Ogłoszenie


#1 2013-03-19 20:48:40

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[D] Shinjū Zanshu no Jutsu [Doton]

http://i.imgur.com/QB95qhN.pnghttp://i.imgur.com/RnoJ3zV.pnghttp://i.imgur.com/JDoDm9a.pnghttp://i.imgur.com/quenSBY.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Shinjū Zanshu no Jutsu (心中斬首の術)
Klasyfikacja: Ninjutsu
Typ: uzupełniający
Ranga: D
Żywioł: Doton

Opis:

Bardzo łatwa technika, można powiedzieć podstawowa dla ninja mającego naturę chakry Doton. Pozwala ona na ukrycie się pod powierzchnią ziemi, gdzie możemy pozostać niezauważeni przez wrogów, chyba że posiadają oni specjalne umiejętności wykrywające chakrę (Sharingan, Byakugan, zdolności sensoryczne itp.).
Ze względu na swoją niską rangę jej szybkość nie powala, może jednak służyć jako sposób uniknięcia nadciągającej techniki lub oręża w starciu z mało wymagającym przeciwnikiem.
Przebywając pod ziemią, jesteśmy pozornie bezpieczni przed tym, co dzieje się na powierzchni. Należy jednak uważać, gdyż wystarczy jedna przemyślana technika lub silny wybuch, by nas wykończyć.
Shinju Zanshu ma jednak stronę ofensywną – jeżeli znajdujemy się pod miejscem przebywania naszego przeciwnika, możemy wynurzyć się z podziemi i łapiąc przeciwnika za nogi, wciągnąć go pod ziemię. Nie jest to jednak takie proste, obecność przeciwnika możemy wyczuć dopiero w momencie, gdy znajduje się bezpośrednio nad nami.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 1.000 za wejście pod ziemię; 500 za każdy kolejny post pod nią
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika posiadająca zastosowanie jedynie na terenach ziemnych.

- Szybkość techniki: 0,8 * SiłaNinjutsu.

- Maksymalny czas przebywania pod ziemią wynosi 3 posty. Brak tlenu spowoduje naszą oczywistą śmierć, jeśli do tego czasu nie wyjdziemy.

- Po wynurzeniu się na powierzchnię technika może zostać użyta ponownie najwcześniej po upływie 2 postów.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bramy garażowe hormann lublin, napędy