Ogłoszenie


  • Index
  •  » Kanka
  •  » [Event] Tajemnicze pomieszczenie

#1 2013-02-24 15:13:48

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[Event] Tajemnicze pomieszczenie

Hiyoki i Ayane ocknęli się w całkowitych ciemnościach. Prawdopodobnie nie zorientowali się nawet, że zasnęli. Wyraźnie czuli, że na ich ciele nie ma już bandaży, które posłużyły bandytom do porwania. Ofiary mogły wywnioskować zaledwie kilka faktów:

    - Jest ciemno, nic nie widać.
    - Stoją przywiązani do drewnianego słupa.
    - Zostali skrępowani sznurem, który blokował jednocześnie ruchy rąk i nóg (dłonie wydają się w miarę swobodne).
    - Tam gdzie się znajdują nie słuchać zupełnie nic oprócz oddechu jakieś osoby znajdującej się bardzo blisko.

MG napisał:

Waszym zdaniem jest się wyswobodzić z więzów i wydostać z miejsca, w którym jesteście, powodzenia


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#2 2013-02-24 15:38:25

Hiyoki

Gość

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

Ostatnią chwilą, którą pamiętałem, było ratowanie ludzi z budynku, w którym byli uwięzieni. Przypominały mi się wybuchy, jawne niepowodzenie zadania i w ostateczności utrata przytomności, po prostu zniknąłem, zostawiając Shinsaku samego. Nie wiem co się ze mną stało, czy tylko ja zostałem schwytany, czy jednak ktoś może mi tutaj towarzyszyć. Starałem się zachowywać względnie cicho, by móc określić mniej więcej sytuację, w której się znajduję. Nie mogłem polegać na wzroku, a to przez brak widoczności spowodowany ciemnością, która zżerała całe pomieszczenie. Pozostał więc słuch, który pozwolił mi zaznaczyć obecność dwóch osób w pomieszczeniu, dziewczyny - wydawało mi się, że to Ayane, rozpoznałem jej głos, była w tej samej pozycji co ja; a także osoby trzeciej, której nie zidentyfikowałem. Dziewczyna ocknęła się niemalże w tym samym momencie co ja, przestraszyłem się nieco, bowiem nie wiedziałem co mogę zrobić. Odliczyłem sobie w głowię czas, którego będę potrzebował na wyswobodzenie mnie oraz dziewczyny, po czym przeanalizowałem dalej sytuację, jednocześnie określając przybliżoną odległość tej tajemniczej postaci ode mnie i mojej towarzyszki. Kiedy już bylem wszystkiego pewny, zamknąłem oczy, by móc się lepiej skupić.
-Ayane, proszę, bądź cicho i uważaj. To ja, Hiyoki. - powiedziałem cicho, a po tych słowach wszystko zaczęło zamarzać. -Hyouton.
Chcąc skorzystać z mojego Kekkei Genkai, starałem się schłodzić pomieszczenie, w którym się znajdowaliśmy. Zamrożenie liny, którą byliśmy związani, nie powinno sprawić mi wielu problemów i to właśnie starałem się zrobić. Lina krępująca nasze ruchy powinna pęknąć od razu po zamrożeniu, rozlatując się na drobne, zlodowaciałe kawałki, to powinno nas wyswobodzić. Dalej pozostawała kwestia prawdopodobnie nieprzyjaciela, ale wcześniejsza próba określenia jego lokacji miałaby teraz kluczową rolę, wówczas i on zacząłby pokrywać się warstwą lodu, która w ostateczności trwale uwięziłaby go w lodowej bryle.
-Udało się? - spytałem sam siebie, zachowując ostrożność.
Miałem ciągle zamknięte oczy, skupiałem się na zmyśle słuchu najbardziej jak mogłem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

#3 2013-02-24 15:47:16

Ayane

Gość

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

Kiedy się ocknęłam, dane było mi usłyszeć dwa dźwięki, jednym był głos Hiyoki'ego, drugim oddech tajemniczej osoby, która nas więziła. Pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu towarzyszyłam Ichitsu, a tutaj nagle zostałam porwana w to tajemnicze miejsce. Dobrze, że się ocknęłam, że jeszcze żyję, a także, ze jestem tu z Hiyoki'm, chyba sporo potrafi, rozpoznałam jego głos od razu, z kolei bałam się tego, że jesteśmy uwięzieni, że ktoś jest z nami w pomieszczeniu i nas pilnuje. W którymś momencie starałam się wyswobodzić z liny, którą byliśmy związani, ale była ona zbyt gruba, bym mogła cokolwiek zrobić. Wtedy uspokoił mnie Shiro, poprosił, bym zachowywała się cicho i uważała.
-Dobrze. - odpowiedziałam krótko, po czym zaczęłam skupiać się na wszelkich odgłosach, które były w stanie dotrzeć do moich uszu.
Po chwili poczułam, że linę zaczyna pokrywać lód, zaczyna ona zamarzać, zrobiło mi się odrobinę zimno, ale nie przejmowałam się tym, bo wiedziałam, że Hiyoki coś właśnie kombinuje, jedyne, co mi pozostało, to czekanie i zachowanie ostrożności. Kiedy już mogłabym poczuć się swobodnie, dobyłabym kunai'a w prawą dłoń.

Ostatnio edytowany przez Ayane (2013-02-24 15:47:35)

 

#4 2013-02-26 16:49:54

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

MG napisał:

Liny pękły, zostaliście oswobodzeni. Jednak poza tym nic innego się nie zdarzyło.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#5 2013-02-26 17:33:33

Hiyoki

Gość

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

W którymś momencie pomyślałem, że trzecią osobą, która znajduje się w pomieszczeniu, może być zarówno napastnik, który nas pilnuje, jak i inny więzień, może nie jesteśmy jedyni. Z tego właśnie powodu zaprzestałem dalszego zamrażania pomieszczenia, docelowych celów, po prostu rzuciłem się przed siebie z ostrożnością, by dosięgnąć ściany, w ostateczności błądziłbym przy niej, dokładnie jej dotykając, w skutek czego znalazłbym jakieś wyjście z więzienia.
-Ayane, jak coś, stój w miejscu i bądź ostrożna, nie chcę cię narażać na niebezpieczeństwo. - mówiłem, kontynuując swoje działania.
W którymś momencie zrozumiałem, że mogę wykorzystać inny motyw do sprawdzenia całego pomieszczenia, w którym się znajdujemy, ale dwie rzeczy nie pozwalały mi na tego typu akcje. Pierwszą była utrata chakry, a drugą pokazywanie zdolności, a tego chciałem uniknąć. Może jesteśmy obserwowani, albo coś w tym rodzaju? Nie wiem, ale musimy się stąd szybko wydostać, martwię się co mogło się przytrafić innym. Liczyłem na to, że w którymś momencie, badając powierzchnię pomieszczenia, natknę się na coś w rodzaju klamki, albo nawet na jakieś inne ciekawe zjawisko.

 

#6 2013-02-26 17:40:13

Ayane

Gość

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

Teraz całe swoje nadzieje pokładałam w Hiyoki'm, który jak widać miał jakiś plan działania. Sama wolałam się nie wtrącać w jego poczynania, mogłabym mu wejść w drogę. Ścisnęłam tylko mocno kunai, który trzymałam w prawej dłoni, po czym zaczęłam się jeszcze dokładniej skupiać na zmyśle słuchu, bo to na nim musieliśmy teraz głównie polegać.
-Okej. - odpowiedziałam krótko towarzyszowi, stając w pewnej pozycji.
Ostrze broni trzymałam przed twarzą w niedalekiej od niej odległości, miało mnie to w jakiś sposób przygotować na jakąś niechcianą ewentualność. Musiałam mieć się na baczności, znajdowaliśmy się teraz w ciemnościach, nigdy nic nie wiadomo co może się w nich czaić. Boję się, nie wiem co może się stać, mam jakieś złe przeczucia...

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

#7 2013-02-27 17:51:28

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

MG napisał:

Hiyoki wyczul drzwi, lecz były one szczelnie zamknięte, prawdopodobnie bardzo dobrze zabarykadowane od drugiej strony...


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#8 2013-03-03 11:58:55

Hiyoki

Gość

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

W którymś momencie udało mi się wyczuć drzwi, czyli badanie pomieszczenia za pomocą ostrożnego dotykania przyniosło oczekiwane skutki. Niestety, drzwi były szczelnie zabarykadowane od zewnątrz, jednak nie było to dla mnie zagrożeniem. Wystawiłem przed siebie ręce w stronę jedynego wyjścia, które udało mi się znaleźć, po czym skupiłem się dobrze, używając chakry i mocy Hyouton'u do zamrożenia drogi ucieczki. Kiedy już gruba warstwa lodu pokryła zarówno drzwi, jak i mniejsze cząsteczki materiału, z którego zostały stworzone, kiedy już lód dostał się między najmniejsze elementy ich budowy, pstryknąłem palcami, powodując swojego rodzaju detonację lodu. Ten po prostu pokruszył się i natychmiastowo rozpadł, krusząc jednocześnie drzwi. Liczyłem na to, że do pomieszczenia dostanie się światło, że uda nam się wydostać, chciałem bowiem wiedzieć na czym stoją pozostali, zależało mi na pomocy innym.
-Uważaj, Ayane. - zwróciłem się do towarzyszki, nie odwracając się do niej, odskoczyłem od przejścia i dokładnie je obserwowałem, starając się znaleźć coś podejrzanego, również poszukiwałem wzrokiem osoby, która była z nami w "więzieniu".

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

#9 2013-03-03 12:17:20

Ayane

Gość

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

Hiyoki'emu chyba udało się coś zrobić, bowiem usłyszałam znowu dźwięki, jakie towarzyszyły mu, kiedy korzystał z Kekkei Genkai. Poczułam także delikatny chłód, co utwierdziło mnie w przekonaniu. Trochę irytowało mnie to, że to on na razie odwala całą robotę, ale w końcu przyjdzie pora i na mnie, sama mam dużo do pokazania, moje marionetki niecierpliwią się już, czekają, by ich użyć. Zaczęłam się martwić o innych, nie miałam pojęcia co może się im dziać. A najgorsze również było i to, że nie znałam tak naprawdę prawie nikogo z osób obecnych na wyspie, nie licząc może Gamatt'a, Ichitsu i teraz Hiyoki'ego, dobrze, że chociaż w tym tutaj i w Ichitsu mogę mieć jakiekolwiek oparcie.
-Nie ma sprawy. - odpowiedziałam krótko, obserwując chłopaka.
Tak jak i on zachowywałam ogromną ostrożność, rozglądając się uważnie. Największą uwagę starałam się skupić na odnalezieniu osoby, która rzekomo była z nami w pomieszczeniu, a także na działaniach Hiyoki'ego, może w końcu uzyskamy jakąś widoczność.

 

#10 2013-03-03 20:14:07

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

Szybki rzut oka na okolicę wystarczył, że uświadomić sobie jedno, więzienie znajdowało się lesie. Cisza spowiła cały obszar, nie było słychać nic oprócz odgłosów natury i... chrapania.

Pod drzewem, niedaleko budynku, smacznie spał zamaskowany wojownik nieznanego pochodzenia. Kruszenie lodu jednak wyrwało go z objęć błogiego stanu. Szybko podniósł się i zorientowawszy się w sytuacji krzyknął do, jeszcze niedawno uwięzionych, ninja:
- Stać! Macie się nie ruszać jeśli chcecie przeżyć!
Facet wyciągnął dwie katany, które ścisnął w dłoniach i nasączył chakrą. W jego ruchach była wyczuwalna niepewność. Prawdopodobnie został tu tylko wysłany jako stróż i nie za bardzo wie co robić, widocznie nie spodziewał się takiego obrotu spraw...


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#11 2013-03-06 14:25:15

Hiyoki

Gość

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

Kiedy tylko promienie słoneczne oświetliły pomieszczenie, a szczelina po drzwiach pozwoliła się rozeznać w terenie, uświadomiłem sobie, że w końcu osiągnęliśmy jakiś sukces i teraz możemy przynajmniej swobodnie określić naszą lokalizację. Pewne było to, że znajdowaliśmy się w jakimś lesie. Bronił nas tylko jeden strażnik, który mi zagroził jako, że stałem najbardziej z przodu.
-Ayane, ubezpieczaj mnie, wkrocz tylko, jeżeli nie będę sobie radził. - zwróciłem się do towarzyszki, nie chciałem, by jej życiu groziło niebezpieczeństwo, w końcu jest kobietą.
Kiedy spojrzałem na strażnika, okazało się, że nie jest to ktoś nie wiadomo jak postawny, chwycił dwie katany, które nasączył chakrą i byl gotowy do tego, by uniemożliwić nam ucieczkę. Nie dałem się zwieść jego wyglądowi, dlatego od razu przystąpiłem do działania. Chciałem postawić na szybkość i bezbolesne działania, dlatego wykorzystałem fakt, iż mam swobodę w korzystaniu z mojego Kekkei Genkai, a skoro chwilę wcześniej go używałem, chłód dalej spowijał moje ciało, powinienem osiągnąć oczekiwany efekt. Spojrzałem tylko na ziemię pod nim, po czym błyskawicznie przykucnąłem, dotykając dłońmi podłoża. W tym momencie spod wojownika powinien wydobyć się lód, który natychmiastowo by go pochłonął i zamknął szczelnie w solidnej bryle. A może pozory mylą i typek okazał się być lepszym, niż mogłoby się wydawać?

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

 

#12 2013-03-06 14:47:32

Ayane

Gość

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

Kiedy tylko Hiyoki dał mi znać, bym trzymała się z tyłu, ale w razie czego mu pomogła, posłuchałam go. Najpierw wyszłam z pomieszczenia tuż po tym, kiedy on to zrobił, następnie przyjęłam pozycję obronną, trzymając w prawej dłoni kunai'a, po którego sięgnęłam już wcześniej.
-Uważaj, nigdy nic nie wiadomo. - podpowiedziałam członkowi klanu Shiro, po czym zaczęłam się rozglądać.
Skoro Hiyoki miał się skupić na walce, ja postanowiłam dokładnie przyglądać się otoczeniu, w końcu, tak jak powiedziałam wcześniej, nigdy nic nie wiadomo. Nie chciałam się dać zaskoczyć, przezorny zawsze ubezpieczony. Miałam nadzieję, że szybko się stąd wydostaniemy i pomożemy innym, oby nic im nie było. Szkoda, że wraz z Hiyoki'm daliśmy się złapać, gdyby nie to, bylibyśmy z innymi.

 

#13 2013-03-06 17:20:45

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Re: [Event] Tajemnicze pomieszczenie

MG napisał:

Przeciwnik okazał się być jednak niegroźnym partnerem do walki. Zdążył jedynie krzyknąć i już po chwili jego ciało zostało zamrożone. Najwyraźniej nie był odpowiednio przygotowany.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 
  • Index
  •  » Kanka
  •  » [Event] Tajemnicze pomieszczenie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Producent szamb betonowych i innych przegrywanie kaset vhs.