Ogłoszenie


#1 2013-03-19 21:21:10

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[S] Edo Tensei

http://i.imgur.com/ctIFB93.pnghttp://i.imgur.com/toTAcim.pnghttp://i.imgur.com/IzBQpwC.pnghttp://i.imgur.com/oJPYtHA.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Edo Tensei (穢土転生)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: uzupełniający
Ranga: S
Żywioł: brak

Opis:

Najpotężniejsza znana jak do tej pory technika ninja, która polega na wskrzeszeniu zmarłego człowieka. Osoba przywołana tą techniką jest jej w pełni świadoma, ponadto zachowuje wszystkie wspomnienia, uczucia oraz, co najważniejsze, zdolności. Justu jest również jednym z najtrudniejszych w przygotowaniu i wymaga sporych pokładów chakry.

http://i.imgur.com/EOKXU5C.png


Ożywianie


Opis:

Do wykonania techniki niezbędne jest znalezienie DNA osoby, którą mamy zamiar ożywić. Wystarczy fragment skóry, włos, a nawet część organu zmarłego. Równie istotne jest, aby dusza znajdowała się w czystym świecie - to znaczy, że poddana technice Shiki Fuujin nie nadaje się do ożywienia. Kolejnym krokiem jest przygotowanie specjalnego dużego zwoju z wymalowanymi symbolami Edo Tensei, który będzie podstawą jutsu. Na końcu potrzeba żywej ofiary, która będzie szkieletem osoby ożywianej. Po przygotowaniach można przystąpić do techniki właściwej.
Na początku należy rozwinąć zwój i wetrzeć w niego zdobyty materiał DNA oraz krew "nowego naczynia". Przed zwojem trzeba położyć żywą ofiarę, z którą połączy się dusza ożywiana. Następnie pod wpływem chakry zwój się uaktywnia i rozpoczyna się proces reinkarnacji. Wspomniana ofiara zaczyna zamieniać się w osobę ożywianą (około 2 postów).

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 100.000
Pieczęcie: Tygrys (寅, Tora) -> Wąż (巳, Mi) -> Pies (戌, Inu) -> Smok (辰, Tatsu) -> Klaśnięcie

Dodatkowe informacje:

- Wymagane PW: 900

- Wymagane: opanowane Kai.

- Wymagane: opanowane Kuchiyose no Jutsu.

- Do poprawnego wykonania techniki, wymagane jest posiadanie materiału DNA zmarłej osoby, duży zwój, specjalizacja FuuinJutsu oraz żywa ofiara na ciało zastępcze.

http://i.imgur.com/qKNWsqg.png


Przywołanie


Opis:

Ciało ożywione przy pomocy tej techniki może być przechowywane w trumnie (czas wykonania prostej trumny nawet dla laika to jeden dzień - 10 zdań złożonych, będące treningiem), w której będzie hibernowane do czasu przywołania. Trumna z ciałem znika w ziemi, by tam czekać na odpowiedni moment. Aby przywołać trumnę należy złożyć razem dłonie.

Dane techniczne:

Zakres: bezpośredni kontakt
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 10.000 za przywołanie trumny; 15.000 za wydanie polecenia
Pieczęcie: Klaśnięcie

Dodatkowe informacje:

- W razie problemów z ożywioną osobą można zastosować specjalny znak, który ograniczy jego osobowość, a tym samym stanie się dużo bardziej podatny na polecenia.

- Kontrola summona polega na wydaniu mu polecenia (niekoniecznie słyszalnego dla wszystkich).

- Maksymalna ilość kontrolowanych osób wynosi dwie. Większa ilość, która zapewne tworzy już małą armię, jest znacznie trudniejsza do opanowania. Wymaga to przede wszystkim pełnego skupienia, które możliwe jest do osiągnięcia tylko wtedy, gdy użytkownik sam się nie porusza.

- Wydanie polecenia wiąże się z utworzeniem pieczęci tygrysa i utracie określonej ilości chakry.

- Za każdym razem, gdy przywołana persona użyje techniki, bądź umiejętności, operator traci 5.000 chakry. Nie wlicza się to, do kosztu za wydanie polecenia. Jest osobnym skutkiem kontroli.

- Ożywiony summon posiada własny przepływ chakry sprzed śmierci oraz wszystkie nabyte zdolności i sam "płaci" za używanie ich.

- Żywa osoba, którą znał summon może mieć wpływ na dezaktywacje techniki.

- Użytkownik może dezaktywować technikę poprzez kombinacje pieczęci tak jak do jutsu Kai.

- Summon jest niewrażliwy na ataki fizyczne - każda rana po chwili się regeneruje. Jedynie specjalne techniki pieczętujące są w stanie go powstrzymać.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
sennik anima