Ogłoszenie


#41 2012-03-01 21:35:50

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Jeszcze nim pojawił się Rokutaro.

Wysłuchałem dokładnie wszystkiego, co miała mi do powiedzenia dziewczyna. Może nie mówiła dużo, ale jej słowa miały przekaz, wyrażały to, co co miały wyrażać. Kilka uderzeń, o ile można je tak nazwać, miały raczej na celu wyładowanie złości, co się w sumie dziwić, najwidoczniej nie jest za dobrze. Dopiero kiedy Mei się do mnie przytuliła, zacząłem mówić.
-Rozumiem to, ale czasem lepiej porozmawiać, a nie uciekać od wszystkiego... Trzeba nauczyć się tłumić w sobie emocje. - objąłem ją mocno, bez przesady oczywiście.
-Wiesz, dopiero zaczynasz i już się oskarżasz... Nie można tak. Przed tobą długa droga, jeszcze wiele musisz się nauczyć, nie możesz się do siebie zrażać, to wręcz niezdrowe. Posłuchaj, moją rolą, jako że jestem twoim mistrzem, jest przekazanie ci całej mojej wiedzy i pełnego doświadczenia. Chcę być kimś więcej niż mistrzem, chcę być dla ciebie wzorem do naśladowania, chcę być widziała we mnie swojego idola, naiwnie mówiąc, ale to prawda. Posłuchaj, wykaż trochę inicjatywy i nie zachowuj się jak mała dziewczynka. Wiesz, że mam co do ciebie pewne oczekiwania. - odchyliłem głowę dziewczyny w tył, od mojej klatki piersiowej i otarłem jej delikatnie łzy z policzków dłońmi.


Po przyjściu Rokutaro.

Zjawił się w końcu Wyrzutek, lepiej, żeby nam nie przeszkadzał, ale odezwał się w odpowiednim momencie i w odpowiedni sposób, mam nadzieję.
-Ma rację. - powiedziałem po nim.
Zrozumiałem przekaz gestem, się zamknąłem, na jakąś chwilę przynajmniej.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#42 2012-03-01 21:46:48

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała mistrza jeszcze bardziej się wtulając. Kiedy ten w końcu skończył mówić i przetarł łzy Mei zamknęła oczy i lekko zaczęła unosić do góry głowę formując dziubek, jednak przerwała kiedy usłyszała głos Rokutaro. Na jej twarzy powoli pojawiał się uśmiech, spojrzała na wyrzutka, po czym odpowiedziała.
- Nie... To nie twoja obecność mnie złości... Wręcz przeciwnie, byłabym zadowolona, gdybyś został. - Powiedziała z uśmiechem, po czym odwróciła się w stronę mistrza i uśmiechnęła się w jego stronę. Po chwili jakby coś sobie przypomniała robiąc do tego odpowiednią minę.
- Skoro już mowa o doświadczeniu... Chciałabym podpisać pakt... - Powiedziała puszczając oczko mistrzowi.
- ... Możemy zacząć w najbliższym czasie? - Zapytała na koniec spoglądając na mistrza.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#43 2012-03-01 21:52:18

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Byłem zadowolony z jej decyzji. Jednak obiecałem sam sobie, że jeżeli jeszcze raz doprowadzę do podobnej sytuacji po prostu zniknę. Ale chwile później usłyszałem coś, co mnie zaciekawiło... Takashi posiadał zwój z sumonnami ? I to chyba żabami, jeżeli miałbym łączyć wcześniejsze fakty. Byłem ciekawy, czy i mi pozwoli podpisać taki pakt, jeżeli zdobędę więcej doświadczenia. Cóż, pytać o to w takim momencie było mocno nie na miejscu, więc tylko uśmiechnąłem się do Mei, by dać jej zrozumieć, że cieszę się z jej decyzji. Nadal czułem się przy nich trochę nieswojo, jednak miałem nadzieję, że z czasem to minie.
*Wcześniej byłem chyba typem samotnika... Może teraz to się zmieni, kto wie.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#44 2012-03-01 22:07:19

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Cieszył mnie obrót całej tej sytuacji, humor młodej Namikaze się poprawił, Rokutaro najwidoczniej zmienił zdanie, a i nawet stosunek do nas, do sytuacji, a ja sam miałem okazję przekonać się, żeby uważać z tą dwójką. Zarówno moja uczennicę, jak i tego Wyrzutka można szybko obrazić, nie, to nieodpowiednie określenie, łatwo wywołać u nich uczucie zmieszania i smutku, to brzmi już lepiej.
-Ah tak... Pakt? - spytałem sam siebie.
-Cóż, z tym będzie trochę problemów, ale mam pewien plan, musisz poczekać i mi zaufać... - powiedziałem, łącząc już dłonie.
Potrzebowałem trochę czasu, zamierzałem przyzwać dwójkę wielkich Sage i miałem ku temu pewne powody, zamierzałem zrobić coś, co znacznie poprawiłoby moją sytuację i chyba byłoby dobrym rozwiązaniem.


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#45 2012-03-01 22:20:57

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei spoglądała z uśmiechem na mistrza i słuchała jego słów. Zdziwiła się, kiedy usłyszała, że z paktem będzie problem, jednak postanowiła całkowicie zaufać mu. Spojrzała na złączone ręce Takashi'ego, po czym odsunęła si o kilka kroków.
- Co zamierzasz zrobić?- Zapytała lekko zaciekawiona, po czym stanęła koło Rokutaro. Strasznie zaciekawił ją plan mistrza, mimo iż nie znała szczegółów. Mimo wszystko miała nadzieję, że ma to coś wspólnego z podpisaniem paktu.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#46 2012-03-01 22:26:09

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Z paktem może być problem... to trochę zniszczyło moje plany. Ale widać, że Takashi zamierzał coś z tą przeszkodą zrobić. Zaciekawiło mnie, co teraz Nara próbował zrobic... Czyżby przyzwac jednego z summon'ów ? Było to bardzo możliwe, ale pewności nie miałem więc wolałem nie dzielić się tą myślą z Mei. Zresztą, Takashi zaraz sam odpowie na to pytanie. Włożyłem ręce do kieszeni spodni bez zadawania jakichkolwiek pytań - czekałem tylko na efekty tego co zamierzał Mistrz Mei. Chciałem się przekonać czy moje wnioski były właściwe...


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#47 2012-03-01 22:47:48

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hehe. - zaśmiałem się krótko. -Nie musicie się bać, Mei, spokojnie... - zacząłem wyjaśniać. -Zamierzam przyzwać summony, ale będę do tego potrzebował trochę czasu. Osobiście nie posiadam zwoju z paktem, na którym się podpiszecie, ale coś z tym zrobię, planuję go przechwycić. Nie wiem jaką mocą dysponuje posiadacz zwoju, ale jeśli nie będzie chciał oddać zwoju po dobroci, będę musiał to sprawdzić. Posiadaczem zwoju jest aktualnie... - tutaj zrobiłem krótką przerwę.
Spojrzałem w niebo i zacząłem się zastanawiać czy dobrze robię. Sam nie oddałbym nikomu zwoju, więc dlaczego "on" miałby to robić? Jeśli dojdzie do walki... Czy powinienem?
-Logen Uchiha. Mój... Hmm... Kolega z klanu czerwonookich. Jeśli nie będzie chciał oddać zwoju po dobroci, użyję siły. Kiedy dojdzie do konfrontacji, macie zachować bezpieczną odległość, nie wiem do czego dokładnie może dojść. Dlatego od razu mówię... Zachowajcie bezpieczną odległość i obserwujcie z daleka. Nie chcę, żebyście się wtrącali, choćby nie wiem co. - powiedziałem donośnie, by zrozumieli.
Wokół moich, ciągle złączonych, dłoni pojawiła się delikatna, smukła biała otoczka, ledwo widoczna, tak jakby chakra nieregularnie ulatywała z moich dłoni w małych ilościach.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#48 2012-03-01 23:06:53

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

*Tak jak myślałem... - powiedziałem sobie do siebie po czym uśmiechnąłem się lekko. Byłem ciekawy jak będą wyglądały przyzwane żaby - słyszałem, że mogą być takie, które są większe od zwykłego budynku. Zaciekawiła mnie również uwalniająca się chakra - czegoś takiego nie widziałem. Gdy Takashi powiedział by nie wtrącać się pod żadnym pozorem do walki spojrzałem się na Mei. Nie byłem pewny jak zareaguje, a kiedy odejdziemy to chyba ja... będę za nią odpowiadał ? Jej by się to pewnie nie spodobało... Proszę, z samotnika nagle mam się zmienić w osobę, która będzie dbała o innych. Założyłem maskę i kiwnąłem do Takashiego na znak zrozumienia.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#49 2012-03-02 14:30:36

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei stała i słuchała mistrza, kiedy usłyszała, że ten ma zamiar przywołać żaby uśmiechnęła się. Zaciekawiło ją to, zwłaszcza chakra ulatniająca się z dłoni mistrza.
- A więc zaraz zobaczymy walkę Takashi'ego z jakimś Uchihą. - Pomyślała, już nie mogła się doczekać tej walki. Chciała zobaczyć mistrza jak i również Uchihę w prawdziwym starciu. Po chwili Mei skupiła się bardziej na dłoniach mistrza.
- Czy przyzwanie jest aż tak trudne, że potrzebuje czasu? - Zapytała zaciekawiona, w końcu jak by chciał je przyzwać to zrobiłby to już dawno. Łącząc ten fakt z dłońmi Mei stwierdziła, że ułożenie rąk jest niezbędne do przywołania żab.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#50 2012-03-02 16:39:30

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Hm, nie o to chodzi, Mei... - zacząłem wyjaśniać. -Zamierzam przywołać Dwójkę Wielkich Żabich Sage, Fukusaku i Shimę. To dwie potężne żaby, z którymi reszta raczej nie ma co się równać. Posiadają szeroki arsenał jutsu i w niezwykły sposób wspomagają w walce. Osobiście lubię ich używać, mi pomagają bardzo, dzięki tej dwójce mam zwiększone pole widzenia i w ogóle. - skończyłem wyjaśniać.
Uświadomiłem sobie, że jednak mój plan się nie powiedzie.
-Zaraz, zaraz... Nie mogę tego zrobić, po pierwsze nie wiem gdzie jest Logen, a po drugie, czy Żaby Sage go znają. Cholera. - przerwałem na chwilę, by wziąć oddech, powoli już świtało.
-Będę go musiał po prostu znaleźć, ale wykorzystam do tego właśnie Dwójkę Wielkich Sage. Potrzebuję jednak chwili czasu, jak już mówiłem, Dwójka Wielkich Sage... Do przywołania tych żab potrzeba więcej czasu. - uśmiechnąłem się i czekałem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#51 2012-03-02 17:18:34

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała, po czym zaciekawiła się tematem dwójki wielkich żabich sage.
- Rozumiem... - Powiedziała, po czym zaczęła się przyglądać i słuchać dalszych słów mistrza.
- W takim razie jak dokładnie masz zamiar odnaleźć tego... Logen'a? - Zapytała.
- Ciekawe jakie są te dwie żaby. Zapewne posiadają wiele silnych technik.... - Rozmyślała w między czasie. W końcu postanowiła oddalić się nieco, w końcu za niedługo będzie się tu rozgrywała walka. Również jak Rokutaro założyła swoją maskę, po czym wskoczyła na dach niedaleko mistrza, aby mogła swobodnie go widzieć i rozmawiać z nim.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#52 2012-03-02 18:48:34

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Po chwili i ja wskoczyłem na dach, na którym znajdowała się Mei. Ja nie miałem zamiaru zadawać żadnych pytań - chciałem tylko poczekać na rozwój wydarzeń. Chciałem zobaczyć walkę, która pokazałby o wiele większy poziom niż te, które dotąd mogłem ujrzeć.
- Jak walka się rozkręci, będziemy musieli odejść dalej... - powiedziałem Mei lekko zamyślonym głosem. Zastanawiałem się też jakiego wzrostu są Wielcy Żabi Sage... Są więksi od innych swoich pobratymców ? No cóż, miałem nadzieję, że zaraz się przekonam.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#53 2012-03-02 19:04:11

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

Nie chciałem zostać w tyle, dlatego od razu wskoczyłem na dach za Mei i Rokutaro, zrobiłem to tak, by znajdować się za nimi. Ciągle trzymałem złączone dłonie, a wokół nich widać już było sporej wielkości kulę białego wręcz światła, jakby chakry o specyficznym kolorze. Im dłużej moje ręce znajdowały się w takiej pozycji, tym więcej chakry zbierało się wokół nich.
-Nie zrozumieliście mnie chyba... Walka nie rozegra się tutaj, to my będziemy musieli znaleźć Logen'a, ale wykorzystamy do tego moje żaby i ich specjalne właściwości, nie będzie łatwo, pod tym względem, że może nam to zająć chwilę czasu, ale musimy być cierpliwi. - rzuciłem w ich stronę, stojąc już do nich przodem.
-Mam nadzieję, że się uda... A i jedna sprawa... Logen... Ciekawe, czy jest silny. - pomyślałem sobie, czując napływającą energię.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#54 2012-03-02 20:09:55

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei od razu dostrzegła mistrza, który znalazł się za nią. Słuchała jego słów, po czym odezwała się.
- Ah... Trochę mnie zdziwiło, gdy mówiłeś o walce, ale skoro tak, to dobrze... - Powiedziała, po czym rozejrzała się dookoła.
- Więc jakie dokładnie mają właściwości? - Zapytała z ciekawości, po czym zaczęła się przyglądać rosnącej chakrze w rękach. Coraz bardziej przekonywała się do podpisania paktu z żabami.
- Wiesz chociaż, jak silny jest Logen?- Dodała zaciekawiona, po czym umilkła.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#55 2012-03-02 21:12:36

Takashi

Nara Edo Tensei

10890471
Zarejestrowany: 2011-10-31
Posty: 658
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagegasasu
Ranga: Edo Tensei
Płeć: Mężczyzna

Re: Miasto

-Rozumiem... Na pewno też napaliliście się na obejrzenie walki, a tego nie przyjdzie wam zobaczyć, za co muszę przeprosić. Zrobimy tak... Wy tu zostaniecie, załatwię to co mam załatwić z Logen'em i do was wrócę, dobrze? Mei, ty w tym czasie nauczysz się techniki przywołania, sądzę, że dasz radę. Jak wrócę, masz już mieć opanowaną tą technikę. - wyjaśniłem i mówiłem poważnie do dziewczyny, chciałem, by sama też się czegoś nauczyła.
-Rokutaro, ty też mógłbyś potrenować. Mam zamiar się z tobą pojedynkować i sprawdzić także twoje możliwości. - rzuciłem w stronę chłopaka.
-Co do właściwości żab... Te są różne i wszystkie będziesz musiała odkryć sama. - uśmiechnąłem się przekornie, oczywiście wszystko dla żartu, ale poważnie.
-Co się tyczy Logen'a... Nie mam pojęcia i w tym problem. Ale nie musimy się martwić, raczej sobie z nim poradzę - spojrzałem w niebo, na którym świeciło już ranne słońce.
Wokół moich dłoni pobłyskiwała już duża kula światła, białej, albo nawet żółtej chakry.
-Okej, patrzcie... Kuchiyose. - powiedziałem sam do siebie, po czym chmura dymu zakryła mnie całego. Kiedy opadł, dwójka moich towarzyszy mogła mnie ujrzeć z dwiema żabami na barkach, po jednej na bark, żaby niewielkiej wielkości, wręcz bardzo małej, mniej więcej jak przeciętna głowa czy coś takiego, ciągle mowa tu o rozmiarze.
-Chłopcze Takashi? - najpierw odezwał się Fukusaku.
-Masz szczęście, że tym razem nic nie gotowałam. - tuż po nim Shima.
-Ma, nie bądź taka... Zwariowałaś? Może coś się dzieje... - mówił do żony. -Coś się dzieje? - a po tym do mnie.
-Nie, nic, ale będziecie mi potrzebni.... - w porę przerwałem sprzeczki, z których znowu wynikłaby kłótnia, jak ostatnio.
-Skoro już wszystko gotowe, możemy ruszać... - spojrzałem na Rokutaro i Mei.
-Trzymajcie się. Wrócę za jakiś czas, mam nadzieję, że jak najszybciej. - odwróciłem się i zniknąłem.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

[zt -> Tereny Koshin w Koshin]

Ostatnio edytowany przez Takashi (2012-03-02 21:14:59)


Mowa
Szept
Krzyk
Myśl

Mowa żab (Link do nich) :
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#56 2012-03-02 21:59:25

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała mistrza.
- Dobrze, nie zawiodę cię. - Odpowiedziała na żądanie Takashi'ego i resztę informacji. Kiedy w końcu pojawili się żabi Sage, twarz dziewczyny lekko się zrobiła biała, jednak szybko wróciła do normy. Własnie Takashi udał się na poszukiwania Logen'a.
- Zrobię ten trening... - Powiedziała jak by do siebie.
-... Ale również zobaczę twoją walkę... - Dodała w myślach, po czym zwróciła się do Rokutaro.
- Przepraszam, ale udam się teraz w jakiejś ciche miejsce, w którym mogłabym zrobić trening. - Powiedziała zdejmując maskę i puszczając oczko koledze. Po tym zeskoczyła z dachu i udała się w jakieś ciche miejsce.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

______________________

Akcept by Katsuro

Niedługo, po tym Mei wróciła do kolegi wyrzutka.
- Hejka... - Powiedziała do Rokutaro uśmiechając się.
- Wybacz, że tak długo... - Powiedziała, jednak trening przeszedł naprawdę szybko. Kiedy w końcu stanęła przy chłopaku zapytała się.
- W którą stronę udał się mój mistrz? - Zapytała zaciekawiona, miała plan udać się teraz za swoim mistrzem. Mógłby być problem ze znalezieniem go, jednak Mei musiała zobaczyć tę walkę.

Ostatnio edytowany przez Katsuro (2012-03-06 22:36:12)


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#57 2012-03-02 22:07:44

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Byłem mocno zdziwiony - nie tak wyobrażałem sobie Żabich Sage. Ale nie dałem po sobie tego poznać, w końcu przypomniałem sobie pewne powiedzenie "Nie oceniaj książce po okładce", zapewne jedna z tych żab pokonałaby mnie w kilku ruchach. Zdziwiły mnie też słowa Takashiego... dlaczego niby chciałby się ze mną pojedynkować ? Ledwo zdałem akademię, to było wręcz pewne, że nasza walka trwałaby zaskakująco krótko. Ale ostatecznie w odpowiedzi na jego słowa tylko się uśmiechnąłem. Kiedy Takashi zniknął, podszedłem do Mei i powiedziałem spokojnie
- Hm... skorzystam z rady twojego sensei. Zniknę na chwilę, żeby przetrenować jedną technikę. Jak skończę to wrócę, na razie Mei - koniec zdania wypowiedziałem, skacząc już na najbliższy dach. W końcu znalazłem się w jakiejś bocznej uliczce uznałem, że to czas na polepszenie swoich umiejętności. Uznałem jednak, że nie jest to szczególnie dobre miejsce do trenowania takiej techniki... Szybko wróciłem do Mei. Stanąłem obok niej i uśmiechnąłem się ciepło.
- Dokładnie sam tego nie wiem... Ale Takashi chciał przecież żebyś tutaj została, prawda ?

Ostatnio edytowany przez Rokutaro (2012-03-03 15:05:20)


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#58 2012-03-03 12:11:33

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

Moja podróż wreszcie zakończyła się. Musiałem odpocząć od tej bandy. Nie wiem czemu, ale im dłużej tam czekałem bezczynnie niemalże, tym większa nienawiść wzbierała we mnie. Było to dość dziwne uczucie, zwłaszcza jak nienawiść ta byłą skierowana do moich towarzyszy. Udało mi się ją jednak zwalczyć.
- Miasto chyba nawet większe od tego w Boin... Jest gdzie się przejść... - Pomyślałem, oglądając wszystkie budowle i stragany. Wielkość była przytłaczająca. Po jakimś czasie spacer mnie zmęczył, musiałem odpocząć. Wyciągnąłem kartkę, po czym zacząłem spisywać plan mojej nowej broni. Chciałem załatwić to od razu, zważywszy na to, że już jestem w zasadzie na miejscu...

Offline

 

#59 2012-03-03 13:14:39

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała słów Rokutaro.
- Tak, chciał żebym została, jednak nie mogę przegapić tak ciekawej walki, zresztą muszę zobaczyć żabich sage w akcji... - Powiedziała, po czym zaczęła się rozglądać. Nagle w oddali dostrzegła znajomą twarz, Ichitsu.
- A gdzie Nana?... - Zapytała sama siebie, po czym odezwała się do Rokutaro.
- Poczekaj, muszę coś załatwić... - Po tym od razu ruszyła w stronę Ichitsu, kiedy ten był zajęty swoimi planami Mei usiadła na dachu, po czym zwróciła się do Uchihy.
- Gdzie jest Nana? - Zapytała zaniepokojonym głosem, ale również poważnym i szorstkim.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#60 2012-03-03 13:19:43

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

- Rozumiem Cie, jednak na twoim miejscu bym tutaj został. Nie wiesz, jak silny jest Logen i jak zareaguje, kiedy dowie się, że ktoś chce mu zabrać zwój. Ale ja mogę Ci tylko doradzać, co właśnie robię. Sama zdecydujesz co zrobić... - powiedziałem leniwie jednocześnie się przeciągając. Kiedy usłyszałem, że Mei musi coś załatwić kiwnąłem tylko głową na znak zrozumienia i usiadłem na dachu, dając wciągnąć się w medytację. Jednak nadal byłem wyczulony na bodźce ze świata... Nie mogłem pozwolić by coś się stało Mei, gdy nie było Takashiego.


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#61 2012-03-03 13:32:58

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

Pisanie przerwał mi znajomy głos oraz brak światła. Podniosłem głowę i dostrzegłem Mei. Ukryłem swoje zdziwienie spowodowane przede wszystkim tym, że Namikaze uciekła bez słowa i zostawiła mi małą Yuki.
- Jest bezpieczna, siedzi w Shisou razem z Gisaku, Sentim i jakąś dwójką jego kumpli, nic się jej nie stało jak na razie. Poza tym dobrze wiesz, że jest w stanie wiele zdziałać swoim lodem. - Powiedziałem, po chwili jednak dodałem. - Tknęło cię sumienie z powodu małej czy pytasz tylko dlatego, że jesteś ciekawa?
Byłem bardzo ciekaw odpowiedzi Mei. Wszak Nana była pod jej opieką, a teraz opieka spadła na resztę grupy, o ile nie okaże się, że to ja nie stanę się "opiekunką".

Offline

 

#62 2012-03-03 13:53:48

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei siedziała i słucha, kiedy Uchiha skończył mówić odpowiedziała, już spokojniejszym głosem.
- Ciekawiło mnie to, myślałam, że zostawiłam ją z odpowiednią osoba, jednak jak widać zostawiłeś ją z Gisaku...- Powiedziała, po czym sama zapytała powoli wyciągając kunai Hiraishin.
- A co ty tutaj robisz? Nie siedzisz ze swoim przyjacielem?... - Zapytała po czym nie dała odpowiedzieć Ichitsu, od razu rzuciła mu kunia i powiedziała.
- Masz, daj ten kunai Nanie. Powiedz jej, że ma zawsze go mieć przy sobie. Ale nie mów jej, że jest to mój kunai. Wymyśl coś, ona musi go mieć przy sobie. - Powiedziała zeskakując obok Uchihy.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#63 2012-03-03 14:09:19

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

Chwyciłem kunai. Był on dość dziwny. Miał dwa ostrza po bokach ostrza głównego, był również cięższy. Po raz kolejny widziałem tego typu broń.
- Postanowiłem odwiedzić parę sklepów i kowala... A poza tym kto powiedział że Gisaku to mój przyjaciel? - Spytałem Mei, jednakże po chwili zamilkłem. Fakt, wyglądaliśmy na przyjaciół. Jednakże im więcej czasu mijało, tym bardziej się od siebie oddalaliśmy.
- On jest po prostu jak dla mnie zbyt radosny, niezbyt przypadają mi tacy ludzie do gustu. Za dużo czasu spędziłem z pewną osobą... - Od razu się poprawiłem. - Odkąd odszedłem od niej, nasz wspólny cel nim nie był, po prostu już go nie było. A Gisaku coraz bardziej działa mi na nerwy, koleś nie ma pojęcia o sprawach organizacyjnych, a i jego niektóre moce mogą przyprawić o dreszcze... Widziałem kiedyś tą manifestację... Dużo nienawiści. Naprawdę wiele. Zgromadzonej w jednym miejscu. Myślę, że kiedyś ta moc go pochłonie i stanie się jej niewolnikiem... Niczym on...
Obejrzałem po raz kolejny kunai.
- Mówisz dać go Nanie? Nie ma sprawy, coś wymyślę. Ale pewnie mała i tak się domyśli że to od ciebie...

Offline

 

#64 2012-03-03 22:54:14

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Widać Mei znała tego chłopaka. Z wyglądu przypominał członków klanu Uchiha ale zawsze mogłem się mylić. Uznałem, że i tak nic tu po mnie więc poszedłem jedną z uliczek. Mijałem sklepy, ludzi i inne różne rzeczy rozmyślając gdzie ja tu mogę trenować... W końcu znalazłem dobre miejsce.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
_________________________

Akcept by Katsuro

Jak postanowiłem, tak i zrobiłem. Wróciłem się do Mei i nieznanego mi Uchihy - dokładnie to siedziałem na dachu przed nimi, bacznie obserwując ruchy chłopaka. Nie miałem jednak zamiaru psuć im konwersacji dlatego nie próbowałem nawet do nich podchodzić.

Ostatnio edytowany przez Katsuro (2012-03-03 23:02:12)


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

#65 2012-03-04 16:36:20

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei spoglądała podejrzliwi na Uchihę, kiedy ten mówił o swoim przyjacielu.
- A więc trzeba go będzie mieć na oku. - Powiedziała, po czym dodała.
- Jeżeli Nana się zorientuje, że ode mnie to trudno. - Po tym stanęła przed chłopakiem.
- Możesz mi powiedzieć więcej na temat Gisaku? Chciałabym się o nim czegoś dowiedzieć od jego przyjaciela. - Powiedziała, była zaciekawiona tym, jaką moc może ukrywać ktoś taki jak Gisaku. Na jej twarzy było widać wyraźne zaciekawienie.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#66 2012-03-04 17:16:59

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

- Co dokładnie chcesz wiedzieć? - Spytałem, ale nie dałem dokończyć. - Wiek, pochodzenie, zdolności, historia? Mamy ze sobą wiele wspólnego z Gisem, nie tylko jeśli chodzi o wygląd...
Tutaj skierowałem swój wzrok w dół. Rzuciłem myślą w przeszłość, w daleką przeszłość, kiedy jeszcze nie znałem Gisaku i byłem świadkiem mianowania na Lidera klanu właśnie Matsuo. Młody wojownik, nawet nie można było pomyśleć co się kryje w jego sercu. Później Gisaku, jego uczeń. Chłopak traktował Matsuo jak ojca. To musiał być wielki ból dla niego.
- To od czego chcesz zacząć? - Powtórzyłem pytanie.

Offline

 

#67 2012-03-04 18:05:51

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała Ichitsu. Chwilę pomyślała, czego najbardziej chciałaby się dowiedzieć.
- Historii i umiejętności. Muszę wiedzieć jak silny jest. - Powiedziała pewnym głosem.
- Wy... Uchiha, macie coś w sobie, wasze oczy mówią same, że posiadacie w sobie dużo złości i bólu. Teraz kiedy wasz klan został zniszczony nie wiadomo co by mogło wam strzelić do głowy. Zwłaszcza, że słyszałam trochę o waszym mistrzu... - Powiedziała to spokojnie, nie chciała urazić w jakikolwiek sposób Uchihy, jednak w jej głosie i wyrazie twarzy było poznać, że dziewczyna tak naprawdę chce mieć ich na oku.
- Nie zrozum mnie źle... On, my... Jesteśmy po tej samej stronie, jednak w każdej chwili to się może zmienić. Zwłaszcza, że sam mówiłeś, że kiedyś może stać się jak mistrz. - Dodała spoglądając z lekkim uśmiechem na niego.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#68 2012-03-04 18:23:23

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

Kiwnąłem głową, po czym zacząłem myśleć.
- Gisaku urodził się dwa lata przede mną w wiosce klanowej. Jego rodzice zostali zamordowani, nie wiadomo jednak przez kogo. Jego pierwszym i ostatnim mistrzem był Matsuo. Tak samo jak moim. Po zniszczeniu wioski uciekłem wraz z Matsuo, aby kiedyś się go pozbyć żeby już nie był zagrożeniem. Chciałem ustrzec Gisaku, ten jednak ruszył za mną. Przez dwa lata byliśmy pod opieką niegdysiejszego lidera klanu. Mimo tego, że to Gisaku miał większe umiejętności, większą... swego rodzaju "sympatią" właśnie darzył mnie. Miałem według niego potencjał do zdobycia siły. Wola Mocy. Nasz trening trwał dwa lata, po tym Matsuo kazał nam iść. Wcześniej jednak odebrałem od niego wiele cennych rzeczy. Co do umiejętności Gisaku... Ma on Wieczny Kalejdoskop. Wiem że posiada naturę Katon i Raiton. Widziałem też jego Chakrę. Jest w niej manifestacja czystego zła, które chyba go podtrzymują przy życiu, albo wzmacniają jego siłę. Posiada silną Chakrę, chyba jest specjalistą w jej dziedzinie.
Po tej dość wyczerpującej wypowiedzi wziąłem głęboki oddech.

Offline

 

#69 2012-03-04 18:31:53

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała z uwagą wszystkiego co mówił Ichitsu. Jednak najbardziej jej uwagę przykuły dwie rzeczy.
- Wieczny Kalejdoskop i dziwna chakra? - Zapytała zdziwiona. Nie wiedziała dokładnie o co chodzi. Nie wie za wiele o Uchiha, jedynie troszkę o ich kekkei genkai. Na początku sądziła, że owa chakra może być spowodowana własnie więzami krwi. Niewiele można było słyszeć negatywnego o tym klanie. Jeśli chodzi jednak o "Wieczny Kalejdoskop" Mei kompletnie nie wiedziała o co chodzi, liczyła na to, że chłopak bardziej rozwinie te dwa tematy. Rozglądnęła się, po czym zaczęła iść w stronę najbliższego murku, na który wskoczyła i usiadła. Po drodze zwróciła się do Uchihy.
- Może usiądziemy? - Kiedy już rozsiadłą się wygodnie zaczęła słuchać Ichitsu.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#70 2012-03-04 18:36:51

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

Westchnąłem, po czym usiadłem koło Mei.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Gdy skończyłem opowiadanie, czułem się jak zdrajca. Nie widziałem jednak innej drogi. Być może istnieje gdzieś takowa, ale nie dostrzegałem jej. Przynajmniej na razie.
- Przynajmniej zdaję sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie na siebie zaczynam powoli brać... - Pomyślałem, a w mojej głowie przywołałem obraz mojego niegdysiejszego mistrza. Przyłapałem się na tęsknocie...

Ostatnio edytowany przez Ichitsu (2012-03-04 19:17:39)

Offline

 

#71 2012-03-04 18:45:11

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała, widać było, że jest w szoku, że Gisaku posiada tak potężną broń.
- Gisaku... Czy on posiada te techniki? Są tylko te dwie techniki? - Mei zaczęła wręcz wypytywać o wszystko co przyszło jej do głowy.
- Jeżeli Gisaku naprawdę posiada taką moc, trzeba będzie na niego uważać. Gdyby stanął przeciw nam moglibyśmy mieć problem... - Pomyślała, po czym spojrzała prosto w oczy Ichitsu.
- Te oczy... Wydaje się niemożliwym, by takie oczy miały taką moc. - Mówiła jak by do siebie, po czym spojrzała w niebo i słuchała Ichitsu.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#72 2012-03-04 18:50:04

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

- Nie wiesz nawet w jakiej niewiedzy żyłaś... Czasem sądzę, że lepiej żyć w niewiedzy niż wiedzieć wszystko. Wiedza być może jest siłą, ale niekiedy niszczy ona od środka.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Tutaj spojrzałem w dół.
- Matsuo-sensei... Czemu nie nauczyłeś mnie jak walczyć przeciwko posiadaczowi Wiecznego Kalejdoskopu...?

Ostatnio edytowany przez Ichitsu (2012-03-04 19:15:23)

Offline

 

#73 2012-03-04 19:00:52

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei spojrzała na Ichitsu. To co powiedział było wystarczające, żeby mogła mu na tą chwilę zaufać. Chwilę walczyłą z tym, czy moze mu powiedzieć, czy może nie, jednak chwilę po tym zdecydowała się. Przyglądała się chłopakowi, po czym powoli zaczęła mówić.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] Ciekawiło ją co w takiej sytuacji powie przyjaciel Gisaku. Miała nadzieję, że Ichitsu spodoba się taki pomysł, i że pomoże jakoś z tym.
- A wiec jak zareagujesz? W końcu Gisaku to twój przyjaciel... - Pomyślała uśmiechając się w stronę chłopaka.

Ostatnio edytowany przez Mei (2012-03-04 19:04:44)


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#74 2012-03-04 19:10:28

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

Nie odwzajemniałem uśmiechu. Być może było to spowodowane powagą sytuacji. Być może też uwolnieniem tłumionych emocji...
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
- Zastanawiam się też czy nie opuścić tej "organizacji". Za dużo jest tam nieścisłości i rozłamów. Trzeba stamtąd jednak zabrać Nanę, jeśli miałoby do tego dojść. - Wystrzeliłem. - To wszystko zaczyna mnie już poważnie męczyć... - Tutaj popadłem w swego rodzaju zamyślenie i przybicie.

Ostatnio edytowany przez Ichitsu (2012-03-04 19:13:28)

Offline

 

#75 2012-03-04 19:21:52

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei uśmiechnęła się wręcz szyderczo na odpowiedź Ichitsu.
- Uchiha... Jest w was tyle zła... Zdradzicie nawet swojego przyjaciela, żeby tylko być lepsi. - Mówiła puszczając oczko Ichitsu. Można było to dostrzec, Ichitsu nie tylko pragnął chronić innych przed Gisaku, był po prostu zazdrosny o jego moc i chciał jej go pozbawić.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] Przyglądała się chwilę w ciszy chłopakowi, po czym zeskoczyła z murku i ruszyła wolnym krokiem przez ulicę. Chciała się przejść, siedzenie nie było zbyt wygodne, dlatego wolała rozmawiać w ruchu.
- Gisaku, jeszcze nie nadaje się do bycia liderem takiej grupy. Mogłabym powiedzieć, że to wygląda bardziej na przedszkole niż organizację.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] - Kiedy mówiła ostatnie zdania zatrzymała się i spoglądała Uchiha w oczy.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#76 2012-03-04 19:31:46

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

- Zdrada... Każdy ma inne do tego podejście. Ja zdradą nazwałbym prędzej działanie na szkodę bez wiedzy drugiej strony... - Powiedziałem, po czym zacząłem słuchać co Mei ma jeszcze do powiedzenia. Im dłużej słuchałem, tym większe robiły się moje oczy ze zdumienia. Gdy już Namikaze skończyła swoje wywody, nagle spojrzała mi w oczy. Jej wzrok niemal świdrował moją duszę. Czułem, że mówi to wszystko na poważnie.
- Wiesz pewnie, że bardziej chciałbym ci towarzyszyć... Ale możesz na mnie liczyć. Jeśli małej spadnie włos z głowy z powodu jakiegoś napalonego młodziaka, to ten już raczej nie będzie stąpał po tej ziemi. - Tutaj w moich oczach na chwilę błysnął Sharingan, niczym jako przypieczętowanie obietnicy. Po tym moje oczy wróciły do głębokiej czerni.

Offline

 

#77 2012-03-04 19:51:24

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei uśmiechnęła się słysząc słowa Ichitsu.
- Dobrze, w takim razie ustalone. Wież mi też bym chciała dalej móc z wami być, jednak teraz nie mogę. Tak samo nie chcę aby coś mnie rozpraszało podczas treningu. Dlatego pozostawiam Nanę w najbardziej zaufanych rękach w tamtej ekipie. - Powiedziała, po czym spojrzała za siebie w stronę ostatniej pozycji Rokutaro.
- Nie jesteśmy sami, naszej siły też rosną Ichitsu.... - Dodała do Uchihy, po czym spowrotem spojrzała w jego stronę.
- Czy na pewno dobrze robimy?... Tak, jestem pewna.... - Pomyślała spoglądając na chłopaka.


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#78 2012-03-04 20:04:31

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Miasto

- Chciałbym wierzyć, że już na tym świecie nikt nie zazna niepotrzebnej śmierci z rąk Uchiha. Jednak przez politykę mojego byłego mistrza po jego uczniach wszystkiego można się spodziewać. Mimo tego i tak mi zaufałaś. Doceniam to. - Tutaj się uśmiechnąłem. - Masz jeszcze do mnie jakieś inne sprawy? Chciałbym załatwić parę spraw w sklepie i u kowala, a wolę nie zwlekać. Zwłaszcza że zostawiłem Nanę pod "opieką" naszej "drużyny"... - Dodałem, po czym czekałem na odpowiedź Mei. Czułem, że zacieśnia się między nami jakaś więź. Nie znałem jednak jej źródła czy też przyczyny jej zawiązania...

Offline

 

#79 2012-03-04 20:09:42

Mei

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 363

Re: Miasto

Mei słuchała, po czym uśmiechnęła się i spojrzała mu prosto w oczy.
- Nie myśl, że zapomniała, że również byłeś jego uczniem. Nie zrozum mnie źle, ciebie też będę miała na oku. Jednak wierzę, że niepotrzebnie. - Oznajmiła, po czym spojrzała w niebo.
- Nie, teraz to wszystko co mogliśmy ustalić. Możesz wracać do Nany. - Powiedziała, po czym pomachała do Ichitsu i odwróciła się na pięcie w stronę przeciwną, chwile potem znajdowała się już koło Rokutaro.
- Wybacz, zeszło mi dłużej niż się spodziewałam. Jednak teraz mam większy zasięg... - Powiedziała, po czym usiadła na dachu.
- Gonienie mistrza teraz już nie ma sensu, trzeba na niego poczekać. - Powiedziała lekko zmęczona.

Ostatnio edytowany przez Mei (2012-03-04 20:19:44)


http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=51543250.png&res=medium

Mowa żab (Link do nich)
Gamaken
Gamabunta
Gamakichi
Gamatatsu
Gamahiro
Gama / Gomo
Gamariki
Fukusaku
Shima

Offline

 

#80 2012-03-04 20:20:00

Rokutaro

Zaginiony

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 411

Re: Miasto

Przez cały czas, gdy Mei rozmawiała, ja oddałem się medytacji. Musiałem przemyśleń wiele rzeczy, a to była doskonała sytuacja. Dopiero gdy usłyszałem jej głos, wstałem i uśmiechnąłem się z lekko zaspanym wzrokiem.
- Nic się nie stało... Co rozumiesz przez "większy zasięg" ? - zapytałem się i jednocześnie pokiwałem głową, na znak że zgadzam się z ostatnim zdaniem Mei. Takashi zapewne odnalazł już Logena. Czekając na odpowiedź Mei, mogłem poczuć się strasznie "wybity" z biegu czasu. Wszystko się rozmazywało i strasznie się dłużyło. Czułem się dziwnie...

Ostatnio edytowany przez Rokutaro (2012-03-04 20:21:05)


Karta Postaci


Mowa Małp:
Enma

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Illes Fèroe https://www.hotels-world.pl/