Ogłoszenie


#1 2013-03-19 21:13:30

 Katsuro

Administrator

5259823
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-05
Posty: 3716
Multikonta: Mamoru [NPC]
WWW

[C] Karasu Bunshin no Jutsu

http://i.imgur.com/vYJ7aBh.pnghttp://i.imgur.com/jHlP9B7.pnghttp://i.imgur.com/6RezJ9k.pnghttp://i.imgur.com/uSVJbCy.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Karasu Bunshin no Jutsu (烏分身の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący
Ranga: C
Żywioł: brak

Opis:

Z pomocą jednej pieczęci, użytkownik tworzy replikę skonstruowaną z kilkudziesięciu kruków. Nie potrafi ona walczyć, nie zna także żadnych technik swego pierwowzoru. Jej ciała nie pokrywa żadne źródło energii. Jedynym plusem wynikającym z posługiwania się techniką jest fakt, iż komunikacja z klonami odbywa się w czasie rzeczywistym. A choć zakres ich poruszania określono na ograniczony, to nie muszą zostać zniszczone, by bezpośrednio przesyłać informacje. Dodatkowo w porównaniu do innych tworów, nie znikają z charakterystycznym dźwiękiem oraz białą chmurą, a jedynie rozlatują się na kilkadziesiąt ptaków, z których powstały.

Dane techniczne:

Zakres: duży (do 60 metrów)
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 1.000 za klona
Pieczęcie: Baran (未, Hitsuji)

Dodatkowe informacje:

- Bunshiny są słabsze od pierwowzoru, głównie pod względem wytrzymałości. Statystyka ta wynosi bowiem jedynie 15% wartości użytkownika. Nie trudno zauważyć, iż przeważnie wystarczy jedno bezpośrednie trafienie, by klon zamienił się w gromadę kruków.

- Repliki nie mogą atakować. Ich jedynym plusem, to samoobrona, choć i ona często bywa niewypałem.

- Komunikacja z tworami odbywa się w czasie rzeczywistym, choć ich kontrola możliwa jest jedynie w wyżej podanym zakresie.


http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Odwiedzaj codziennie Ogłoszenia i Recepcję - bądź na bieżąco z wszystkimi zmianami na forum.
http://i.imgur.com/diz8u3N.png - Nowy projekt: Mage Guild Wars!
http://i.imgur.com/CoOg5C9.png - Masz pytania? Zajrzyj do Poradników, prawdopodobnie tam znajdziesz odpowiedzi na większość niejasności.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
brusy.polskie-szamba-betonowe.pl przeprowadzki kraków