Katsuro - 2013-02-22 19:15:35

     Użytkownik, który zdał akademię jest pełnoprawnym ninja i zapisuje się w historii forum. Jeżeli z jakichkolwiek nieusprawiedliwionych przyczyn nie był aktywny przez miesiąc, jego karta zostaje przeniesiona, a postać zostaje uznana za zaginioną. Wiąże się to z niemożnością udzielania się w fabule do momentu zgłoszenia się w tym temacie. Brak aktywności uznaje się, jeżeli z danego konta, w ciągu ostatnich 30 dni, nie został napisany żaden post. Wyjątek stanowi napisanie odpowiedniego posta w temacie Nieobecności lub powiadomienie administracji o sytuacji uniemożliwiającej czasowe granie.

KONSEKWENCJE BYCIA ZAGINIONYM

     Zaginiony gracz nie musi się specjalnie martwić o swoją postać, jeżeli tylko nie zostawił jej w kłopotliwej sytuacji, np. podczas sesji. Takiego osobnika dyskwalifikuje się z wszelkich konkursów, eventów, turniejów oraz uniemożliwia mu się otrzymanie, nawet częściowego, wynagrodzenia za wspomniane wydarzenia. Powrót do gry nie stanowi podstawy do ubiegania się o nagrodę! Ponadto, co wydaje się oczywiste, zaginiony nie może się ubiegać o wypłaty z okresu absencji.

     W przypadku opuszczenia gry podczas wydarzeń przedstawionych powyżej sytuacja się komplikuje. MG ma prawo już po kilku dniach uśmiercić postać, lecz nawet jeśli tego nie uczyni administracja może uznać danego wojownika za zmarłego. W takim przypadku, po zgłoszeniu się w tym temacie, gracz zakłada nowe konto i postępuje zgodnie z poradnikami dotyczącymi śmierci. Bez zgłoszenia się tutaj nie może powstać nowa postać w oparciu o mechanikę śmierci!

ZANIM NAPISZESZ POSTA

     Przed napisaniem tutaj posta należy koniecznie zapoznać się ze wszystkimi zmianami na forum i odpowiednio przygotować KP, ponieważ całkiem możliwe, że zmiany dotykają bezpośrednio Karty Postaci lub mechaniki gry. Są trzy miejsca, które za to odpowiadają: aktualizacje, newsy i ogłoszenia. Dopiero z przygotowaną kartą można poprosić o pozwolenie na powrót do gry.

PO NAPISANIU W TYM TEMACIE...

     ...graczowi zostają zwrócone wszystkie przywileje, lecz trafia na specjalną listę. Każdy kto się na niej znajduje może stać się zaginionym już po dwóch tygodniach nieuzasadnionej nieobecności. Na liście znajdować się można maksymalnie dwa miesiące, po tym czasie jest traktowany jak każdy gracz, który nie zaginął ani razu.

     Każdy post tutaj powinien zawierać dwie niezbędne informacje: nick postaci oraz miejsce zakończenia gry. Jeżeli to drugie nie jest możliwe do ustalenia postać zaczyna w siedzibie klanu lub organizacji.

LISTA BYŁYCH ZAGINIONYCH

    [24.04.2014r.] - Tamotsu [Senju]
    [01.05.2014r.] - Ariyuka [Namikaze]
zobacz ten link rejestracja kosmetyków