Ogłoszenie


#1 2013-03-16 13:39:17

 Gitaa

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 150
Klan/Organizacja: ?
KG/Umiejętność: ?
Ranga: Elita

Gitaa Dōbō [NPC]

O mnie:

Imię i Nazwisko: Gitaa Dōbō
Przezwisko: "Garbaty Bard"
Płeć: Mężczyzna
Klan: Nieznany [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Ranga: Elita
Rok urodzenia: 129 [34 lat]
Wzrost: 1,90 m
Waga: 76 kg

Wygląd: Gitaa to rosły, wysoki mężczyzna z brązowymi włosami i z grzywką na prawą część twarzy. Nigdy w życiu ich nie czesał uważając, że i tak nie zrobi tego idealnie. Patrząc mu głęboko w oczy można stwierdzić, że wiele bólu, zwycięstw i porażek widziały. Zazwyczaj ma "dwudniowy zarost", który uważa za oznakę męstwa. Więcej zobaczycie, gdy się z nim spotkacie.

Charakter: Gitaa "gra" tajemniczego człowieka, którego nie obchodzą inni wokół. Nie lubi jak ktoś mu przerywa granie na gitarze. Uważa to za zniewagę dla artysty jakim jest. Prawdziwego charakteru, który znajduje się pod "maską tajemnicy" nie ujawnia.

Ubiór: Długi po kostki płaszcz koloru ciemnozielonego ukrywa "górki" jaką ma na plecach w okolicy łopatek(są tam dwie małe dziurki wielkości kciuków). Kolejne otwory w płaszczu są na biodrach, co umożliwia mu sięgnięcie do toreb znajdujących się nad pośladkami, bądź do pochwy na kunai i shurikeny. Okrycie zawsze zapięte i rzadko się zdarza, gdy je rozpina. Najczęściej są to sytuacje ekstremalne. Jego stopy zdobią standardowe sandały ninja, a na nogach ma spodnie jeansowe. Nie nosi koszuli, co wiele razy uratowało mu życie. Na plecach niesie wąska 4-strunową gitarę basową, którą przypina na specjalnym plecaczku. Pod nią znajdują się pochwy na dwa tanto'a.

Nindo: "Niech ma nuta obiegnie ten świat pełen miłości i wojny."

Historia postaci: Była Elita pewnego mało znanego klanu. Musiał go opuścić, ponieważ jego lata świetności dawno się skończyły, a nie mógł znieść poleceń ówczesnego lidera. Usunął się w cień i został bardem, grającym pieśni sławiące legendy, świat lub zwykłe pijacko-wulgarne. Fala energii jaka przeszła po starciu Uchihy i Senju wywołała u niego mieszane uczucia. Wiedział, że coś się dzieje i postanowił działać. Jego wcześniejsza przeszłość jest owiana ciemnością tajemnicy i zapomnienia.
   
Cele:  -Stworzyć pieśń o swoim życiu.
          -Żyć w zgodzie z własnym rozsądkiem i sumieniem

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


KP

Opis
Mówię
Myślę
Szepczę

Offline

 

#2 2013-03-16 13:39:38

 Gitaa

Moderator

Zarejestrowany: 2011-10-10
Posty: 150
Klan/Organizacja: ?
KG/Umiejętność: ?
Ranga: Elita

Re: Gitaa Dōbō [NPC]

Zdolności i wyposażenie:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


KP

Opis
Mówię
Myślę
Szepczę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
więcej wskazówek