Katsuro - 2013-02-22 16:38:51

NIEOBECNOŚCI     Każdy ma swoje życie prywatne i czasami zdarza się tak, że ze względu na problemy różnej maści gracz nie może kontynuować, na chwilę lub dłużej, swojej przygody na NCW. To wszystko jest oczywiście zrozumiałe, jednak powoduje poważne zamieszanie na forum, jeśli prowadzona postać bierze czynny udział w fabule, a użytkownik nie raczy poinformować o swojej absencji. Ten temat to łącznik na linii administracja-gracze, gdzie potrzebujący może uratować swoją postać przed niechybną zgubą. Wystarczy wypełnić podany wzór:

Nick prowadzonej postaci: (w przypadku posiadania więcej niż jednego aktywnego konta wpisać wszystkie)
Data rozpoczęcia nieobecności: (ta informacja potrzebna jest w przypadku planowania jakiś działań innych użytkowników związanych z danym ninja)
Data powrotu: (najważniejszy punkt, który będzie głównym punktem odniesienia administracji podczas sprawdzania aktywności, niezbędnym jest podanie dokładnej daty, ewentualnie potem można ją przedłużyć)


     Nie trzeba podawać powodu. Bardzo istotne jest tylko to, że administracja została poinformowana, a graczowi zależy na dalszej grze pomimo wydarzeń losowych.

KONSEKWENCJE NIEUSPRAWIEDLIWIONEJ NIEOBECNOŚCI

     Nieumieszczenie posta w tym temacie jest traktowane przez nas jako brak chęci kontynuowania dalszej rozgrywki. Co jakiś czas administracja sprawdza karty postaci umieszczone w dziale "aktywni". Jeżeli użytkownik nie napisał z konta danej postaci posta przez tydzień uznawany jest za zaginionego, w tym przypadku otrzymuje odpowiednią rangę, która uniemożliwia pisanie w działach fabularnych. Żeby móc wrócić należy zgłosić się do działu "zaginieni", gdzie można poprosić o przywrócenie do gry.

Uwaga!
     W sytuacji braku możliwości zgłoszenia nieobecności należy zwrócić się do administracji. Jednak tylko w skrajnych wypadkach, warto za wszelką cenę przysiąść na 5 minut do komputera i wysłać odpowiedniego posta, który uratuje wypracowane zdolności postaci.

claims to be legal