Ogłoszenie


#1 2012-02-01 20:05:03

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Wielki las


     Jest to jeden z największych o ile nie największy las na całym kontynecie. Swoją powierzchnią zajmuję obszar prawie połowy Kraju Rzek. Występują w nim rozmaite gatunki drzew i innych roślin. Posiada również bardzo bogatą faunę, w której roi się od malutkich zwierzątek, jak i potężnych bestii. W środku niego przecinają się dwie duże rzeki tworząc w ten sposób cztery równe części lasu. Trzy pierwsze nie różnio się za bardzo od siebie. Nikomu nie powinno grozić tu żadne większe niebezpieczeństwo. Za to w części północno-wschodniej jest zupełnie inaczej. Normalni ludzie pod żadnym pozorem nie zapuszczają się na te tereny. Grasuje tam mnóstwo krwiożerczych bestii, które tylko czyhają na nieostrożnych wędrowców, którzy zapuszczą się na te tereny. Powiadają, że w tamtej części choroba pozostała przez dłuższy czas i tak zmutowała tamtejsze zwierzęta, że nawet wiewiórka z północno-wschodniej części jest bardziej groźna od wilka z pozostałych regionów. Dziwne jest również to, że nie opuszczają one granic wyznaczonych przez obie rzeki. Nikt jeszcze nie zbadał tego faktu, ponieważ wszyscy naukowcy boją zapuszczać się na tamte tereny.

Opis stworzony przez Gamatt'a

Offline

 

#2 2012-03-27 19:40:56

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Mężczyzna zatrzymał się wraz z chłopakiem.
-Chcę cię wynająć do ochrony. Mam zamiar udać się do lasu, bo zgubiłem tam coś cennego, nieważne co. Ty będziesz bronił mnie przed bandytami i zwierzętami. Dobrze zapłacę. Chyba mi nie odmówisz?
Człowiek ponuro się uśmiechnął. Wyjął z kieszeni pliczek banknotów i pomachał nim przed twarzą Senju. Potem odszedł na kilka metrów dając chłopakowi czas do namysłu.

Offline

 

#3 2012-03-27 19:49:14

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Kiedy Tenshi wszedł do lasu od razu przypomniał sobie co o nim mówiono, nieco się przelęk lecz przypomniał sobie że dość długo szukał zadania i że nie warto odmówić. Kiedy mężczyzna pokazał mu plik banknotów pomyślał:
- Dość duży zarobek, długo czekałem na jakieś zadanie, ryzyko w sumie nie jest tak duże, może nie spotkamy zbyt potężnych przeciwników po drodze, dam sobie rade - po czym ruszył w stronę mężczyzny
- Idę z tobą, wiem jakie to niesie za sobą ryzyko i lepiej aby nagroda była warta zachodu - powiedział i wyciągnął dwa kunai'e z kabury.


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#4 2012-03-27 19:58:50

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Mężczyzna odwrócił się do chłopaka.
-Znakomicie. Wyruszamy natychmiast. A tak dla jasności, proszę byś zwracał się do mnie Pan Masuko. Mam nadzieję, że podróż minie nam bez problemów.
Człowiek przyspieszył i zaczął iść w kierunku lasu. Jego tempo było szybkie, ale nie wariackie. Jeszcze raz zwrócił się do chłopaka.
-Ja będę szedł z przodu, a ty z tyłu. Oprócz tego obiecaj, że pozostanie tajemnicą.
Po chwili głos mężczyzny ocieplił się.
-Tak przy okazji chłopcze jak cię zwą?



Niski człowiek dogonił jeszcze Akumę. Zmęczony powiedział.
-Póki coś się nie stanie pozostań w ukryciu. Nie chcę by odkryto cię za szybko.
Po tych słowach mężczyzna zawrócił.

Ostatnio edytowany przez Strażnik 1 (2012-03-27 20:02:54)

Offline

 

#5 2012-03-27 20:03:27

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Słysząc odpowiedź pana Mosuko chłopak trochę się zdziwił lecz przyznał słuszność iż łatwiej będzie mu go chronić z ukrycia.
- Dla jasności nazywam się Tenshi i również liczę że nasza podróż przebiegnie bez problemów, liczę również na to iż pan nie będzie narażał się na niebezpieczeństwo bez potrzeby - kiedy skończył wypowiedź skrył się w lesie.
- ciekawe co zgubił - pomyślał i szedł w ukryciu za panem Mosuko.


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#6 2012-03-27 20:09:02

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Gdy stary człowiek dogonił Akumę i powiedział mu, aby pozostał w ukryciu ten uśmiechnął się i stwierdził, że i tak by to zrobił, gdyż nie będzie narażać swojego życia dla garści miedziaków. Chłopak bezszelestnie i niezauważalnie poruszał się za nimi. - Głupi Tenshi. Choć to mój wróg nie pochwalam jego zachowania. Myślałem, że Senju są mądrzejsi, ale najwidoczniej się przeliczyłem. - Akuma pozostawał w ukryciu przypatrując się poczynaniu młodego ninja. Mężczyzna tak jakby nie zwracał uwagi na to i szedł dalej. Akuma pozostał w tyle i porozglądał się trochę po czym ruszył dalej za swoim celem.

Offline

 

#7 2012-03-27 20:19:26

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Trójka ludzi szła przed siebie. Po około dziesięciu minutach Tenshi coś dostrzegł. Kilka błysków metalu. Najprawdopodobniej byli to bandyci. Pan Mosuko jeszcze ich nie widział. Nagle wyskoczyli. Było ich pięciu. Każdy dzierżył nuż. Biegli w kierunku staruszka. Ten zaczął uciekać w stronę Senju. Obaj ninja doskonale widzieli bandytów, a bandyci nie znali pozycji ninja. Z okrzykami dzikiej furii. Biegli w kupię, byli umięśnieni i wysocy. Za kilka chwil jeśli nic się nie zdarzy, zbóje dogonią staruszka.

Offline

 

#8 2012-03-27 20:28:58

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma szybkim ruchem rzucił kunai'em, który błyskawicznie wyjął z torby. Drugi trzymał w ręce. Kunai leciał w stronę bandytów. Nagle krzaki w, których siedział poruszyły się, a on bardzo szybko z nich wybiegł wyciągając drugi kunai. - Tenshi zajmij się tyłami - Akuma krzyknął do swojego ,,kompana'' , który został w tyle. Szybko dobiegł do bandytów po czym pierwszego z nich zaatakował kunai'em. Drugi dostał butem w żebra. Akuma odskoczył w stronę staruszka w czerni. Czekał na ruch bandytów, a w międzyczasie przeanalizował swoją taktykę. Miał nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Offline

 

#9 2012-03-27 20:35:21

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Kiedy Tenshi zauważył błysk metalu, zorientował się iż to bandyci i szybko obmyślił plan działania, pozbyć się pierwszych dwóch było dość prosto, przynajmniej według planu, precyzyjnie rzucił trzymanymi kunai'ami w gardła dwóch najbardziej wysuniętych na przód mężczyzn.
- Może być zabawnie - pomyślał, a następnie utworzył dwa Oboro bunshin'y które biegły na pozostałych mężczyzn, po czym szybko wyskoczył z lasu. W drodze wyciągnął kolejne dwa kunai'e którymi rzucił w mężczyzn, powtarzał tą czynność aż nie zostały mu dwa kunai'e, złożył on wtedy pieczęcie i użył techniki doku kiri aby ukryć kierunek w którym uciekał pan Masuko, a sam ruszył z kunai'ami w rękach w stronę mężczyzn

4.000 - 400 - 400 - 2.000 = 1.200

Ostatnio edytowany przez Tenshi (2012-03-27 20:36:20)


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#10 2012-03-27 20:47:28

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Kunai rzucony przez Akumę trafił, ale tylko po części. Zaskoczony bandyta oberwał w ramię. Jego dalsze ruchy, znów zaszokowały bandytów, mimo iż atak kunai'em został zablokowany, kop powalił na chwilę bandytę, dając chłopakowi czas do odskoku. W tej chwili na nogach pozostało trzech bandytów. Wszyscy, jak jeden mąż rzucili się do ataku. Mimo wyższości umiejętności bojowych Uchiha, będzie miał spory problem. Nagle chłopak poczuł kunai wbijający się w jego prawe ramie, a kątem oka dostrzegł inny kunai, który zabił jednego z bandytów.
Uchiha dostrzegł również kolejne dwa kunaie lecące za nim, oraz dwa klony biegnące za nimi. Dookoła nich roztoczył się dym, a staruszek uciekł. Bandyci odskoczyli na bok. Jeśli Uchiha nic nie zrobi kolejne dwa kunaie przebiją go, oprócz tego po uderzeniu kunaia stracił czucie w prawej ręce.

Ostatnio edytowany przez Strażnik 1 (2012-03-27 20:50:49)

Offline

 

#11 2012-03-27 20:55:19

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma szybkim ruchem odbija dwa kunaje lecące w jego stronę. Wyciąga ten, który wbił mu się w ramie i rzuca go w jednego z bandytów. Po czym biegnie na nich. Ramię zaczyna krwawić i boleć. Akuma będąc blisko nich rzuca tym co ma w rękach w ich korpusy. Następnie przeskakuje nad nimi i staje w pozycji obronnej. W tejże chwili jego ręka wędruje do tyłu i wyciąga trzy shuriken'y i kunai. Po czym rzuca nimi w plecy bandytów. Staje w pozycji obronnej i obmyśla następny ruch. Jest od bandytów jakieś trzy metry. Stoi i czeka na jakieś oznaki życia od przeciwników.

Offline

 

#12 2012-03-27 21:01:59

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Tenshi widząc iż popełnił straszną głupotę przy czym prawie zabił młodego Uchiha chciał go przeprosić lecz wiedząc iż nic to nie zmieni postanowił chociaż pomóc chłopakowi walcząc w zwarciu. Mimo iż widział że Uchiha dobrze sobie radzi ruszył na wroga szarżą, widząc jak członek klanu Uchiha skacze nad wrogami i rzuca w nich shuriken'ami odskoczył w las, a następnie zaraz po tym jak kunai'e wbiły się w przeciwników szybko wyskoczył z lasu i będąc w powietrzu, a dokładniej nad przeciwnikiem rzucił w niego kunai'em, po lądowaniu wyciągnął dwa kolejne i czekał na ruch ostatniego z mężczyzn.


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#13 2012-03-27 21:12:07

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Szybkość Akumy zaskoczyła bandytów. Jeden jest ranny, a drugi nie żyje. Nagle młody Uchiha odczuwa potężne uderzenie, w tył głowy. Pada na ziemię. To ten bandyta, który został powalony kopniakiem w żebra teraz się zemścił. Drugi był ciężko ranny. Senju zabił go kunai'em. Trzeci leżał na ziemi przebity na samym początku. Ten, który powalił Uchihę, teraz przykładał mu nuż do gardła.
-Poddaj się albo go zabiję! Masz odejść, a ja go puszczę! Albo nie przyprowadź tego starca! Okradnę go i was puszczę!
Bandyta zaczął się maniakalnie śmiać.

Offline

 

#14 2012-03-27 21:19:50

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma dostał w głowę lecz nie stracił przytomności - Zabij go, dla dobra misji. - półgłosem powiedział Akuma. Po krótkiej chwili powtórzył głośniej - Zabij go!!! Akuma godził się ze śmiercią lecz w głębi duszy wiedział, że Senju go zabije. Przecież rzucał lepiej od niego. Na wypadek gdyby plan nie wypalił Akuma pomału zaczął wydobywać kunai z torby. Po pewnej chwili wbił go w nogę bandyty po czym zemdlał. Nie wiedział czy plan się udał czy nie. Senju mógł nie dać rady zabić bandyty. Mógł być naprawdę słabym człowiekiem w, którego nie można było uwierzyć ...

Offline

 

#15 2012-03-27 21:27:55

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Widząc co się dzieje i w jakiej sytuacji jest Akuma Senju stwierdził iż musi zabić bandytę, mimo iż Akuma pogodził się ze śmiercią Tenshi nie chciał go zabijać, musiał pomyśleć, w pewnym momencie gdy wszystko zaplanował zaczął powoli zbliżać się do mężczyzny, widział on iż Akuma wyciąga kunai zbliżył się o krok po czym zatrzymał i czekał aż Akuma ugodzi mężczyznę w nogę domyślając się iż mężczyzna schyli się po dźgnięciu, wiedział on jednak również iż będzie miał tylko sekundę może dwie, odczekał widząc cios rzucił w mężczyznę kunai'em liczył on że zabije rozbujnika.


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#16 2012-03-27 21:39:03

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Bandyta, nie spodziewał się dźgnięcia. Faktycznie schylił się na moment. Po chwili poczuł jak kunai przebija mu czaszkę. Tenshi nie spudłował. Bandyta opadł na Uchihę, Jedynie lekko raniąc mu gardło. Przy życiu pozostał tylko jeden bandyta. Zbyt słaby by walczyć uklęknął i zaczął błagać o litość. W tym samym czasie z krzaków wyłonił się pan Mosuko. Po chwili opanował się i powiedział do Tenshiego.
-Wykończ go, nie miej litości.
Staruszek usiadł i czekał na egzekucję, którą zlecił młodemu członkowi klanu Senju.

Offline

 

#17 2012-03-27 21:47:13

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma obudził się i zrzucił z siebie ciało bandyty. Usłyszał co mówi staruszek i wstał. Wytarł krew i popatrzył na Tenshi'ego. - Nie zabijaj go. - powiedział Akuma. - Dlaczego zależy ci tak na tym, aby o tej misji wiedział tylko on? Urywasz coś? Powiedz! - Akuma pozbierał kunai'e i shuriken'y, które wcześniej rozrzucił. Podszedł do bandyty i zapytał go - Może ty coś wiesz? Jeśli mi powiesz puszczę cię wolno! Obiecuję! Powiedz czego szuka ten dziadek? Jeśli nie powiesz co wiesz to cię zabiję! Akuma zostawił sobie jednego kunai'a i przyłożywszy go do gardła bandyty oczekiwał odpowiedzi ...

Offline

 

#18 2012-03-27 21:47:44

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Senju podszedł do klęczącego bandyty, po czym wyjął kunai.
- Liczysz na to iż cię oszczędzę po tym co ty chciałeś nam zrobić? Gdyby nie twoje rany pewnie próbował byś nas zabić? Ty który nas zaatakowałeś błagasz teraz mnie o litość ? Po tym co zrobiliście młodemu Uchiha ? Lecz ciesz się bo puszczę cię wolno, bo nie jestem tu po to by zabijać lecz by chronić, odejdź i zacznij żyć uczciwie bo przy następnym spotkaniu nie będę taki litościwy - powiedział, po czym cofnął się o krok, i począł mówić do pana Masuko - Gdybym go zabił byłbym taki jak on, wynajął mnie pan abym pana chronił a nie zabijał. - po czym podszedł do Uchihy i powiedział:
- Przepraszam - a następnie pozbierał swoje kunai'e.

Ostatnio edytowany przez Tenshi (2012-03-27 21:52:40)


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#19 2012-03-27 22:04:01

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Obaj ninja wykonali swoje przemowy do bandyty. Gdy Uchiha skończył bandyta powiedział.
-Nic nie wiem. Chcieliśmy tylko go okraść. Nic więcej nie wiem!
Na kolejne słowa Uchihy odpowiedział starzec.
-Chcecie koniecznie wiedzieć? Więc proszę. Szukam mojego miecza rodzinnego, jest sporo wart i boję się, że jakiś zbir zabierze go dla zysku. Dlatego nie chcę nikogo wtajemniczać. Proszę zadowolony?
Mężczyzna wstał i poszedł w głąb lasu.
-Idziemy dalej!

Offline

 

#20 2012-03-27 22:13:19

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

- Jestem z siebie bardzo zadowolony. Mianowicie jeżeli chodzi o tak błahą sprawę dlaczego nie powiedziałeś od razu tylko robisz z tego takie tajemnice? Nawet jeśli to taka ważna i droga pamiątka rodzinna to dlaczego narażałeś dla niej życie młodego ninja? No, ale nic co się stało to się nie odstanie! - Akuma zakończył swoją przemowę i poszedł w głąb lasu za staruszkiem w czerni. Nie martw się ... - powiedział Uchiha - ... puki ja tu jestem nic ci się nie stanie. Akuma zagrał przed starcem wyrozumiałego i mądrego, ale sam najchętniej zabiłby Tenshi'ego za zranienie go i zawahanie się. - Dlatego nienawidzę Senju. Zawsze grają takich dobrych, a jak przyjdzie co do czego to jeden z drugim nie wiedzą co mają robić.

Offline

 

#21 2012-03-28 20:01:40

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Słysząc iż chodzi o odnalezienie rodzinnej pamiątki pana Masuko chłopak nie co zdenerwował się, lecz co się stało to się nie odstanie, a następnie chciał coś powiedzieć lecz zrezygnował, widząc iż mężczyzna idzie dalej i im nakazuje to samo, poszedł on za nim. W jego głowie kłębiło się tylko jedno pytanie, dlaczego ten miecz jest taki cenny, po chwili namysłu zapytał:
- Czy może pan powiedzieć dlaczego ten miecz jest taki cenny ? - idąc dalej liczył na odpowiedź pana Masouko

Ostatnio edytowany przez Tenshi (2012-03-28 20:02:24)


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#22 2012-03-29 17:28:56

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Staruszek słysząc pytanie Senju stanął. Zastanawiał się chwilę. W końcu dał niejednoznaczną odpowiedź.
-Jest cenny z wielu powodów.
Na chwilę przerwał. Przemyślał jeszcze coś i w końcu kontynuował.
-W rękojeść włożono spory klejnot, oprócz tego same ostrze wykonane jest z wyjątkowo cennego metalu, a rękojeść jest bogato zdobiona.
Mężczyzna postanowił wyjaśnić jeszcze jedną rzecz.
-Kiedy miałem dostarczyć go kuzynowi z sąsiedniej wsi zaatakowali mnie bandyci, a ostrze wpadło do lisiej nory. Bandyci nie widzieli tego, ale ja musiałem uciec.
Ruszył dalej. Po chwili dodał.
-To nie ostatni bandyci jakich spotkamy

Offline

 

#23 2012-03-29 17:53:58

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma szedł przysłuchując się rozmowie Senju i staruszka. Odwrócił się i popatrzył znacząco na Senju. Jego wyraz twarzy oznaczał: - Zabiję cie! - po czym powiedział spokojnym głosem - Tenshi, może po tej misji wypróbujemy swoje umiejętności? Proponuję stoczyć walkę do pierwszej krwi? - był zdenerwowany na Senju. Dodatkowo jeszcze bolało go ramię. Nie miał pojęcia jak zatamować krwawienie. Miał rękaw cały mokry z krwi. Gdy zobaczył wielkiego liścia zerwał go i obwiązał nim sobie rękę. Szedł przed siebie i uważnie śledził wzrokiem krzaki i drzewa. Słyszał jak staruszek mówił o tym, że bandytów może być więcej...

Offline

 

#24 2012-03-29 19:34:16

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Tenshi słysząc wypowiedź staruszka i dowiedziawszy się dlaczego miecz jest taki cenny, pomyślał:
- Czyli szukamy miecza który wpadł do lisiej nory. - po przemyśleniu zapytał:
- Panie Masuko czy pamięta pan mniej więcej gdzie znajduje się ta nora ? - a następnie słysząc propozycje młodego Uchihy odpowiedział - Możemy zawalczyć, lecz czy jesteś pewien że tego chcesz ? Nawiasem mówiąc jeszcze raz przepraszam za rękę -po czym począł myśleć gdzie może znajdować się owa nora.


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#25 2012-03-29 19:46:08

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Masuko nie zareagował na informację o pojedynku, jednak na pytanie odpowiedział.
-Wiem w przybliżeniu, gdy tam dojdziemy, do przeszukania zostanie mały obszar.
Po tych słowach mężczyzna wszedł na wzgórze, które znajdowało się sto metrów dalej. Rozglądał się przez chwilę, po czym przewrócił się. Upadł na plecy zaczął turlać się w dół wzgórza głębiej w las. Turlał się tak szybko, że nie mógł się zatrzymać. Człowiek krzyknął.
-Pomocy!!!
Jego krzyk był tak głośny, że usłyszał go każdy w obrębie kilometra.

Offline

 

#26 2012-03-29 19:54:56

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma zareagował szybko na idiotyczny ruch staruszka. Bez namysłu ruszył w jego stronę. Po chwili przemyślał swój ruch i zamiast biec w stronę staruszka pobiegł do podnóża wzgórza. Bez namysłu rzucił się w stronę turlającego człowieka i go zatrzymał. - Co robisz pokręcony staruchu. Powiedz mi czy aż tak bardzo zależy ci na śmierci? - powiedział spokojnie po czym krzyknął - Jesteś tak nieprzewidywalny jak ten głupi Senju! - Akuma wstał i podniósł dziadka do pozycji stojącej po czym popatrzył na Senju. - Przygotuj się bo tu zaraz będzie cały oddział tych bandytów, którzy zaatakowali nas wcześniej. - Akuma powiedział to po czym wyciągnął dwa kunai'e. - Ten staruch ściągnął tu ich swoim krzykiem. Tak przepuszam po jego wcześniejszych słowach. Nie jestem pewien lecz się przygotuj i nie wchodź mi w drogę, rozumiesz?

Offline

 

#27 2012-03-29 20:01:36

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Chłopak widząc nieuważny ruch staruszka zareagował szybko, lecz był on wolniejszy od Akumy widząc jak podbiega do staruszka i wydaje mu rozkaz:
- Cholera w tym tempie ten staruch długo nie przeżyje, Uchiha ma rację postaram się nie wchodzić mu w drogę - myśląc to szybkim ruchem wyciągnął dwa kunai'e, i ustawił się w pozycji obronnej,
- Akuma będzie ich tu zapewne sporo, ty zajmiesz się prawą stroną, a ja lewą wtedy nie mam prawa wejść ci w drogę, pasuje ci to?. - powiedział i czekał na atak.

Ostatnio edytowany przez Tenshi (2012-03-29 20:02:48)


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#28 2012-03-29 20:18:34

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Gdy Akuma podnosił Mosuko. Pojawili się bandyci. Zaatakowali z obu stron. Z prawej trzech, a z lewej dwóch. Na Akume ruszył bandyta z wielkim mieczem. Pozostali dwaj dopingowali go, zamiast walczyć. Zaatakował potężnym  zamachem z góry, a następnie wyprowadził kopnięcie w żołądek Uchihy. Na Tenshiego ruszył szybki wojownik z dwoma sztyletami, wyskoczył do góry, za jego plecami stał bandyta z kuszą. Wystrzelił bełt prosto w brzuch Senju. Bandyci byli dobrze wyszkoleni. Zbyt dobrze. Ich wyszkolenie było zbyt wysokie jak na zwykłych złodziei. Ninja musieli użyć zdolności logicznego myślenia by przeżyć.

Ostatnio edytowany przez Strażnik 1 (2012-03-29 20:19:37)

Offline

 

#29 2012-03-29 21:02:23

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma szybko złapał staruszka po czym odskoczył do tyłu trzy razy. Szybkim ruchem wyciągnął pięć shurikenów wolną ręką i rzucił w ninja z kuszą po czym wyciągnął dwa kunai'e i stanął na przeciwko bandyty z dwoma sztyletami. Postawił staruszka na ziemi koło Senju i kazał mu zostać z tyłu. - Oni, są moi. Tym razem nie spieprz i uciekaj Tenshi. Zabierz staruszka. Jak napotkasz następnych to uciekaj w drugą stronę ... jak mu się coś stanie własnoręcznie cię zabije ... - Akuma szybkim krokiem ruszył na bandytów, gdy był już blisko tego z dwoma sztyletami ciął ...

Offline

 

#30 2012-03-29 21:37:59

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Tenshi widząc przybywających bandytów był gotowy na walkę, widząc iż jeden z mężczyzn naciska spust kuszy , szybko odskoczył w tył, unikając bełtu, słysząc rozkaz Akumy pomyślał iż jest to najlepsza opcja.
- Akuma obyś wiedział co czynisz pomyślał - po czym wedle rozkazu wziął staruszka i zaczął uciekać, nie przejął on się groźbą, uciekając krzyknął do Akumy
- Nie zgiń Akuma, liczę na ciebie - a następnie oddalił się ze staruszkiem. Rozmyślał nad tym czy Akuma przetrwa, jednocześnie uważnie obserwował otoczenie podczas ucieczki.

Ostatnio edytowany przez Tenshi (2012-03-29 21:38:24)


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#31 2012-03-30 10:25:47

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Widząc to wszystko, bandyci zmienili plany. Zbir z wielkim mieczem ruszył za Tenshim. Bandyci, którzy wcześniej go dopingowali wyjęli noże i również rzucili się w pogoń za Senju. Wkrótce go dogonią, bo ten niósł staruszka. Tymczasem zbir ze sztyletami odskoczył do tyłu, a w stronę Akumy poleciał kolejny bełt. Bandyta skuszą nie dość, że odskoczył unikając shurikenów, zdążył wystrzelić z kuszy. Bełt leciał zbyt szybko by młody Uchiha zdołał odbić go kunaiem. Zbir ze sztyletem planował skok, dokładnie w miejsce gdzie Akuma wylądowałby po uniku. Nagle Tenshi usłyszał głos staruszka.
-To już niedaleko, skręć w prawo.

Ostatnio edytowany przez Strażnik 1 (2012-03-30 14:08:51)

Offline

 

#32 2012-03-30 12:51:52

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Tenshi biegł szybko lecz wiedział że nie zdoła uciec, zaczął myśleć, słysząc krzyk staruszka wymyślił plan, skręcił w prawo w taki sposób, aby być przez chwilę nie widocznym dla pościgu i położył staruszka w krzakach tak aby był niemalże nie możliwy do zauważenia po czym szepnął :
- Siedź przez chwilę cicho, a ja spróbuje się ich pozbyć - szepcząc wyciągnął dwa kunai'e, widząc jak mężczyźni wypadają zza zakrętu szybko rzucił kunai'ami w tors tego trzymającego miecz, po czym wyciągnął kolejne dwa kunai'e i rzucił w jednego z biegnących mężczyzn, a następnie po wyciągnięciu kolejnych dwóch kunai'i pobiegł w stronę mężczyzn. Pierwszego z nożem ciął w gardło, po czym odskoczył w tył i po raz kolejny rzucił w tors tego z mieczem, a następnie wyciągnął dwa kunai'e i próbował ciąć na wysokości gardła ostatniego z mężczyzn.


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#33 2012-03-30 14:44:20

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma próbował zrobić unik. Jeżeli mu się to udało odskoczył, szybko wyciągnął kunai i rzucił w nadskakującego bandytę. Nie miał za dużych szans na unik ponieważ leciał w powietrzu. Akuma szybkim ruchem wyciągnął kunai i rzucił w bandytę z kuszą. Gdy ten był zajęty unikaniem Akuma szybko wyciągnął następnego kunai'a i zaczął biec w stronę kolesia z kuszą. Szybkimi ruchami był już w pobliżu bandyty i zanim ten zdążył wystrzelić bełt, Akuma szybkim pchnięciem wbił się w jego brzuch. Następnie ruszył w stronę w, którą pobiegli Tenshi, staruszek i reszta bandytów.

Ostatnio edytowany przez Akuma (2012-03-30 15:12:15)

Offline

 

#34 2012-03-30 15:42:31

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Kunaie wcale nie trafiły mężczyzny. Broń Tenshiego została odbita przez wielki miecz, którym zakręcił bandyta. Kunaie rzucone w nożownika trafiły w połowie. Jeden z nich przebił bandycie ramię, a drugi został odbity. Bandyta zatrzymał się i na chwilę był wyeliminowany z walki, ale tylko na chwilę. Tymczasem trzeci bandyta zaatakował zanim Tenshi wykonał swój ruch. Chłopak miał w rękach kunaie, ale musiał się bronić przed pchnięciem wycelowanym w serce. Bandyta z mieczem, w tym samym czasie szukał staruszka. Bełt musnął rękę Akumy rozrywając strój i zrywając trochę skóry. Bandyta ze sztyletami, został trafiony kunaiem, ale tylko w prawe ramię. Przeleciał tuż obok Akumy upadając z hukiem na ziemię. W odpowiedzi na kolejny rzut zbir z kuszą rzucił swoją bronią tak by zatrzymała kunai i wyciągnął katanę. Widząc kolejny cios Uchihy po prostu odskoczył w prawo, a chłopak z impetem walnął w jedno z drzew rosnących w lesie, tracąc przytomność.

Offline

 

#35 2012-03-30 15:52:31

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

- Cholera, są lepsi niż myślałem - pomyślał Tenshi widząc iż jego atak nie dał prawie żadnych skutków, jednym kunai'em sparował kunai atakującego go mężczyzny, jednocześnie tnąc mu gardło , po czym widząc iż mężczyzna z mieczem jest zajęty poszukiwaniem staruszka rzucił w jego głowę, dokładniej w potylicę, a następnie wziął kunai leżącego mężczyzny i pobiegł w stronę pozostałych mężczyzn, tnąc pierwszego z nich oboma kunai'ami jednym na wysokości klatki piersiowej, a drugim na wysokości brzucha, następnie ruszył na mężczyznę z ranną ręką ciął go oburącz na wysokości łokcia i gardła. Następnie odbiegł trzy kroki i czekał na atak mężczyzn w pozycji obronnej.

Ostatnio edytowany przez Tenshi (2012-03-30 15:52:50)


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#36 2012-03-30 16:37:22

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma leżał na ziemi nieprzytomny lecz po chwili się obudził. Schwycił dwa kunai'e i zaczął biec w stronę bandyty z kataną. Spojrzał na położenie drugiego po czym zaatakował swój cel. Zadał cios po czym odskoczył. Wiedział co ma robić. - Zapłacisz mi za tą rękę! - krzyknął chłopak. - Zabiję cię! - pomyślał po czym z jeszcze większą zawziętościom zaczął atakować. Znów odskoczył po czym ponowił swój ruch odskakując. Stanął w pozycji obronnej i po chwili zaczął biec. Okrążał łukiem bandytę. Za każdym krokiem zbliżał się coraz bardziej. W końcu zamiast zaatakować wjechał wślizgiem. Szybkimi ruchami przebił mu nogę kunai'em po czym stanął na nogi i spojrzał na drugiego przeciwnika nie tracąc z oczu pierwszego.

Offline

 

#37 2012-03-30 17:34:09

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Mimo tego, że Akuma próbował się podnieść nic to nie dało. Dłonie miał przybite do drzewa za pomocą sztyletu. Drugi sztylet przybijał mu stopy do podłoża. Trwał więc w pozie klęczącej. Nie miał możliwości ruchu. Tymczasem Tenshi zabił jednego z bandytów. Jego kunai, nawet nie trafił miecznika. Jego kolejny atak niemal się udał. Kunai którym celował w gardło został sparowany, ale drugi zostawił niezbyt głęboką ranę na brzuchu bandyty, który odskoczył. Obaj nożownicy podnieśli się i ruszyli do ataku jednocześnie. Jeden ciął z góry, drugi z dołu. Miecznik nie zawracał sobie głowy Senju, tylko dalej szukał staruszka. Był już dziesięć metrów od niego.

Offline

 

#38 2012-03-30 18:07:40

Akuma

Zaginiony

33815227
Zarejestrowany: 2012-03-24
Posty: 76

Re: Wielki las

Akuma klęczał pod drzewem. Ocknął się, gdy krew kapała mu na twarz. Wisiał i rozglądał się. Ręce przeszywał mu ostry ból. Krew sączyła mu się z rąk i z nóg. Nie mógł się ruszyć. Nie wiedział co zrobić. - Puszczajcie mnie pachoły. Zabije was! - krzyknął zbulwersowany. Wisiał dalej i obserwował poczynania wrogów. Rozglądał się we wszystkie strony. - Gdzie jest ten głupi Tenshi. Zabije tego idiotę. - pomyślał po czym spojrzał w ziemię. - Lepiej mnie zabijcie bo, gdy się uwolnię to najpierw wbije kunai w twoją głowę a nad tobą będę się znęcał. - krzyknął ...

Offline

 

#39 2012-03-30 19:25:13

Tenshi

Zaginiony

46974707
Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 180
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Członek Klanu

Re: Wielki las

Tenshi widząc rozwój sytuacji pobiegł na atakujących go mężczyzn przebiegł pod pierwszym za nim ten wykonał atak przed atakiem drugiego uchronił się odskokiem w prawo, po czym pobiegł na miecznika. Zatrzymał się w odległości od miecznika takiej aby na pewno trafić kunai'em, a następnie rzucił w jego potylice jednym z kunai'i trzymając w ręku ostatniego pobiegł na stojących nożowników po czym zaczął wykonywać najszybsze możliwe cięcia na jakie było go stać, na wysokości torsów jednocześnie myśląc:
- Cholera dobrzy są .


Karta Postaci

Furda, podpisy i układy
Kłamie inkaust, krew jest szczera
Układ, by powód był do zdrady
Podpis jest by się go wyrzekać

Offline

 

#40 2012-03-30 20:03:07

Straznik 1

Strażnicy

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 1581

Re: Wielki las

Bandyta stał niewzruszony. Zupełnie nie obchodziły go krzyki Uchihy, jednak drugi nie był taki spokojny. Młody chłopak zdecydowanie go irytował. Po chwili nie wytrzymał napięcia. Podszedł do Uchihy i uderzył go z całej siłograniczały jego ruchy.y w twarz. Po policzku Akumy zaczęła cieknąć krew.
-Zamknij się dzieciaku, albo my cię zamkniemy!!!
Tenshi dzięki swej serii uników wyszedł ze starcia, niemal bez zadrapania. Gdy próbował rzucić w miecznika kunaiem ten odwrócił się. Kunai prześlizgnął się po jego mieczu i trafił go w prawe płuco. Upadł na kolana i zaczął ciężko oddychać. Nożownicy rzucili w niego swą bronią. Senju skupiony na rzucie został trafiony dwoma nożami i padł na ziemię. Chłopak nie był zbyt wytrzymały, więc rany w plecach niemal zupełnie ograniczały jego ruchy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Kingee Lodge