Ogłoszenie


#1 2013-05-28 21:57:48

Ryū

Wyrzutek

Zarejestrowany: 2013-05-21
Posty: 21

Ryū

O mnie:

IMIĘ I NAZWISKO: Ryū
PŁEĆ: Mężczyzna
KLAN: -
RANGA: Uczeń Szkoły Ninja Wyrzutek
ROK URODZENIA: 142 [20lat]
WZROST: 185cm
WAGA: 77kg

PW: 20
PU: 30
PR: 0

WYGLĄD: Młody, wysoki i dobrze zbudowany mężczyzna o umięśnionej sylwetce. Rozpoznawalne u niego są długie, jasnobrązowe włosy na głowie, ułożone w efektowną fryzurę widoczną na avatarze. W podobnym kolorze, lecz nieco jaśniejszego brązu są jego tęczówki. Ma dostojne rysy twarzy, gdzieniegdzie delikatne, gdzieniegdzie ostrzejsze, wyrazistsze.
UBIÓR: Jego strój nie jest wyszukany. Lubuje się w ciemnych kolorach, jednak wyjątek stanowi dla niego kolor biały, który wg. jego, idealnie współgra z czernią. Na co dzień nosi czarną, obcisłą koszulę z długimi rękawami i głębszym rozcięciem na kołnierzu, odsłaniającym część nagiej klatki piersiowej. Podobnie ciemne, lecz nieco luźniejsze spodenki do kolan. Często przewiązuje białe bandaże na łokciach, łydkach i dłoniach. Posiada również czarne rękawice z blaszką ochraniającą i otworami na palce. Jeśli chodzi o biżuterię, na szyi ma zawieszony naszyjnik z białego złota, zakończony znakiem kanji (神 Kami - pol. Bóg). Koloru białego nosi: (nie wliczając bandaży i naszyjnika) buty - standardowe dla ninja oraz rozpięty płaszcz z długimi rękawami, sięgający do kolan.
NINDO: "To, co czynimy za życia, odbija się echem w wieczności."
CELE:
» Zrozumieć istotę ninja oraz świata, w którym żyjemy i odszukać właściwej odpowiedzi na nurtujące go pytania.
» Utworzyć własną osadę.

PAMIĘTNIK:

Zebrane dane o graczach:


» Brak.

Zebrane dane o NPC:


» Sugimoto Namikaze - Członek klanu Namikaze, opiekun Sali #1 - "Trening jutsu", znajdującej się w szkole ninja na terenie Ta no Kuni [Kraj Pól Ryżowych]. Zachwycony wykonywaną przez chłopaka techniką ciała. Ryū domyśla się, że jego ulubionym rodzajem technik jest właśnie Taijutsu.
Miejsce poznania: Ta no Kuni [Kraj Pól Ryżowych] » Szkoła Ninja » Sala #1 - "Trening jutsu"» Susumu Kaguya - Członkinia klanu Kaguya, opiekun Sali #2 - "Trening umiejętności", znajdującej się w szkole ninja na terenie Ta no Kuni [Kraj Pól Ryżowych]. Jej podejście do ucznia wzbudziło w młodym mężczyźnie lęk, a jednocześnie respekt. Gdy Ryū skończył trening i mógł opuścić pomieszczenie, zauważył, że rzeźbi "coś" w "czymś" białym, przypominającym kości.
Miejsce poznania: Ta no Kuni [Kraj Pól Ryżowych] » Szkoła Ninja » Sala #2 - "Trening umiejętności"


» Kasumi Senju - Członkinia klanu Senju, opiekun Sali #3 - "Sala Pamięci", znajdującej się w szkole ninja na terenie Ta no Kuni [Kraj Pól Ryżowych]. Niezwykle sympatyczna osoba o ukrytych zdolnościach stolarskich. Samodzielnie zaprojektowała całe pomieszczenie, kreując wspaniałe meble za pomocą klanowego Kekkei Genkai.
Miejsce poznania: Ta no Kuni [Kraj Pól Ryżowych] » Szkoła Ninja » Sala #3 - "Sala Pamięci"


Zebrane dane o lokacjach:


» Szkoła Ninja w Ta no Kuni [Kraj Pól Ryżowych] - W budynku szkoły mieszczą się trzy sale treningowe, poprzedzające kolejne etapy szkolenia.

Inne:


» Brak.

Ostatnio edytowany przez Ryū (2017-08-30 10:39:28)


Karta Postaci

Mowa||Myśli||Krzyk

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
polishcourse.org