Katsuro - 2013-10-29 15:22:05



     Halloween już niedługo, warto z tej okazji dać Wam szansę na wykazanie się. Oczywiście wszystko pod znakiem dobrej zabawy. Co więcej, każdy kto weźmie udział, będzie miał gwarancję otrzymania nagrody. Wystarczy odrobinę się wysilić. Teraz czas na opisanie dwóch konkursów.

1. HALLOWEENOWA KARTA POSTACI

     Zadanie jest proste, polega na upiększeniu własnej KP w sposób, który nawiązywałby do święta Halloween. Pod uwagę bierzemy wszystko co poprawia wrażenia estetyczne. Liczy się więc dosłownie wszystko, od odpowiednio dobranych kolorów, poprzez ciekawe grafiki ilustrujące, a na poprawnym linkowaniu skończywszy. Ważny jest pomysł i staranne wykonanie.

2. NARUTO I DYNIE

     Wbrew pozorom, nie trzeba ponadprzeciętnych umiejętności artystycznych, żeby wziąć udział w tym konkursie. Polega on na tym, żeby przygotować rysunek przedstawiający sytuację halloweenową w połączeniu z A&M Naruto. Tak jak wyżej, tu też liczy się przede wszystkim pomysł, ale to nie znaczy, że paintowa praca, polegająca na postawieniu kilku kresek na białym tle, będzie się kwalifikowała. Każdy rysunek, po którym widać będzie staranność wykonania i wkład autora, otrzyma stosowną nagrodę.

NAGRODY

Nagrody dla zwycięzców i uczestników pozostaną tajemnicą do czasu ogłoszenia wyników. Dla trzech pierwszych miejsc przewidziane są atrakcyjne bonusy dla postaci, także naprawdę warto!



ZGŁOSZENIA

Wszystkie prace oraz zgłoszenia KP proszę wysyłać na adres e-mail: ninjaclanwars@gmail.com. Każdy mail powinien zawierać nick z gry. W treści tematu koniecznie należy umieścić hasło "Halloween na NCW - KP/Rysunek". Prace wysyłamy w załączniku, nie w formie linka do hostingu!



WYMAGANIA



Rysunek:

    - Technika wykonania dowolna. Prace komputerowe wkorzystujące stocki, rendery lub c4d, typu sygnatura/avatar, nie są dozwolone. Wszystko musi być stworzone samodzielnie.
    - Każda praca musi być podpisana nickiem z gry oraz dopiskiem NCW.
    - Wszelkie próby oszustwa będą surowo karane.

Karta Postaci:

    - Dozwolone jest korzystanie z grafik dostępnych w sieci oraz htmla. W przypadku grafik należy pamiętać o zachowaniu umiaru.

TERMIN ZGŁASZANIA

Zgłoszenia przyjmowanie są do 5 listopada, do godziny 23.59. Pod uwagę brana będzie godzina doręczenia maila.



Wszelkie pytanie można zadawać w tym temacie!

bukal.pl