Ogłoszenie


#1 2012-01-25 20:28:41

Opis otoczenia

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 343

Miasto


     Jest to główny punkt w całej krainie Zettou. Większość ludności zamieszkuję obszar znajdujący się między murami i spędza praktycznie cały swój czas. Kupcy, którzy są sprzedać swoje towary kierują się właśnie w tym kierunku, a dokładniej na rynek, którzy mieści się w centralnej części miasta. Wokół niego domy mają tutejsi kupcy, a tuż za nimi reszta mieszkańców. Ulice przez większość czasu są zatłoczone, a to dlatego, że samo miasto nie należy do największych. Jest chyba najmniejsze jeśli chodzi o powierzchnię. Gęstość zaludnienia jest jednak o wiele większa niż w innym przeciętnym mieście. Mury zbudowane są z podwojnej warstwy drewnianych pali. Tworzą kwadrat, na każdy rogu znajduje się wysoka wieża strażnicza, z której obserwowana jest okolica przez strażników na okrągło.

Opis stworzony przez Gamatt'a

Offline

 

#2 2012-10-09 10:52:06

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: Miasto

Nie wiem nawet, ile czasu upłynęło, zanim podróż się zakończyła. Nim jeszcze zdążyłem się obudzić, poczułem, że statek już się zatrzymał. Podziękowałem załodze za przewóz mojej dupy do tej krainy i wyszedłem z łajby. Od razu udałem się w stronę centrum miasta, mając nadzieję, że podczas przechadzki po tym terenie, dopadnie mnie jakieś wspomnienie, dzięki któremu będę wiedział, że to właśnie tu byłem wtedy z moimi rodzicami. Błąkałem się zatem po różnych uliczkach, jednak nic się nie działo. W końcu stanąłem obok wielkiego, jasnoniebieskiego budynku i poczułem coś dziwnego. Jakbym już tu był. Właśnie tego odczucia oczekiwałem! Rozejrzałem się dookoła i wśród trzech ulic, wiodących z tego miejsca, jedna z nich wydała mi się znajoma. Idąc tą drogą, zauważyłem, że opuszczam miasto, do którego dopiero co przybyłem. Miałem nadzieję, że dobrze idę, choć sam nie miałem pojęcia dokąd zmierzam...
[zt -> Tereny Zettou]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Colbeck Estates Vacation Home www.hotels-world.pl