Ogłoszenie


#1 2013-04-06 18:33:59

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[B] Shī Tsū Doragon [Kibaku Nendo]

http://i.imgur.com/dl6EJvm.pnghttp://i.imgur.com/IW06Zl0.pnghttp://i.imgur.com/2vXxy3K.pnghttp://i.imgur.com/iAksnKF.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Shī Tsū Doragon (ドラゴン)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący/ofensywny
Ranga: B
Żywioł: nie dotyczy

Opis:

W wyniku złożenia przez użytkownika dwóch dłoni razem, udaje mu się stworzyć olbrzymiego smoka, mogącego pomieścić na swym grzbiecie nawet 5 osób. Umożliwia on nie tylko podniebne podróże z szybkością właściwą dla tego poziomu umiejętności specjalnej, ale także wyprowadzanie ataków z powietrza. Pobierając glinę ze swego ciała, smok może storpedować przeciwnika przy pomocy długich na dwa metry smoków bojowych lub zasypać bombami.

Dane techniczne:

Zakres: duży
Obrażenia: duże, odpowiadające rodzajowi użytej gliny (poziom drugi)
Koszt chakry: 50.000
Pieczęcie: Stworzenie wymaga połączenia dwojga ust.

Dodatkowe informacje:

- Wymagane opanowanie drugiego poziomu Kibaku Nendo.

- Glina z ogona pozwala na stworzenie trzech bojowych smoków, co skutkuje zmniejszeniem jego szybkości o 20%. W następnej kolejności wykorzystuje się glinę tworzącą łapy smoka, co wreszcie doprowadzi do nieruchomego zawieszenia w powietrzu. Każda para kończyn pozwala na ulepienie jednego smoka bojowego. Pozbawienie smoka skrzydła pozwala na stworzenie ostatniej torpedy, po czym smok bezwładnie spada na ziemię.

- Szybkość torpedy rośnie do 0,8 * Siła NinJutsu. Zasięg kontroli wynosi właściwe dla tego poziomu 120 metrów.

- Możliwe jest również zbombardowanie pewnego obszaru, w tym przypadku także przy wykorzystaniu gliny tworzącej wielkiego smoka. Każde 50 min jest równoważne jednej smoczej torpedzie, konsekwencje zostały opisane wcześniej. Jeżeli użytkownik nie sprowokuje eksplozji, po odczekaniu jednej tury bomby zakopują się pod ziemię, tworząc pole minowe.

- Samo ciało smoka może ulec eksplozji. Zasięg wybuchu sięga nawet 20 metrów.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://chelmek.polskie-szamba-betonowe.pl Strona główna