. Jednak miał prawdziwą manię pod względem pozycji w klanie i zapragnął wspiąć się jak najwyżej. Jednak wiedział że sam sobie nie poradzi w skomplikowanym świecie intryg wyżej urodzonych, a nie miał komu zaufać. Postanowił wykorzystać własną córkę, która stała się jego oczami i uszami oraz pozbywała się niedogodności. Tak właśnie wyszkolił jednego z najlepszych szpiegów/zabójców jakich widział świat. Hikari od najmłodszych lat miała silnie wpajany obowiązek wobec klanu oraz sztukę zabijania niczego nie spodziewających się przeciwników. Wkrótce stała się niemal pozbawianym emocji idealnym narzędziem w rękach swego ojca. Wkrótce potem jednak poznała kuzyna Akio, chłopaka który był jej istnym przeciwieństwem. Zawsze chodził roześmiany, a jeżeli się z kimś bił, co zdarzało mu się dość często, to zawszę otwarcie. W dodatku wydawał się nieco przygłupi, mimo wszystko polubiła chłopaka który został jej przyjacielem. Mijały lata dziewczyna coraz bardziej doskonaliła się w swoich umiejętnościach i razem z ojcem byli blisko przejęcia władzy w wiosce Namikaze. Na nieszczęście wybuchła wojna w której klan brał czynny udział. Dziewczyna jako doskonały szpieg uniknęła walk mimo wszystko wniosła spory wkład w przebieg wojny podając dokładne lokalizację przeciwnika do centrali. Niestety jej ojciec nie miał tyle szczęścia jej ojciec poległ w bitwie pod Sabishii, której szczegóły nie są znane po dziś dzień. Wkrótce po wojnie dziewczyna pozbawiona celu w życiu ponownie spotkała Akio. Młody mężczyzna przelewał załamanie nerwowe i starał się złagodzić smutek alkoholem. Wielu jego przyjaciół w tym ojciec dziewczyny zginęli na tej wojnie. Akio odgrażał się że wszystkiemu winny jest słynny generał Gamatt i niestety obecny lider klanu Namikaze nie chciał podjąć żadnych działań. Chłopak po wypiciu zbyt dużej ilości sake oświadczył że wyzwie Naokiego na walkę o tytuł lidera. Co zdziwiło wiele osób będących w barze gdyż do tej pory oboje utrzymywali raczej przyjacielskie stosunki. Mówiło się nawet o tym że Naoki postanowi mianować go członkiem rady jako że był powszechnie uważany za najszybszego z klanu wielu popierało tą decyzję. Co ciekawe zanim chłopak zdążył załatwić sprawy z liderem klanu wyruszył na misję. Dziewczyna obrała wtedy nowy cel w swoim życiu postanowiła za wszelką cenę zrobić z kuzyna lidera klanu Namikaze. Co dziwnę w między czasie Naoki zniknął a ostatnio widziana go właśnie z Hikari. W jego rezydencji znaleziono list oraz insygnia klanowe. List wyjaśniał, że przekazuję on władzę właśnie Akio. Dziwnę pozostaję fakt że nie zwykle mało osób widziało ów list, a po liderze nie pozostało nawet znaku życia.
WYGLĄD:
Młoda kobieta o bujnych,długich blond włosach pozbawionych wszelkich ozdób i często pozostawionych w nie ładzie przez co widać ,że niezbyt o nie dba. Mimo wszystko nawet z rozczochranymi włosami a może zwłaszcza dlatego wygląda niesamowicie seksownie. Pierwsze co rzuca się w oczy (zwłaszcza mężczyzn) przy spotkaniu owej dziewczyny do biust dość sporych rozmiarów. Jej skóra ma skóra jest niezwykle gładka i obdarzona dość jasną karnacją. Jest dość wysoka ,a przy tym obdarzona niemal idealną sylwetką. Z pewnością jest na co rzucić okiem zarówno z przodu jak i z tyłu. Jest niezwykle piękną i naturalną kobietą, choć wcale się o to nie stara. Nie używa żadnego make-up, ani nie nosi żadnych prowokacyjnych strojów, mimo to zdaję sobie sprawę ze swojego wyglądu i jeżeli zachodzi taka potrzeba potrafi go użyć w swoich celach.

UBIÓR:
Ubrana jest w prostą koszulkę ochroną pozbawioną rękawów oraz krótką jasną spódniczkę z rozcięciem. Jednak nie ma sensu pod nią zaglądać gdyż tam znajdują się krótkie szorty z elastycznego materiału. Jak widać kunoichi stawia przede wszystkim na  funkcjonalność i swobodę ruchów w swoim ubiorze. Skąd więc u niej sukienka? Co bystrzejsze oko( to które mimo wszystko próbowały zajrzeć pod sukienkę) zauważy że znajduję się tam kabura na kunai.

CHARAKTER:
Dziewczyna jest jedynaczką jednak nie została przez to rozpieszczona wręcz przeciwnie. Jej ojciec aby poszerzyć swoje wpływy potrzebował sprawnych podwładnych dlatego wychowywał córkę jak mężczyznę i przez stała się jedną z najtwardszych kunoichi na świecie. Jest pracoholiczką i doskonałą aktorką przez co potrafi dopasowywać cechy charakteru zależnie od sytuacji. Prywatnie jest raczej trudno dostępne, jednak kiedy już nawiąże znajomość jest w stanie się pociąć za przyjaciół. Kiedy już jest z kimś blisko bywa dziecinna i złośliwa jednak robi to tylko dla żartu. Jest niezwykle bystra przez co mało kto może się połapać w jej planach. Nie czuję się zbyt dobrze w centrum uwagi i stara się unikać zbytniego zainteresowania.

DO CZEGO TA POSTAĆ:
Hikari oficjalnie jest sekretarką lidera klanu Namikaze, zajmuję się takimi sprawami jak dostarczanie wiadomości i przyjmowanie gości. Jednak to tylko przykrywka w rzeczywistości jest jedną z najpotężniejszych kunoichi w klanie jednak woli pozostawać w cieniu. Jest człowiekiem od czarnej roboty, zbiera informację o innych klanach i morduję niewygodne osoby. W dodatku strzeże lidera klanu podczas oficjalnych misji dzięki doskonałym zdolnością sensorycznym

NINDO:
Wszystko dla dobra klanu
CELE:
Sprawić aby Namikaze stali się najpotężniejszym klanem.
PAMIĘTNIK:

Ostatnio edytowany przez Akio (2014-03-02 10:54:55)


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

#2 2013-06-10 14:02:26

Akio

Klan Namikaze http://i.imgur.com/WuFGFc5.png

59691030
Zarejestrowany: 2012-09-08
Posty: 800
Klan/Organizacja: Namikaze
KG/Umiejętność: kiroji senko
Ranga: Lider klanu
Płeć: Rudy
Wiek: 34

Re: Hikari Namikaze [NPC]

Zdolności i wyposażenie:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Akio (2015-08-24 15:10:30)


http://i.imgur.com/hQencLH.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nasza strona internetowa