Ogłoszenie


#1 2013-02-28 18:26:18

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Kusanagi no Tsurugi [Trawosiecz]

http://i.imgur.com/eXAhprF.png
Kusanagi no Tsurugi
草薙の剣 - "Trawosiecz"     Jest to bardzo wyjątkowe ostrze owiane wieloma legendami oraz mitami. Najprawdopodobniej jego pierwszym posiadaczem był pierwszy Lider klanu Namikaze. Po jego śmierci broń trafiła do jego ucznia. Mijały lata, a Kusanagi zdobywała popularność. Z czasem prześcigała ona jej posiadacza, który podczas jednej z samotnych podróży zaginął wraz z ostrzem. Wygląd broni wbrez pozorom też jest niezwykle ważny. Czarny uchwyt doskonale komponuje się z pochwą tego samego koloru, natomiast ostrze jest tak długie jak u zwykłej katany. Jednakże jest to jedyne podobieństwo. Aktualnie nie wiadomo, kto je posiada. Nie wiadomo nawet, czy broń jeszcze istnieje. Jedno możemy wiedzieć na pewno. Jest niezwykle poszukiwana przez różnej maści śmiałków. Nie zachowały się żadne zapiski mówiące o sile Kusanagi. Ciekawość jest więc ogromna, a idąca za nią w parze chęć poznania tajemnic tegoż ostrza jest tak ogromna, że na prawdę wielu ludzi oddaje życie, by je odnaleźć.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Posiadacz: Brak/Nieznany


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nasza strona Podanie Jolcyk