Ogłoszenie


#1 2013-03-19 20:10:02

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[C] Uramiame [Suiton]

http://i.imgur.com/t9P5h5f.pnghttp://i.imgur.com/R0OgosG.pnghttp://i.imgur.com/bdHgfQz.pnghttp://i.imgur.com/F5dHret.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Uramiame (怨雨)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: C
Żywioł: Suiton

Opis:

Jedna pieczęć wystarczy, by przeobrazić prostą technikę w niebezpieczną pułapkę. Potężna ulewa wywołuje falę wody, która zmierza w stronę, do której użytkownik był zwrócony. Jutsu posiada właściwości absorpcyjne, to znaczy, że ciecz kradnie energię z przeciwników, bez względu na to, jak dobrze umieją pływać. Utrzymanie techniki wymaga ciągłego złożenia pieczęci, a im więcej osób wykonuje tą samą czynność w jednym momencie, tym silniejszą technika ma moc. Jedna osoba jest w stanie przywołać jedynie deszcz, dwie ogromną ulewę, trzy wodną falę, zaś cztery niemałą powódź. Warto dodać, że im więcej osób korzysta z tego jutsu, tym więcej chakry zostaje wyssane.

Dane techniczne:

Zakres: średni (do 400 m²)
Obrażenia: żadne
Koszt chakry: 8.000 za użycie; 2.000 za utrzymacie co turę
Pieczęcie: Pies (戌, inu)

Dodatkowe informacje:

- Osoba, która wchodzi w kontakt z wodą traci 3.000 chakry co turę za jednego użytkownika. Jeżeli dwie osoby wykonują to same jutsu, przeciwnik traci 6.000 chakry. To samo następuje analogicznie do większej ilości użytkowników.

- Szybkość tworzenia techniki: 0,6 * Siła NinJutsu


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zobaczysz tutaj