Ogłoszenie


#1 2013-03-19 21:15:08

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[C] Shunshim no Jutsu

http://i.imgur.com/Tt8vo4H.png http://i.imgur.com/SD0Tp8l.png http://i.imgur.com/mcN0H3a.png http://i.imgur.com/UTcd6JB.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Shunshim no Jutsu (俊親の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: defensywny
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Niezwykle przydatne jutsu pozwalające na przemieszczenie się na niewielkim dystansie z dużą prędkością. Polega na przeniesieniu chakry do stóp, by tym samym uzyskać chwilową, niewyobrażalną prędkość dającą złudzenie teleportacji. Stosowana jest tylko i wyłącznie do oddalania się, nie do obrony przed atakami ze względu na ograniczenia jakie posiada. Technice towarzyszy także kamuflaż, uzależniony od zdolności użytkownika, który uniemożliwia zlokalizowanie kierunku poruszania w tradycyjny sposób - dzięki wzrokowi.

Dane techniczne:

Zakres: bardzo duży (do 200 metrów)
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 17.000
Pieczęcie: brak

Dodatkowe informacje:

- Technika nie może być użyta w środku wymiany ciosów jako unik, mija kilka (ok. 5) sekund zanim użytkownik "teleportuje się" w wybrane miejsce.

- Jutsu zazwyczaj towarzyszy zasłona, która chroni użytkownika przed wzrokiem oponentów. Czasami są to liście, piasek, pył, mgła... wszystko zależy od tego co opanuje ninja. Rodzaj zasłony należy uwzględniać w treningu i bez ponownego przygotowania nie można go zmieniać!

- Jutsu nie teleportuje użytkownika, tylko zwiększa jego szybkość, dlatego nie zadziała, gdy jest on w jakiś sposób unieruchomiony.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Zbiornik betonowy w dowolne miejsce kraju