Ogłoszenie


#1 2013-03-19 20:27:58

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[A] Chidori [Raiton]

http://i.imgur.com/QE9L7vf.png http://i.imgur.com/mIwu3Ow.png http://i.imgur.com/sBxLRKr.png http://i.imgur.com/0fnyDvB.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Chidori (千鳥)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywna
Ranga: A
Żywioł: Raiton

Opis:

Śmiertelnie niebezpieczna i szybka technika. Nazwę zawdzięcza emitowanemu dźwiękowi, przywołującemu na myśl ćwierk tysiąca ptaków. Jutsu pozwala przebić się bez problemu przez ciało każdego wroga i większość znanych materiałów. Dlatego jest często wykorzystywana przez zabójców do natychmiastowego eliminowania ofiar. Aby je wykonać, należy skumulować w dłoni olbrzymie ilości chakry, a następnie dodać do niej element błyskawicy. Ręka użytkownika staje się niczym niezwykle ostry miecz, zdolny przeciąć niemal wszystko. Ze względu na dużą ilość chakry i szybkość, która jest zarówno plusem jak i minusem techniki, mało kto jest w stanie jej użyć. Chidori działa błyskawicznie, lecz wymaga od użytkownika olbrzymieć koordynacji ruchowej, ponieważ trafienie ofiary przy pomocy tej technika to wyzwanie tylko dla najlepszych ninja. Została stworzona głównie z myślą o użytkownikach Sharingan’a, zdolnych do przewidzenia zarówno nadchodzących ataków, jak i ruchów ofiary.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: bardzo duże/śmiertelne
Koszt chakry: 20.000
Pieczęcie: Bawół (丑, Ushi)-> Zając (卯, U) -> Małpa (申, Saru)

Dodatkowe informacje:

- Żeby skorzystać z pełnej siły tego jutsu należy przed użyciem osiągnąć odpowiednią prędkość wynoszącą minimum 100pkt. Jest to największa wada, gdyż użytkownik ma bardzo ograniczone zdolności reakcji i jest wtedy całkowicie wystawiony na ataki ze strony wrogów.

- Do bezpiecznego ataku przydatne są wszelkie zdolności, pozwalające na przewidywanie ruchów przeciwników, takie jak Sharingan lub Ainuken.

- Użyta odpowiednio potrafi przebić na wylot. Bez rozbiegu lub dużej szybkości można w najlepszym wypadku wbić dłoń w ciało przeciwnika, a jej wydobycie jest wtedy utrudnione.

- Istnieje możliwość zmiany kształtu Chidori w bardziej wyostrzony. Zamiast zwykłego skupiska chakry, otrzymujemy wtedy coś na wzór ostrosłupa. Obrażenia są wtedy znacznie mniej rozległe, gdyż technika koncentruje się w jednym punkcie. Zwiększa się jednak siła przebicia, co pozwala łatwiej spenetrować obronę przeciwnika.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kliknij to sprawdź