Ogłoszenie


#1 2013-03-19 21:03:56

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[A] Yomi Numa [Doton]

http://i.imgur.com/ZJwc5NQ.pnghttp://i.imgur.com/YwkYfJs.pnghttp://i.imgur.com/zjwQ8ms.pnghttp://i.imgur.com/Hsai3cw.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Yomi Numa (土遁・黄泉沼)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący
Ranga: A
Żywioł: Doton

Opis:

Technika stworzona z myślą o kontrowaniu dużych summonów i ogoniastych bestii. Za jej pomocą użytkownik może wytworzyć bagno, które pochłonie wszystko co ma pod "ręką". Yomi Numa dostosowuje swoje wymiary do ilości chakry wykorzystanej przez twórcę.

Dane techniczne:

Zakres: w zależności od wersji
Obrażenia: brak
Koszt chakry: poziom pierwszy - 5.000, drugi - 10.000, trzeci - 15.000
Pieczęcie: Dzik (亥, I) -> Tygrys (寅, Tora)

Dodatkowe informacje:

- Technikę można wykorzystać na każdym płaskim podłożu. Nie ma znaczenia czy rosną na nim drzewa/krzewy - wszystko zostanie pochłonięte.

- Istnieją trzy wielkości bagna, które tworzy się w kształcie koła. Najmniejsze ma 2 metry głębokości i promień 10 metrów. Średnie, 4 metry głębokości i promień 20 metrów. Ostatnie, największe, 10 metry głębokości i promień 40 metrów.

- Summon, który zostanie złapany przez jutsu i nie zostanie w żaden sposób uwolniony, wraca do Myobokuzan i nie może być przyzwany przez okres trwania danego wydarzenia.

- Bagno pochłania ofiary w niezwykle szybkim tempie - jednej tury. Jeżeli w tym czasie nie zostanie udzielona pomoc, w przypadku człowieka, następuje zgon.

- Szybkość tworzenia techniki: 0,7 * Siła NinJutsu


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zobacz stronę