Ogłoszenie


#121 2015-09-23 20:34:07

Saori

Nikushimi

55351609
Zarejestrowany: 2015-08-31
Posty: 137
Klan/Organizacja: Nikushimi
KG/Umiejętność: Kikō
Ranga: Przywódca organizacji
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20

Re: Miasto

    Drgnąłem. Dziewczyna wydaje się być niewzruszona, przechyla się z boku na bok jak szmaciana lalka. Spoglądam na nią niepewnym wzrokiem, a ta opuszcza budynek, kieruję się głównym holem i znika za drewnianymi drzwiami. Ruszam za nią i widzę jak wysoko unosi kunai do którego przypięty był malutki breloczek. Odpowiada mi szczerymi słowami, więc teraz nie ulegam wątpliwości, że wybrała właściwą drogę - tą, którą chciałem żeby wybrała, bycie ninja. Uśmiecham się, gdyż wiadomość ta wywołuje u mnie pozytywne emocje, naprawdę. Nigdy nie udało mi się tak szybko namówić człowieka. Chcę odejść, lecz zatrzymują mnie jej kolejne słowa, tym razem przywołała do siebie wilka o czarnej maści. Wygląda nieziemsko, pasuje do jej charakteru i widać po nim pełne oddanie właścicielce. Kładę dłoń na prawym policzku gładząc delikatnie różowy rumieniec, który zanika pod wpływem chwili. Obracam się i zaczynam iść, lecz ta ostatecznie żegna się ze mną. Odchodzę dalej, gdzieś w boczne alejki.
    Ponownie zebrało mi się na spacer, cóż taka piękna pogoda i wieczór idealnie do siebie pasują. Podziwiam białawy księżyc na niebie, wpatruję się w niego jak w Boga. Na co tym razem mi się zbiera? Dziewczyna wybrała słuszną drogę, lecz nie mogę pozwolić by była lepsza ode mnie. Do kolacji jeszcze trochę czasu, wiec postanawiam przetrenować jakąś umiejętność.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
_________________________

Akcept by Katsuro

    Wychodzę zza rogu parku, który składał się z niskiego ogrodzenia. Przechadzam się między niskimi budynkami, a na myśl ciągle nachodzi mi kasztanowa dziewczyna. Rozmyślam nad tym jaką zostanie ninja, czy świat ją pozna i czy przede wszystkim uda mi się ją prześcignąć. Już teraz posiada wspaniałe umiejętności, a w porównaniu do mnie jest wręcz za dobra jak na swój wiek.

Ostatnio edytowany przez Katsuro (2015-10-04 20:48:00)


https://i.imgur.com/mWipDay.png

Offline

 

#122 2015-10-04 11:28:37

Saori

Nikushimi

55351609
Zarejestrowany: 2015-08-31
Posty: 137
Klan/Organizacja: Nikushimi
KG/Umiejętność: Kikō
Ranga: Przywódca organizacji
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20

Re: Miasto

    Droga prosta, podążam ścieżką niewyboistą ciągle kierując się do portu. Mijam najróżniejsze elementy krajobrazu jednej z wysp Kraju Wody - Sei. Na myśl nachodzą mi najróżniejsze tematy z ostatnich dni, wiele nabawiłem w tym miejscu. Spoglądam na wolną przestrzeń po prawej stronie, wiatr delikatnym podmuchem rozwiewa czarną grzywę, a ja w nienaturalnym humorze sunę po twardej ziemi. Trapi mnie jedno pytanie, czy jeszcze ujrzę dziewczynę, która to wiersze bez błędu recytuje. Zamykam na moment powieki i oddaję się długiemu odpoczynkowi, odpływam od wszelakich problemów, a nim spoglądam ponownie w przód, znajduję się w porcie pełnym ludzi, zgrzytu i hałasu. Gestem dłoni rozkazuję jednemu statkowi zatrzymać się, podbiegam na pokład i płacę odpowiednią sumę kapitanowi, który z lekkim grymasem zgadza się mnie przewieźć. Schylam się nisko, oddaję mu podziękowania i ruszam w stronę wolnego kawałka drewna, tudzież przestrzeni, którą mógłbym zająć, a nikt nie strzępiłby na mnie języka. Rozkładam się na panelach tuż przy niskiej barierce, składam nogi, zamykam powieki i oddaję się piaskowej pani, która sypie piach snu na me ciężkie, zmęczone powieki.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
_________________________

Akcept by Katsuro

    Od tej pory czas płynie bardzo wolno, a im dłużej płyniemy, tym większe fale nasz okręt napotyka. Mijają dnie, a wraz z nimi długie, zimne noce, które spędzam pod pokładem bujając się na materiałowych hamakach. Do pomieszczenia wpada jeden z niewysokich mężczyzn, właśnie wtedy gdy już tracę poczucie czasu i uświadamia, iż statek przybił do brzegu. Zbieram swoje rzeczy, pakuję ostatni prowiant i wychodzę za próg, kieruję się schodami na górę i staję przy drewnianej barierce. Przykładam dłoń do czoła, by światło nie padało wprost na me źrenice. Wypatruję karczmy w której mógłbym przenocować jeszcze jedną pełną noc, nim wyruszę na dalszą wyprawę.

[zt Tsuki no Kuni - Sklepy]

Ostatnio edytowany przez Katsuro (2015-10-04 20:47:40)


https://i.imgur.com/mWipDay.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
マラウイ https://www.berlin-hotel.pl/