Ogłoszenie


#1 2013-03-19 21:27:28

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[A] Gōwan

http://i.imgur.com/sVEgrEK.pnghttp://i.imgur.com/LBh5ojV.pnghttp://i.imgur.com/w44xi86.pnghttp://i.imgur.com/uQ4qVw6.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Gōwan (桜花衝)
Klasyfikacja: TaiJutsu
Typ: ofensywny
Ranga: A
Wymagany styl: Ōkashō

Opis:

Technika pokrewna do Tsūtenkyaku. Podczas jej wykonywania użytkownik skupia chakrę w pięści, a następnie uderza nią w podłoże. Dzięki temu może on zaatakować ze znacznie wzmocnioną siłą. Uderzenie jest tak potężne, że może ono połamać nawet najwytrzymalszych ninja. Centralne trafienie oczywiście jest jednoznaczne ze śmiercią, aczkolwiek już sama fala uderzeniowa może wprawić przeciwnika w osłupienie. Oczywiście siła nie jest wszystkim, ponieważ bez odpowiedniej prędkości trafienie w przeciwnika jest wręcz niemożliwe.

Dane techniczne:

Zakres: okrąg o promieniu 2 metrów
Obrażenia: zróżnicowane (w przypadku bezpośredniego trafienia - śmierć, natomiast gdy ofiara znajduje się w centrum rażenia, zostaje ogłuszona)
Siła ataku: 2,5 * Siła Użytkownika
Szybkość ataku: 1,0 * Szybkość Użytkownika
Koszt chakry: 8.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Obrażenia zależą od miejsca, gdzie uderzy technika. Jeżeli jest to ciało, to ofiara zostaje zmiażdżona i czeka ją śmierć. W przypadku znajdowaniu się w polu rażenia, jest ona oszołomiona przez dwie tury.

- Aby wykonać to jutsu wymagane jest minimum 100 punktów kontroli chakry.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sprawdź kontynuuj