Yocharu - 2015-12-12 10:59:06
       Szybkimi krokami nadchodzi do nas kalendarzowa zima a co za tym idzie, Święta Bożego Narodzenia oraz nadejście nowego roku. Wielu pewnie już przyszykowuje prezenty dla swoich bliskich, wielu pewnie wciąż szuka ciekawego rozwiązania na zabawę sylwestrową i wielu również oczekuje premiery nowej części Star Wars, która nadejdzie w Polsce w najbliższy piątek. Aby nadać jeszcze więcej świetności i cudownych okazji do celebrowania w obecnym miesiącu, zapraszam wszystkich na coroczne wydarzenie w naszym cudownym i najlepszym Ninja Clan Wars!
       Ja nazywam się Yocharu Uchiha i mam przyjemność poprowadzić w tym roku to niesamowite wydarzenie.

V Edycja Gali NCW

http://i.imgur.com/k7hvSp2.png       Jak każdy z nas dobrze wie, gala ta organizowana jest przez graczy dla graczy aby podsumować wszystkie nasze dokonania, zdobycze ale także i porażki oraz zawody. Oczywiście wszystko to odbywać się będzie w iście przyjemnej atmosferze, bez żadnych wyrzutów oraz złości, jednakże powinno to nas wszystkich zmotywować do dalszej pracy i rozwoju tego świata. Jak mówiłem na samym początku, gala ta stworzona jest dla nas, dla graczy, tak więc nie odbyłaby się ona gdyby nie nasza ingerencja w to wydarzenia, tak więc aby tradycji stała się zadość, potrzebne będą wasze komentarze, w których zaproponujecie kategorię, które pojawią się podczas rozdawania nagród. Wszyscy wiemy, że rok ten nie był obfity w wydarzenia, przez postój w evencie, jednakże to nie znaczy, że nie działo się kompletnie nic a my, gracze, nie zasługujemy na ocenienie i nagrodzenie naszych starań!

       Tak więc nie ma na co kompletnie czekać, tylko klikać przycisk "odpowiedź" i zabrać się za pisanie posta z propozycjami kategorii! Czas daję do godziny 21:00 w dniu 14 grudnia, w którym to pojawi się już zapewne kolejny post z gotowymi możliwościami głosowania. Mam nadzieję, że każdy weźmie w tym czynny udział i każdy będzie się świetnie bawił, w pocie czoła i z adrenaliną zaciskającą serce, wyczekując upragnionej przez siebie nagrody!

Do zobaczenia! Mówił dla was Yocharu Uchiha!

nĂĄdrĹže na technologickĂŠ tekutiny przeprowadzki kraków