Ogłoszenie


#81 2012-03-04 20:26:43

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei uśmiechnęła się, po czym odpowiedziała.
- Dowiesz się w swoim czasie. Są pewne sprawy, które wymagają czasu. - Odpowiedziała spokojnym głosem, po czym siedziała w ciszy. Nie mogła teraz rozmyślać o innych sprawach, skupiła swoje myśli tylko na rozmowie wcześniejszej z Ichitsu, nie dawało jej to spokoju. Wiedziała, że gdyby Rokutaro teraz milczał, to ona również, nastała by wielka cisza. Nie chciał a tego, jednak ta sprawa nie dawała jej spokoju.
- Liczę na ciebie... - Pomyślała, kierując słowa do Ichitsu, po czym zaczęła spoglądać na podłoże, a dokładniej dach, na którym siedziała.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#82 2012-03-04 20:39:23

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Kiedy doszedłem do siebie, dość łatwo zauważyłem, że Mei się czymś przejmuje. Kucnąłem przy niej i położyłem rękę na jej ramieniu.
- Rozumiem... Spróbuj jednak o tym nie myśleć. Oddaj się medytacji podczas której, przynajmniej na jakiś czas przestaniesz myśleć i przeniesiesz się w swój świat, wolny od problemów. - chwilę później wstałem i spojrzałem się na Uchihe. Westchnąłem,  wiedząc co zaraz powiem.
- Nie mam pewności o czym rozmawialiście ale... on sobie chyba z tym poradzi. - dlaczego powiedziałem chyba ? Bo jestem realistą, nigdy nie ma stu procentowej pewności, że coś wyjdzie.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#83 2012-03-04 20:50:27

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

Kiwnąłem głową na znak przyjęcia wiadomości, po czym ruszyłem w stronę sklepów. Miałem w głowie mój długofalowy cel.
- Tym razem nie mogę zawieść... Cena jest zbyt wysoka aby to wszystko zakończyło się niepowodzeniem... - Pomyślałem, a w mojej głowie znów pojawił się obraz mego mistrza.
- Chyba zaczynam wariować z powodu Matsuo... Gisaku też powoli zaczyna dawać mi się we znaki. Jak tylko skończę sprawy na Wyspie, od razu ruszam do Shisou... Trzeba pilnować tego cyrku i jego dyrektora...
z/t -> Sklepy

Ostatnio edytowany przez Ichitsu (2012-03-04 20:50:36)

Offline

 

#84 2012-03-05 21:33:57

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mie uśmiechnęła się, po czym odpowiedziała.
- Przydałaby się... - Po tym spojrzała w niebo.
- Co do Ichitsu... Poradzi sobie. - Po tym zamknęła oczy i zaczęła wsłuchiwać się w toczenie. Siedziała teraz w ciszy starając się uporządkować wszystko w głowie. Ciekawiło ją, kiedy mistrz wróci, kiedy w końcu będzie mogła podpisać pakt z żabami.
- A co jeśli przegra? Tak w ogóle jak oni będą walczyć, na śmierć i życie, czy może inaczej? - Zapytała samą siebie w myślach, w końcu zaczęły pojawiać się kolejne pytania, które nie dawały spokoju.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#85 2012-03-05 21:45:44

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Przez jakiś czas byłem mocno zamyślony, więc nie usłyszałem odpowiedzi Mei. Dopiero po pewnej chwili zorientowałem się, że Namikaze coś powiedziała, więc w ramach odpowiedzi, uśmiechnąłem się. Nie chciałem jej przerywać medytacji... Sam sobie przypomniałem jak to było gdy sam pierwszy raz jej spróbowałem. W mojej głowie narodziło się więcej pytań, jednak po czasie zdołałem na nie uzyskać logiczne odpowiedzi. Chwilę później, zebrałem trochę chakry w organizmie po czym wypuściłem ją... Zwykły ninja uznałby to za głupotę, jednak ja musiałem powoli ćwiczyć jedną rzecz, a właśnie w tak dziwny sposób to się robiło.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#86 2012-03-06 17:06:15

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

W końcu znalazłem się w Kraju Księżyca, na wyspie handlowej. Od razu po dotarciu do portu i opuszczeniu statku, udałem się do Miasta. Byłem ciekaw czy tamta dwójka przygotowała się i zrobiła to, o co prosiłem.
-Wróciłem. - rzuciłem na wejściu, stojąc na dachu, na którym znajdowała się Mei i Rokutaro.
Wyglądałem inaczej, dwie rzeczy mnie wyróżniały... Pierwsza to Żabi Sage, ale tych już widzieli, druga to natomiast duży zwój na plecach.
-Jak widać, udało się i to spokojnie, nie musiałem walczyć, chociaż proponowałem. - uśmiechnąłem się, łapiąc jedną ręką zwój.
-Nie martwcie się, Fukusaku, Shimo, zwój znajduje się w dobrych rękach. Mam nadzieję, że będzie wielu chętnych do podpisania paktu, trzeba sobie pomagać, zdobywać sojuszników, nie wiem czy mi to pomoże i skąd w ogóle takie myśli, ale cóż. - pomyślałem sobie.
-Mei, opanowałaś technikę przywołania? Rokutaro, nauczyłeś się czegoś? - rzuciłem w stronę moich towarzyszy.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#87 2012-03-06 19:24:53

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Takashi cholernie mnie zaskoczył co za skutkowało tym, że wypuściłem zbyt dużo chakry na raz. Poczułem nagły odpływ sił i musiałem przyklęknąć, żeby nie zemdleć. Spojrzałem się na Nare zamroczonymi oczami i wysiliłem się na odpowiedź
- Zdążyłem nauczyć się tylko jednej techniki... Jakbyś walczył, byłoby tego więcej - pod sam koniec lekko się uśmiechnąłem. Miałem ochotę przed jego powrotem nauczyć się jeszcze trzech technik, jednak los na to nie pozwolił.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#88 2012-03-06 19:34:15

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hmm, Rokutaro... - westchnąłem.
-To nic, nie szkodzi... Podszkolisz się i zawalczymy jeszcze raz, sądzę, że jako towarzysze będziemy często trenować razem i sprawdzać na sobie nowe zdolności. - rzuciłem do chłopaka uśmiech.
-Zawalczę bez was. Z tego co mówi, jest słaby, nie chcę was nadużywać, że tak powiem, ponadto sam muszę się nauczyć działać, od prostych sytuacji po te najbardziej niebezpieczne. Fukusaku, Shimo, Czcigodni, prosiłbym, byście popilnowali zwoju. - rzuciłem w ich stronę, patrząc kolejno na każdą żabę.
Zdjąłem z pleców zwój, położyłem go gdzieś na boku, Ma i Pa siadły na nim.
-Hmm, widzę, że nie masz żadnej broni... - zauważyłem to u chłopaka od razu, dowodem była jego walka z Mei. -Posiadam rozmaity ekwipunek, czy nie chciałbyś pożyczyć czegoś na czas walki? Nie wahaj się, pożyczę ci dosłownie wszystko. - znowu się uśmiechnąłem i poczekałem na reakcję chłopaka.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#89 2012-03-06 19:41:26

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Nie sądziłem, że Takashi będzie chciał walczyć zaraz po swoim powrocie. Chwilę zastanowiłem się nad odpowiedzią, o ile Nara przyjąłby odmowę....
- Wystarczy mi jedna katana... - odpowiedziałem jednocześnie potwierdzając swoją chęć do pojedynku. Zanim jednak odebrałem miecz, pochyliłem się w stronę Żabich Sage na znak przywitania - a taka grzeczność, nic nowego. Sugerowałem się tym, że raczej nie będę używał słów biorąc pod uwagę fakt, że tak naprawdę ich nie znałem. No cóż, może kiedyś to się zmieni...


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#90 2012-03-06 19:49:01

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hm, okej, łap. - powiedziałem, odwiązując już pochwę z kataną z nią, po chwili rzuciłem tą część ekwipunku w jego stronę.
-Nie ma na co czekać. - oddaliłem się na równe dziesięć metrów.
-Zaczynaj. - krzyknąłem nie za głośno, machając ręką.
Cóż, katana może mu się rzeczywiście przydać. Sam postaram się nie używać na razie broni, muszę dać mu przewagę. Chociaż zaraz, gdzie tu mowa o przewadze, skoro nie wiem co tak naprawdę potrafi... Błyskawicznym więc ruchem wyjąłem kunai'a, pomachałem nim na środkowym palcu i chwyciłem pewnie w dłoni ostrzem do zewnątrz. Chakry mam w zapasie, problemem może być jedynie zmęczenie po podróży i to długiej, w dwie strony w dodatku, ale z tym też nie powinno być problemów. Byłem gotów. Zapomniałem jednak o drugim zwoju, paktu ze ślimakami, więc jeszcze nim Rokutaro zaczął, odrzuciłem go gdzieś na bok. Przyjąłem pozycję bojową.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#91 2012-03-06 20:20:35

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Pewnym chwytem złapałem katanę wraz z pochwą w powietrzu i przywiązałem do swojego pasa.
*Muszę w końcu kupić sobie sprzęt.... - upomniałem się w myślach wyjmując miecz. Spojrzałem się na sposób jaki Takashi wyjął swój kunai - czyżby trenował mistrzostwo broni białej ? Możliwe, nie miałem pewności. Teoretycznie każdy ninja tak potrafi... Cóż, przekonam się w bezpośrednim starciu o ile do takiego dojdzie. Ale zaraz... taki obrót spraw byłby dla mnie dość niemiły - Takashi był z klanu Nara, co znaczyło, że umie manipulować cieniem. Z tego co słyszałem, można nim zatrzymać przeciwnika. Cóż, analiza analizą - myśleć o walce mogłem godzinami, a chodziło o to żeby już zacząć.
- Bunshin no Jutsu... - zacząłem od NinJutsu, myśląc że to trochę zatrzyma techniki Takashiego. Moich kopii pojawiło się 10 - czyli ze mną 11, a wszyscy biegli w kierunku przeciwnika w dość chaotycznym stylu tak aby oryginał mógł wtopić się w tłum. Jeżeli mnie i moim klonom udałoby się podbiec wystarczająco blisko wykonuje proste Dynamic Entry.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#92 2012-03-06 20:37:08

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Rokutaro zaczął od prostej techniki klonowania.
-Zwykły podział... Racja, to świeżak, no chyba, że chce mnie zmylić, w co wątpię, nie miałby ku temu powodów, ale nigdy nic nie wiadomo. - pomyślałem sobie na szybko.
Cóż, tego rodzaju techniką nie trzeba sobie nawet zawracać głowy, zwłaszcza, kiedy używa jej niedoświadczony przeciwnik. Wystarczyło dokładnie wpatrywać się we wszystkie niematerialne klony i nasłuchiwać odgłosów, by już po chwili wyprowadzić frontalne kopnięcie w brzuch prawdziwego Wyrzutka. Po tym manewrze odskoczyłem tylko kilka kroków w tył. Nie zamierzałem używać chakry bez potrzebny, mimo, że miałem ochotę się zabawić.
-Walcząc z nimi, muszę też ich czegoś uczyć... Nie wiem. - obok mnie stał już jeden cienisty klon.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#93 2012-03-06 20:46:27

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Ale... Kiedy zauważyłem, że Takashi odkrył gdzie naprawdę jestem szybko złożyłem pieczęci i w momencie uderzenia jego nogi o mój brzuch, zniknąłem zostawiając po sobie tylko mały obłok dymu i doniczkę z kwiatkiem. Sam pojawiłem się w na niedalekim balkonie za Takashim. Niestety, posiadałem zbyt mały wachlarz technik bym mógł równać się z tym chłopakiem. Sam stworzył już klona... Pokiwałem tylko głową, wiedząc, że nie jest to taki, jakiego stworzyłem ja. Ot, w tym momencie do głowy przyszedł mi pewien plan, jednak nie odnośnie walki dlatego szybko go zrzuciłem w dalszy plan mojej świadomości. Zeskoczyłem z balkonu i wyskoczyłem w stronę klona Takashiego, celując kataną w jego brzuch. Kiedy wykonałem ten atak, zakładałem, że nie będę miał już czasu by wykonać prawidłowe cięcie na oryginalne, więc machnąłem na ślepo od razu odskakując... Takashi był dla mnie zbyt szybki, gdybym chciał wykonać prawidłowe cięcie, z łatwością by je zablokował po ciosie skierowanym w klona.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#94 2012-03-06 21:00:08

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Kawarimi no Jutsu? - spytałem sam siebie.
Technika ta działa na niewielką odległość, ale może być doskonałą pomocą, lecz, do jej prawidłowego działania potrzeba koncentracji, by skupić się jednocześnie na sytuacji w walce i na przedmiocie, z którym się podmienia. Świadczy to tylko o dobrym skupieniu mojego przeciwnika, prawidłowo.
Klon przed atakiem obronił się kunai'em, zwyczajnie odbijając cios, po tym ruchu ja sam odskoczyłem do tyłu, natomiast klon ruszył na Rokutaro. Atakował bezpośrednio kunai'em trzymanym w ręce, wprowadzając bezpośrednie cięcia w różne części ciała oponenta, nie przejmując się odparowanymi cięciami, ciągle nacierał.
-Muszę go sprawdzić... - pomyślałem, obserwując.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#95 2012-03-06 21:05:52

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Tak jak myślałem, Takashi nie dałby zniszczyć swojego klona tak łatwo. Problem tkwił w tym, że teraz i oryginał mógł mnie zaatakować. Musiałem podzielić swoją uwagę na podróbce i prawdziwym Nara. Nie było to dla mnie ciężkie w szczególności, że cięcia klona wydawały się jakieś chaotyczne i mało przemyślane.
*Hm... czyżby ?- zadałem sobie pytanie w myśli. W pewnym momencie gdy klon wprowadził jedno ze swoich cięć, ja chwyciłem go za rękę ciągnąc jednocześnie lekko w dół, i wykonałem pewne uderzenie, mające na celu podcięcie jego gardła. Kiedy to zrobiłem, szybko odbiłem się od ziemi i odskoczyłem na odległość 5m.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#96 2012-03-06 21:12:26

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

W momencie, kiedy Rokutaro chwycił klona za rękę i ciągnął, ten swoją drugą ręką pchnął dłoń Rokutaro, by zniwelować uścisk, następnie wykorzystując sytuację, iż znajdował się niżej, skutek ciągnięcia Wyrzutka, obrócił się i zablokował katanę kunai'em. Teraz niestety nie znajdował się w zbyt dobrej pozycji, bowiem leżał na podłożu. W takim wypadku musiałem wkroczyć ja... Już kiedy widziałem, że klon ma kłopoty, stworzyłem drugiego kage bunshin'a, chwyciłem go za ręce i zacząłem machać, obracając się wokół własnej osi, co wprawiało klona w ruch wirowy. W odpowiednim momencie puściłem nasze ręce i klon poleciał na Rokutaro, zwyczajnie w niego uderzając z dużą siłą. Automatycznie klon ten zniknął, ale ten pierwszy był już bezpieczny, stał na ziemi, trzymając dwa kunai'e w ręce.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk<