Katsuro - 2013-03-19 21:15:54

http://i.imgur.com/NRDG60p.pnghttp://i.imgur.com/aniCKXE.pnghttp://i.imgur.com/vBC4ly8.pnghttp://i.imgur.com/BxGgbel.pngInformacje ogólne:

Nazwa: Kage Bunshin no Jutsu (影分身の術)
Klasyfikacja: NinJutsu
Typ: tworzący
Ranga: B
Żywioł: brak

Opis:

Zaawansowana technika, przy pomocy której użytkownik jest w stanie stworzyć idealne kopie własnej osoby. Klony posiadają taki sam system tanketsu jak oryginał, więc techniki oczne, takie jak Byakugan, oraz ninja posiadający umiejętności tropienia nie są w stanie zauważyć różnicy. Używając cienistych klonów należy przygotować się na to, że pochłaniają duże ilości energii. Bunshiny świetnie nadają się do walki oraz obrony, są niezwykle uniwersalne, a ich pełen potencjał zależy od umiejętności twórcy.

Dane techniczne:

Zakres: nieograniczony
Obrażenia: brak
Koszt chakry: 5.000 za klona
Pieczęcie: specjalna pieczęć klona

Dodatkowe informacje:

- Każdy klon standardowo posiada 2.000 chakry, z której może korzystać wedle woli stwórcy. Chcąc korzystać z umiejętności wymagającej większych pokładów energii użytkownik musi w trakcie tworzenia wyposażyć swoją podobiznę w konkretną wartość. Jeśli tworzy więcej klonów musi określić (np. w hide) ile chakry użył na danego klona. Niewykorzystany zapas przepada.

- Bunshiny są słabsze od pierwowzoru, głównie pod względem wytrzymałości (pozostałe statystyki stanowią 75% wartości statystyk oryginału, natomiast wytrzymałość 25%). Tak więc przeważnie wystarczy jedno bezpośrednie trafienie ze strony przeciwnika, by klon zamienił się w dym, połączony z charakterystycznym dźwiękiem.

- Cieniste klony są w stanie używać wszystkich zdolności opanowanych przez oryginał. Posiadają również ekwipunek dostępny dla pierwowzoru, z wyjątkiem artefaktów. Jeżeli zdolność wymaga użycia tego typu przedmiotów specjalnych, podobizny nie mogą ich wykonać.

- Repliki podczas walki lub powierzonego im zadania rejestrują we własnej pamięci wiele informacji, które mogą być istotne dla użytkownika. W momencie zniknięcia, które może wywołać sam stwórca, wszystkie zebrane dane zostają mu przekazane, jednak nie wcześniej.

- Sterowanie klonami cienia odbywa się w specyficzny sposób. Komendy nie są wydawana na bieżąco, lecz kopie zachowują się tak samo jak zachowałby się oryginał. W ten sposób doskonale zgrywają się ze stwórcą.

rejestracja produktów biobójczych rozporządzenie clp