Ogłoszenie


#1 2013-05-22 20:20:02

Itsuki

Klan Senju

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 217
Klan/Organizacja: Senju
Ranga: Członek

Itsuki Senju

O mnie:

IMIĘ I NAZWISKO: Itsuki(樹, drzewo) Senju (千手, tysiąc umiejętności )
PŁEĆ: Mężczyzna
KLAN: Senju
RANGA: Członek klanu
ROK URODZENIA:160
WZROST:166 cm
WAGA: 59 kg

PW:150
PU:188
Bonusy:

Wynagrodzenie w postaci PU za sesje i walki większe o 50%.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


WYGLĄD:
Wyglądem nie specjalnie wyróżnia się z pośród rówieśników, no może z wyjątkiem włosów. Nie jest jakoś specjalnie wysoki ani niski. Nie jest też jakoś wyjątkowo umięśniony. Generalnie nic w jego wyglądzie po za ubiorem nie kojarzy się z tym że ten dzieciak jest ninja. Posiada średniej długości biało czarne włosy oraz zielone oczy, na jego twarzy często gości uśmiech.
UBIÓR:
Jasno niebieska koszulka z czarnym symbolem klanowym umieszczonym na plecach oraz krótkie spodenki również w czarnym kolorze. Na twarzy plaster po niedawnym zadrapaniu gałęziom podczas wspinaczki na drzewo.
NINDO:
brak
CELE:
brak
PAMIĘTNIK Itsukiego:
Hotaru - Dziewczyna Wyglądała na chorą więc postanowiłem do niej zagadać. W dodatku fatalnie radzi sobie z bronią, aż dziw bierze że ktoś w takim wieku umie tak mało. Jest członkiem mojego klanu. Mimo, że nie poświęciła mi czasu i wydaje się totalnym beztalenciem to jak potargała mi włosy było dość miłe. Pachnie trochę jak mama.
Hiroshi Uchiha

Słuchajcie. Jestem Hiroshi Uchiha. Widzę, że jesteście tu sami tak jak ja. W pojedynkę mamy marne szanse, ale zespołowo możemy wygrać. Mam propozycje. Stworzymy sojusz, który będzie się składał z nas trzech. Razem możemy być nie do pokonania i nagroda może być nasza.

Demon jak każdy kto pochodzi z Uchicha udaję, że chcę zawiązać współpracę tylko po to aby wykrozystać resztę i bić nóż w plecy swoim sojusznikom. Nie lubię go, dziwnie się uśmiecha.
Jeżyk(Ayatane)

Odsuńcie się, proszę.

Odważny chłopak, który lubi działać niestety nie zawsze prowadzi to do czegoś dobrego. Najwyraźniej jest głupi, ale troszczy się o innych.
Batsu(nie z imienia)

Senju, dzięki, że zachowałeś zemstę na później, bo w chwili obecnej nie możemy tracić na nią czasu.

Wydaję się być rozsądny, dużo mówi mniej robi, ale często jego słowa są pomocne.


Ostatnio edytowany przez Itsuki (2017-01-27 18:09:34)


http://static.comicvine.com/uploads/original/11/119884/2716728-600px_senju_symbol.svg.png

Offline

 

#2 2013-05-22 20:23:14

Itsuki

Klan Senju

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 217
Klan/Organizacja: Senju
Ranga: Członek

Re: Itsuki Senju

Zdolności i wyposażenie:

CHAKRA:30.000
ŻYWIOŁY: Doton
SPECJALIZACJE:Taijutsu
PROFESJE:Szpieg
KEKKEI GENKAI: Mokuton poziom 0
UMIEJĘTNOŚĆ SPECJALNA:
UMIEJĘTNOŚĆ DODATKOWA:
STYL WALKI:Katana no tatakai
SUMMON:
POSIADANE RYO:7.350
ATRYBUTY PODSTAWOWE:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
JUTSU:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
EKWIPUNEK:
*Katana w pochwie na plecach

Ostatnio edytowany przez Itsuki (2017-01-09 15:41:18)


http://static.comicvine.com/uploads/original/11/119884/2716728-600px_senju_symbol.svg.png

Offline

 

#3 2013-05-22 20:26:36

Itsuki

Klan Senju

Zarejestrowany: 2013-05-22
Posty: 217
Klan/Organizacja: Senju
Ranga: Członek

Re: Itsuki Senju

Podsumowania:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Itsuki (2017-01-09 15:41:00)


http://static.comicvine.com/uploads/original/11/119884/2716728-600px_senju_symbol.svg.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
VOLNA 14 APARTMENT