Katsuro - 2013-09-15 16:32:41

     Konkurs dla wszystkich miłośników piłki nożnej i nie tylko. Każdy, kto chce spróbować swoich sił, może stworzyć drużynę za dostępny budżet i sprawdzić jak będzie sobie ona radziła w Lidze Mistrzów.
     Zacznijmy od początku. Gra polega na utworzeniu drużyny z dowolnych zawodników grających w Lidze Mistrzów i obserwowaniu ich poczynań podczas oficjalnych meczów. W zależności od tego jak nasze zakupy będą się sprawowały otrzymujemy, określoną w zasadach, liczbę punktów. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody, ale to już zupełnie inna kwestia. My skupimy się na forumowym pojedynku.
     Jak zacząć grę? Na początku należy zarejestrować się na stronie UEFA. Przy wypełnianiu formularza, w polu dotyczącym wyświetlanej nazwy, najlepiej wpisać swój nick z gry, żeby było wiadomo do jakiej postaci ma trafić bonus. Po rejestracji pozostało tylko przystąpienie do zabawy. Wbrew pozorom to nie jest takie proste, należy wziąć po uwagę wiele czynników. Drużyna stworzona? Jeśli tak to teraz każy chętny musi dołączyć do prywatnej ligi NCW (kod do skopiowania: 1448545-511267).

NAGRODY:

Po każdej kolejce:

- I miejsce: 40PU
- II miejsce: 30PU
- III miejsce: 20PU

Po finale:

- I miejsce: 150PU + bonus specjalny
- II miejsce: 75PU
- III miejsce: 50PU

+ Każdy kto przewyższy mnie punktami: 40PU

Uwaga!

- Jeżeli coś w kwestii zasad gry nie jest dla Was jasne to proponuje zapoznać się z polską odmianą gry o ekstraklasie: tutaj.

- Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie nicka z gry w polu Choose your screen name z dopiskiem NCW (np. Katsuro NCW) oraz dołączenie do prywatnej ligi (zakładka Leagues).

- Dobrze by było gdyby każdy chętny, który założył konto napisał posta w tym temacie.

- Zgłoszenia trwają cały czas, jednak największą szanse na końcowe zwycięstwo mają Ci, którzy drużynę stworzą do 17.09, czyli do pierwszego meczu.

Szamb betonowych w Złoczewie oraz okolic Zadzwoń zapraszam do lektury