Opis otoczenia - 2013-09-22 00:44:47


     Nieopodal dawnej kryjówki Matsuo, Ichuza wraz ze swym bratem bliźniakiem wzniósł ukryte pomiędzy drzewami wejście do laboratorium. Wejście przypomina ślimaka, wykonanego z bardzo ciężkiego i twardego stopu. Jedynie odcisk rąk jednego z braci może spowodować otwarcie bramy do wnętrza. Zaś za wejściem znajduje się specjalna maszyna do podawania oraz podpalania pochodni. Jedna pochodnia jest w stanie oświetlić jedynie kawałek całego długiego korytarza. Wykonany jest on z podstawowego szarego kamienia, wyrzeźbionego w specyficzne falowane wzory. Po obu stronach, do ścian przymocowane są grube i potężne filary, które kryją w sobie różne przyciski. Za drugim filarem, po lewej stronie mieści się włącznik światła. Jedno pstryknięcie a korytarz, który posiada całe 50 metrów zostaje oświetlony w ułamku sekundy.

     Idąc dalej prosto, spotykamy już nasze pierwsze pomieszczenie. Kryje ono się za zakrętem w prawo. Pokój jest ten mały. Na jego środku znajduje się okrągły, drewniany stół ze zwojami oraz papierami, zapiskami medyka. Pod ścianą zaś zdjęcia osób poszukiwanych oraz takich, których Ichuza pragnie w swe ręce dostać. Niewykluczone, że niektóre zdjęcia zostały już poprzebijane nożem, co oznacza, że te osoby najprawdopodobniej nie żyją. Po prawej stronie zarazem ostatnią rzeczą jest obrazek Senti'ego. Oprawiony w czarną ramkę, u dołu z czarną różą. Pod obrazkiem pali się świeca, jest ona regularnie podsycana.

     Wychodząc z pokoju oraz idąc dalej, czyli dokładnie podane ówcześnie 50 metrów dochodzimy do rozstaju dróg. Lewy, boczny korytarz prowadzi do sali operacyjnej, zaś prawy korytarz prowadzi do sali, gdzie Ichuza wykonuje swoje, przeważnie nieczyste eksperymenty. Prawy pokój, czyli ten w którym mieści się metalowy stół operacyjny. Dokoła niego położone są blaty z narzędziami oraz maszynami nie tylko potrzebnymi do przeszczepu, lecz także uwzględniające tortury. Także i te pomieszczenie jest oświetlone przez specjalne, błękitno jasne światło. Na stole operacyjnym można pomieścić, aż trzy osoby naraz bowiem posiada ono szerokość czterech metrów oraz długość dwóch. Do stołu są także przymocowane specjalne pasy, które uniemożliwiają operowanym ucieczkę. Cały pokoik przyozdobiony jest w specyficzne strzykawki oraz inne medyczne rzeczy, szczególnie przypominające szalonego naukowca. Lewy pokój to już miejsce z maszynami potrzebnymi do przetwarzania czynników czy także tworzenia nowych rzeczy. To jest prawdziwe sedno, można by już rzecz prawdziwe laboratorium, bo właśnie te słowo kojarzy nam się z odczynnikami i różnymi chemicznymi szkłami, które właśnie w tym pomieszczeniu są zawarte. Na stołach równorzędnie poustawiane kolby z dziwnymi w środku cieczami, a także pojemniki na oczy, czy wielkie akwaria na ludzkie ciała wypełnione specjalną mazią zapobiegającą psuciu się. Po prawej stronie przy ścianie szuflady z różnorodnymi chemikaliami, a także substancjami.

     Podsumuwując miejsce to jest bardzo zawiłe oraz skomplikowane, choć w sobie posiada tylko 3 ważne miejsca. Pierwszym z nich jest osobisty pokoik Ichuzy z notatkami oraz zapiskami. Drugim pomieszczeniem jest sala operacyjna ze stołem oraz potrzebnymi narzędziami oraz na końcu samo sedno, pomieszczenie laboratorium w którym wykonywane są różne eksperymenty.

Opis stworzony przez IchuzeWEJŚCIE DOSTĘPNE JEDYNIE DLA ICHUZY I OSÓB, KTÓRE WPROWADZI.

Szamba betonowe Kwidzyn wyburzeniakrakow.pl