Ogłoszenie


#1 2017-04-17 22:24:43

 Narokishi

Zaginiony

Skąd: Enko
Zarejestrowany: 2017-04-17
Posty: 160
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Naoki

Narokishi


O mnie
Imię i nazwiskoNarokishi Uchiha
PłećMężczyzna
KlanUchiha
RangaCzłonek klanu
Wiek14          [164]
Wzrost161 cm
Waga52 kg
Charakter

Wygląd

Ubiór
http://i.imgur.com/nSVxbd2.pngChłopak stosunkowo młody, jednakże nigdy nie przyznawał się do swojego wieku - w dużej mierze zawdzięczał to swojemu charakterowi. Jest, z resztą zawsze był, strasznie uparty i stawia na swoim, nie słuchając nigdy drugiego człowieka. Jego wygląd bardzo odstaje od stereotypu typowego Uchiha - włosy mienią się ciemnozielonym kolorem, który w cieniu oddaje delikatną nutę niebieskiej poświaty. Oczy, podobnie jak włosy, nie są czarne. Nastolatek od zawsze stawiał na złoto, cenił sobie walutę - legendy głoszą, iż to własnie z tego powodu kolor jego oczu przyjął barwę monet. Twarz jego poważna, ozdobiona cienkimi, czarnymi brwiami. Uszy niezbyt odstające, średniego rozmiaru - zwykłe, normalne. Chłopak ceni sobie oficjalny, ale praktyczny wygląd - biała koszula z rozpiętym górnym guzikiem, ozdobiona niebieskim, niedociśniętym krawatem z czarnym paskiem na dole. Założona na to zielonkawa bluza z naramiennikami w kolorze oczu. Czarny, zakasany rękaw oraz takie same rękawiczki - oczywiście z żółtymi wstawkami, bez palców. Na dole szare, proste spodenki. Czarne, klasyczne buty.
NindoTrzymaj przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej..
Cele-> Usamodzielnić się
-> Wydostać się z Hidari
-> Odbyć podróż dookoła świata
-> Przebudzić Sharingan'a
-> Rozwinąć Sharingan'a do trzech łezek
-> Przebudzić Mangekyō Sharingan'a
-> Rozwinąć Kekkei-Genkai do szczytu możliwości
-> Zostać mistrzem
-> Zdobyć artefakt
-> Podpisać pakt krwi
-> Rozwinąć dodatkowe zdolności
-> Specjalizować się w więcej niż jednej dziedzinie
-> Rozwinąć dwa żywioły chakry
-> Rozwinąć trzy żywioły chakry
-> Odzyskać wspomnienia
-> Urealnić swoje iluzje
-> Zabić.
PW[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
PU[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Profity[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Punkty Reputacji
Negatywne0
Neutralne0
Pozytywne0

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2017-05-25 09:57:23)


(Dane techniczne)

Mowa | Myśli | Krzyk


http://i.imgur.com/Vmuyqni.png

Offline

 

#2 2017-04-17 22:56:52

 Narokishi

Zaginiony

Skąd: Enko
Zarejestrowany: 2017-04-17
Posty: 160
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Naoki

Re: Narokishi

Zdolności i wyposażenie
Chakra[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Umiejętność specjalna[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Żywioły[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Umiejętność dodatkowa[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Specjalizacje[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Styl walki[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Profesje[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Summon[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Kekkei-Genkai[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Posiadane Ryo[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


http://i.imgur.com/nwEqlh0.png



Atrybuty
PodstawoweDodatkowe
Siła [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Siła ninjutsu[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Szybkość[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Siła taijutsu[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Reakcje[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Siła genjutsu[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Wytrzymałość[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Składanie pieczęci[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Umysł[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Skoczność[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Wola[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Szybkość broni miotanej[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Koncentracja[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Kontrola chakry[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Mnożniki[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Jutsu
RangaKlanoweUmiejętnościowePozostałe
NinjutsuGenjutsuNinjutsuGenjutsuTaijutsuSummonjutsuFūinjutsu
D
C
B
A
S



Umiejętności
PoziomNazwa
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Ekwipunek
SchowkiPrzedmioty zwykłePrzedmioty do ubraniaPrzedmioty specjalne
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]* Duży shuriken[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2017-05-25 09:57:09)


(Dane techniczne)

Mowa | Myśli | Krzyk


http://i.imgur.com/Vmuyqni.png

Offline

 

#3 2017-04-17 23:06:21

 Narokishi

Zaginiony

Skąd: Enko
Zarejestrowany: 2017-04-17
Posty: 160
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Naoki

Re: Narokishi

Podsumowania
RyoStatystyki
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
PWPU
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
TreningiEkwipunek
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2017-06-11 21:26:54)


(Dane techniczne)

Mowa | Myśli | Krzyk


http://i.imgur.com/Vmuyqni.png

Offline

 

#4 2017-04-25 01:44:04

 Narokishi

Zaginiony

Skąd: Enko
Zarejestrowany: 2017-04-17
Posty: 160
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Naoki

Re: Narokishi


Pamiętnik 1/2

Byłem w:
Zauważone techniki:

Kraj Ognia-> Shisou
Kraj Błyskawic-> Hidari
Kraj Wiatru-> Enko
Kraj Wody
Kraj Ziemi
Pozostałe-> Yu no Kuni
-> Kawa no Kuni
-> Ame no Kuni
-> Tetsu no Kuni
-> Ta no Kuni


D
C
B
A
S
Poznałem:Widziałem:

Nazwa Gracza
Skąd
Atrybuty
Techniki
Pozostałe

Kenjiro
(NPC)

SkądPo raz pierwszy zauważyłem go w Enko, nieopodal wód należących do kompleksu oaz:
Atrybuty

    Siła: ?
    Szybkość: ?
    Reakcje: ?
    Wytrzymałość: ?
    Wola: ?
    Umysł: ?
    Kontrola chakry: ?

Techniki?
Pozostałe?

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2017-05-24 13:50:49)


(Dane techniczne)

Mowa | Myśli | Krzyk


http://i.imgur.com/Vmuyqni.png

Offline

 

#5 2017-05-14 18:07:13

 Narokishi

Zaginiony

Skąd: Enko
Zarejestrowany: 2017-04-17
Posty: 160
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Naoki

Re: Narokishi

Pamiętnik 2/2
Sesja #1 - normalna
MG: Ikkyo
http://i.imgur.com/Y5TKtPz.png[#1] - wszystko zaczęło się niewinnie, poranne zawracanie głowy po odbytym już treningu. Przyszli jacyś faceci, którzy chyba mnie szukali - nie wiedziałem jeszcze po co i właśnie z tego powodu postanowiłem ich nastraszyć jedną ze swoich technik żywiołowych.

[#2] - tym razem przynajmniej miałem okazję przyjrzeć się z kim mam do czynienia. Wstępnie udało mi się wydedukować, że raczej nie pochodził on z mojego klanu - jego wygląd na to nie wskazywał. Podawał się za kupca.

[#3] - czas działał zdecydowanie na moją niekorzyść - poniekąd była to też moja niecierpliwość, która sugerowała mi czym prędsze poznanie prawdy. Podjąłem decyzję konfrontacji, jednakże najpierw musiałem to przemyśleć, przeanalizować.

[#4] - no i wtopa, doigrałem się. Niemalże bezpośrednie starcie z, być może, moim oponentem. Trzeba było przeprowadzić wywiad, kupić trochę czasu - musiałem myśleć, ale pochopność odstawić na bok.

[#5] - przyszła pora zagrać jakoś milej... Czyżby ten mężczyzna chciał się pogodzić? A może to tylko pułapka? Może warto jednak spróbować... Sam nie wiem.

[#6] - a jednak nie był taki zły, na jakiego się wydawał - podobno nawet pochodzi z Kraju Ognia, to chyba tam, gdzie klan Hyūga i Kiyoshi. No niech będzie, przedstawię się i wyjdę z ofertą pomocy.

[#7] - sytuacja finalnie się wyklarowała - poznaliśmy swoje imiona, można powiedzieć, że mieliśmy teraz zbieżny cel - schronić się przed pustynną nocą, która to zwyczajowo bywała dość chłodnawa. Podróżnikom także zaczęło brakować wody, a to nie wróżyło świetlanej przyszłości. Czas było ruszyć swoją geograficzną wiedzę, odnośnie kierunków - ustalania ich, a także znajomości map.

[#8] - ściemniało się coraz bardziej i bardziej, a my potrzebowaliśmy schronienia - ciepła, wody, a także jadła. Przypomniały mi się stare, zamierzchłe czasy, kiedy miałem nieco więcej zaufania do ludzi... Nawet zacząłem się łapać na ciągłym rozglądaniu się po okolicy.

[#9] - [...]

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2017-05-16 20:58:13)


(Dane techniczne)

Mowa | Myśli | Krzyk


http://i.imgur.com/Vmuyqni.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Majoitus Triberg Haus-Halli-Een-Whg-07