Ogłoszenie


  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

#1 2013-12-23 15:42:53

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3717
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

     Ogłoszenie będzie krótkie, bo i nie ma się tu nad czym rozwodzić. Ledwo po rozplanowaniu świątecznej aktualizacji trafiła się okazja i mogłem sobie dorobić. Z tego względu praktycznie całe dnie nie było mnie w domu. Efekt? Brak czasu na zrobienie tego co zapowiadałem. Jedynie szata graficzna, nad którą pracowałem dla zabicia czasu już wcześniej, mogła zostać oddana do użytku. Nie jestem w stanie przewidzieć kiedy będę mógł sobie pozwolić na kilka dni swobodnego działania, dlatego też chciałbym oznajmić, że nie będzie zapowiadanej paczki aktualizacji. Zamiast tego wszystko co napiszę lub poprawię (Wasze opisy technik) będzie lądowało od razu w temacie z aktualizacjami.

     Jak widzicie spełniłem Waszą prośbę odnośnie zmiany kolorystyki, dodając do tego kilka usprawnień, nad którymi myślałem już od dawna. Nie sztuką jest odkryć, że jest jeszcze trochę do zrobienia (opisy działów, grafiki do subforów, drobne niedociągnięcia, uzupełnienia linków itp.). Dzisiaj i jutro będę miał pewnie nieco czasu, ale to będą urywki. Postaram się w tym czasie dokończyć to co zacząłem i dodać kilka rzeczy. Także nie zgłaszajcie żadnych błędów, prawdopodobnie o wszystkich wiem.

     Dodałem zapowiadane statystyki, to jedyne co udało mi się zrobić. Wiem, niewiele, ale postaram się to wszystko przyśpieszyć.

     To wszystko. Przepraszam, że nie dałem rady wprowadzić aktualizacji, ale tego co się stało przewidzieć nie mogłem.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

#2 2013-12-23 15:57:31

 Shinsaku

Wyrzutek http://i.imgur.com/pXCGfcW.png

7348301
Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 1269
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Kibaku Nendo / Jinchūriki
Ranga: Lider Wyrzutków
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
Multikonta: Adatte

Re: Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

I bardzo dobrze, że Ninja... nie przeszkadza w twoim prywatnym życiu. Wiadomo, że nigdy nie da się wszystkiego przewidzieć. Na chwilę obecną nie widzę też żadnego problemu w tym, iż z zapowiedzianych aktualizacji części się nie doczekamy. Po mojemu, nie wydaje mi się, by jakieś wielkie zmiany były konieczne. A odświeżony layout bardzo na plus, do tego nowe statystyki.
O, przypomniało mi się! Może jednak poświęciłbyś 5 minut swojego czasu na zmianę wynagrodzenia za sesje drużynowe? ^^ Na razie Wesołych Świąt nie życzę, bo jeszcze będzie okazja!

Offline

 

#3 2013-12-23 16:02:09

 Ichitsu

Uchiha http://i.imgur.com/ehYjjLR.png

Skąd: Zewsząd
Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 929
Klan/Organizacja: Uchiha
KG/Umiejętność: Sharingan
Płeć: Mężczyzna
Multikonta: Koruzonu
WWW

Re: Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

Hajsy i życie prywatne zawsze ważniejsze od forum, mam nadzieję, że nie tylko ja to rozumiem. Tak czy siak teraz grafa jest całkiem miła dla oka i przypomina stare dzieje NCW. Fajny jest też ten motyw z rozwijaniem menu bonusy-pogoda-kontakt, jedyny problem jest taki, że trzeba trochę odczekać zanim zacznie poprawnie działać (przynajmniej ja tak miałem). A co do nowych statów, to miło że już wpadły na forum.

Offline

 

#4 2013-12-23 17:54:25

Shiramui

Zaginiony

48882364
Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 162
Klan/Organizacja: Nara
KG/Umiejętność: Kagesasu
Ranga: Członek klanu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 16

Re: Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

Grafika na NCW powala, naprawdę mi się podoba. Ponieważ nie grałem na poprzednich wersjach, mogę jedynie wierzyć w słowa Ichitsu. Ogółem rozwijające się paski, no i inne bonusy są kozackie, bardzo miłe dla oka. Statystyki również przemyślane, aczkolwiek nie zaskoczyłeś mnie Siłą Tai, spodziewałem się tego!
Pozdrówka, no i dzięki za robotę. Z czasem zaktualizujecie więcej, ale ja i panowie wyżej nie mamy z tym problemów. Wiadomo, święta, życie prywatne. Sam się nalatałem za prezentami, wiem o co chodzi.
No i Wesołych Świąt, wszystkim, którzy to czytają. Dzięki za prezent od adminów, czyli nowy layout. ;)

Offline

 

#5 2013-12-23 21:54:32

 Senti

Zaginiony

37585360
Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 539

Re: Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

      Prawdę powiedziawszy (wyjdę na lenia), cieszę się, że aktualizacje mechaniczne nie weszły i zmieni się to dopiero za czas jakiś. Wątpię czy w tym momencie miałbym głowę do przebrnięcia przez kolejne zmiany w naszym skromnym świecie i czy nie przełożyłoby się to przedłużenie urlopu - taki mały żarcik.
      Obecny skin na NCW przedstawia się bardzo sympatycznie. Nowa kolorystyka, tak bardzo tęskna wielu graczom, najprawdopodobniej będzie cieszyła się większą lubością i przychylnością w oczach gości i nowych przybyszów, którzy po zapisie zmuszą się teraz do przejścia akademii. Kilka smaczków, takich jak modernizacja headera, odbije się z pewnością w praniu i dopiero wtedy będzie można określić o tym swoje zdanie, ale sam linkacz nad chatboxem jest z góry wygraną ideą.
      Cóż mogę powiedzieć więcej? Wesołych świąt, smacznego jajka i udanego dyngusa!

Offline

 

#6 2013-12-24 00:35:43

 Akemi

Nikushimi http://i.imgur.com/ERi291S.png

6720223
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 898
Klan/Organizacja: Samotnicy/Nikushimi
KG/Umiejętność: Sosa
Ranga: Lider Samotników
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
Multikonta: Miyaguchi, Arashi

Re: Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

      Jestem podekscytowany tym jak teraz NCW wygląda. Niebieski był przez dłuższy czas częścią naszego forum i cieszy mnie fakt, że powrócił do nas w tak udanej formie. Mam nadzieję, że ten kolor tylko mnie zachęci bardziej do gry. Ostatnio brakuje mi czasu i przede wszystkim chęci. Oby mi się udało to wszystko jak najprędzej ogarnąć. Tego samego mogę życzyć administracji.


     

Wesołych świąt i powodzenia w dalszej pracy!

Offline

 

#7 2013-12-24 12:57:47

 Akami

Martwy

42754256
Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 505
Klan/Organizacja: Wyrzutek
KG/Umiejętność: Fumetsu
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
Multikonta: Kazunari

Re: Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

Niestety tak mi się trafiło, że na święta wyjechałem i wchodzę tylko z telefonu, przez co nie jestem w stanie cieszyć się w pełni ze starego, dobrego niebieskiego. ;/ Dziwnym zbiegiem okoliczności powiązało się to z powrotem mojej starej postaci, przypadek...? O.o Dobrze też mieć ogłoszenia w tak dobrym miejscu, teraz będę pamiętał żeby wszystkie czytać Ciężko mi wypowiadać się na temat innych nowości graficznych, nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć to po ludzku z ekranu monitora

Co do nowinek technicznych, to jestem dość sceptycznie nastawiony... Ale nie będę w taki radosny okres smęcić na ten temat ;P


http://i.imgur.com/TDQuAfP.gif

Offline

 

#8 2013-12-25 11:26:09

 Kaito

Zaginiony

48620066
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 195
Klan/Organizacja: Samotnicy
KG/Umiejętność: Hyouton
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17

Re: Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

Nie było mnie przez kilka dni, wchodzę, wchodzę patrzę i myślę sobie "jak inaczej". Nie raz czytałem o NCW na niebiesko, ale wydawało mi się, że fiolet jest znacznie lepszy. Teraz widząc w praktycy trudno mi stwierdzić, który lepszy, ale pewnie jak się trochę przyzwyczaję to będzie dużo lepiej. W przeciwieństwie do starszych graczy ja go widzę pierwszy raz. Najbardziej podobają mi się kurama oraz nasi ulubieni antagoniści. Co tu jeszcze napisać. Dobra robota.

Offline

 

#9 2013-12-26 10:40:29

Tamotsu

http://i.imgur.com/HTjQGqH.png

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 588
Klan/Organizacja: Senju
KG/Umiejętność: Mokuton
Ranga: Lider
Wiek: 30

Re: Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

Niebieskie odcień powrócił, a wraz z nim trochę wspomnień. Taki kolor chyba najbardziej pasował do NCW i najwięcej osób pamiętało go w takiej barwie. Statystyki pojawiające się z góry forum początkowo mnie zaskoczyły jednak po kilku wejściach już się do tego przyzwyczaiłem, ba nawet bardziej mi to pasowało. Header - tutaj mam dwie opinie. Na samym forum wygląda to ładnie, wszystko się przewija i jest fajnie dopasowane. Problem - według mnie - pojawia się przy portalu. Wszystkie trzy headery pojawiają się i wydłużają stronę. Dodatkowo pod pierwszym da się zauważyć jego kopię. Zakładam jednak, że nie było po prostu innej możliwości by reszta działała tak jak trzeba, a z samego portalu bardzo się nie korzysta więc nie jest to wielkim problemem. Wspomnę jeszcze krótko o nowo dodanych statystykach - dobry pomysł. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ze skocznością bo tutaj mam lekki wątpliwości

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ogłoszenie #53 - "Odświeżony layout i spore problemy czasowe"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alojamiento Hamburgo