Ogłoszenie


#1 2013-02-27 20:36:51

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Mistrz broni białej [Zwykły ninja]

http://i.imgur.com/ud182AR.jpg     Mistrzostwo broni białej może osiągnąć każdy, komu trzymanie w rękach katany lub miecza nie sprawia problemu. Zdolność ta pozwala na uderzanie licznymi broniami w sposób znacznie szybszy i silniejszy niż ma to miejsce w przypadku wojownika nieposiadającego tej umiejętności. W zależności od poziomu zaawansowania można wykonywać znacznie groźniejsze ewolucje.

Poziom zero
Opis:

Można powiedzieć, że każdy wojownik rodzi się z taką zdolnością. Chwycenie do reki miecza, katany lub kunaia automatycznie naznacza go jako potencjalnego mistrza. Siła ciosów (1,0 * Siła Użytkownika) oraz ich szybkość (1,0 * Szybkość Użytkownika) jest ograniczana nie tyle przez ciało co braki w technice.Poziom pierwszy
Opis:

Poziom pierwszy skupia się na sile uderzenia. Ciosy zadawane bronią białą stają się groźniejsze za sprawą mocy jakie generują (1,1 * Siła Użytkownika). W porównaniu do nowicjuszy destrukcja wygląda znacznie bardziej przyzwoicie, lecz w dalszym ciągu kuleje szybkość.

Wymagania:

  -> OPANOWANIE: Trening.
  -> CZAS TRENINGU: 1 dzień.
  -> PU: 50Poziom drugi
Opis:

Tym razem ninja uczy się wykorzystywać siłę jaką dysponuje do szybszego zadawania ciosów (1,2 * Szybkość Użytkownika). Dzięki temu zdobywa podstawową przewagę nad nieopierzonymi przeciwnikami. Ataki są znacznie trudniejsze do zablokowania i wymagają od oponenta znaczących reakcji, by nie dać się zabić.

Wymagania:

  -> OPANOWANIE: Trening.
  -> CZAS TRENINGU: 3 dni.
  -> PU: 70Poziom trzeci
Opis:

Śmiercionośne połączenie wcześniejszych poziomów. Treningi dają nieopisane efekty. Wyprowadzane ataki są niezwykle silne i szybkie (1,3 * Siła/Szybkość Użytkownika). Posługiwanie się jakimikolwiek broniami sprawia, że ninja zyskuję ogromną przewagę. Staje się jednością ze swoją bronią, która go uzupełnia, wzmacnia. Potrafi wykonywać kombinacje, które, dzięki swojej szybkości, są ogromnie niebezpieczne.

Wymagania:

  -> OPANOWANIE: Trening.
  -> CZAS TRENINGU: 5 dni.
  -> PU: 100
  -> INNE: Styl walki: Katana no tatakai.Poziom czwarty
(Taniec siedmiu mieczy)
Opis:

Unikatowy styl walki dla ludzi, którzy opanowali walkę bronią białą do perfekcji. Użytkownik potrafi walczyć na raz aż siedmioma katanami: po obu stawach łokciowych, jeden pod lewą pachą, jeden w usta, jeden po prawej stronie szyi, jeden pomiędzy brzuch i jeden w prawej nodze. Wojownik porusza się podczas ataku z niebywałą szybkością (1,5 * Szybkość Użytkownika) i precyzją, nie pozostawiając żadnych luk w obronie (obrona przed TaiJutsu). Potrafi zadawać obrażenia wszystkimi katanami jednocześnie, a pojedyncze są tak nieprzewidywalne, że bardzo ciężko jest się przed nimi obronić. Nie zyskuje na sile, lecz to wydaje się być niczym. Gdy przyjdzie do konfrontacji łatwo zauważyć, że trening się opłacał.

Wymagania:

  -> OPANOWANIE: Trening.
  -> CZAS TRENINGU: 8 dni.
  -> PU: 120
  -> INNE: Styl walki: Katana no tatakai.Dodatkowe informacje:

- Bonusy z poprzednich poziomów przechodzą na następne, jeśli w opisie aktualnie trenowanego nie zostało uwzględnione, że dany bonus się zwiększa.

- Bonus czwartego poziomu dotyczy tylko używania wszystkich siedmiu ostrzy.

- Tak samo jak w przypadku zwykłych ciosów, tak i te użytkownik może dowolnie kontrolować. Mnożniki określają jedynie maksymalną wartość jaką może osiągnąć postać.

- Za unik ciosów przy pomocy broni białej nie odpowiada szybkość, lecz, tak jak w przypadku zwykłych uderzeń, reakcja.

- Poziom zero został umieszczony jedynie w celach informacyjnych, żeby dać każdemu punkt odniesienia. Logiczne, że ktoś kto nie trenował nigdy z mieczem, nie osiągnie silniejszych, bądź szybszych ataków.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://vranov-nad-topou.ebetonovezumpy.sk