Ogłoszenie


#1 2013-03-19 20:26:05

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[C] Rairyū no Tatsumaki [Raiton]

http://i.imgur.com/xpp1YIt.png http://i.imgur.com/RgxRCWA.png http://i.imgur.com/IxXIo1O.png http://i.imgur.com/TRtn6IX.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Rairyū no Tatsumaki ( 雷竜の竜巻)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: Raiton

Opis:

Technika żywiołu raiton, tworząca smoka. Użytkownik wyciąga ręce w stronę nieba, ściągając pioruny. Kiedy już moc piorunów otoczy go, zaczyna wirować, tworząc tornado z tejże mocy. Chwilę później formuje się dużych rozmiarów głowa smoka co oznacza, że technika jest gotowa do ataku. W wybranym momencie ninja może zaatakować oponenta, który, jeśli zostanie trafiony, otrzyma spore obrażenia i będzie sparaliżowany na okres dwóch tur.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 25 metrów)
Obrażenia: średnie
Koszt chakry: 10.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Utworzenie smoka nie jest natychmiastowe (szybkość: 0,4 * Siła NinJutsu). Niemożliwym jest zatem szybkie posłanie w szarżującego przeciwnika smoczego łba.

- Będąc otoczonym tornadem błyskawic, użytkownik jest odporny na wiele rodzajów ataków. Wytrzymałość piorunowego wiru jest równa 450 punktom. Techniki TaiJutsu również nie powinny stanowić zagrożenia, ponieważ nawet przebicie się przez osłonę powoduje paraliż.

- Szybkość techniki (atakującego smoka): 0,8 * Siła NinJutsu.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wypożyczalnia samochodów żyrardów