Ogłoszenie


#1 2013-03-19 20:24:26

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[D] Jibashi [Raiton]

http://i.imgur.com/0nmvjRW.png http://i.imgur.com/onBaxtN.png http://i.imgur.com/nhD9I7E.png http://i.imgur.com/CGEYyMS.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Jibashi (磁場死)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny, użytkowy
Ranga: D
Żywioł: Raiton

Opis:

Jest to dość prosta technika raiton, ale w rękach doświadczonego ninja, może stanowić groźną broń. Jutsu to, po złożeniu pieczęci, tworzy na końcach palców użytkownika małe błyskawice. Użytkownik musi wskazać rękami kierunek, w którym owe błyskawice podążają. Po trafieniu w przeciwnika, zadają mu niewielkie obrażenia widoczne na ciele – oparzenia. Bardziej jednak działają na system nerwowy. Jeśli cel będzie zbyt długo pod wpływem tego Jutsu, może zemdleć.

Dane techniczne:

Zakres: mały (do 1 metra)
Obrażenia: małe
Koszt chakry: 2.500 za turę
Pieczęcie: Dzik (亥, i) -> Baran (未,hitsuji) -> Wąż (巳, mi) -> Koń (午, uma) -> Smok (辰, tatsu)

Dodatkowe informacje:

- Za pomocą tej techniki możemy rozbijać niektóre twarde przedmioty (np. wypiętrzenia skalne, powstałe w wyniku technik dotonu do rangi C włącznie).

- Pioruny wytworzone podczas wykonywania tej techniki wykazują odpychające działanie na przedmioty żelazne i metalowe. Choć zasięg nie osiąga nawet 1 metra, w rękach doświadczonego ninja ta właściwość może okazać się niezwykle przydatna.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.studiooficyna.pl/