Basai - 2012-06-14 21:39:34


     Specjalnie oddzielone pomieszczenie, w siedzibie lorda, które aktualnie zostało przebudowane na bazę operacyjną sojuszu formowanego przez aktualnego lidera klanu Kyoshi, który został mianowany generałem. Na przeciwko wejścia znajdują się dwa ogromne zakończone półkolem szklane drzwi prowadzące na taras z widokiem na  miasto. W środku oczywiście pracuje kilka osób przy mapach położonych na  stole w samym centrum pomieszczenia czy przy danych wywiadowczych zapisanym na zwojach przy biurkach przy obydwu ścianach. Powaga sytuacji sprawia, że nikt z obecnych tutaj osób nie zważa na zmęczenie i pracuje wykorzystując wszystkie swoje możliwości. Jest też specjalnie miejsce dla każdego z delegatów od zebranych już  oddziałów. Przy mapach stoi także sam admirał Fao, który wpływa nie tylko na morale pracujących tutaj osób ale także obmyśla zmyślne plany pozyskania jak największej liczby sojuszników.

     Przy samym wejściu spokojnie stoi mężczyzna z blizną odpowiedzialny za szkolenie oddziałów armii kraju Ognia.  Każde wsparcie finansowe przeznaczone do jego rąk równa się wyposażeniu dodatkowego oddziału.


     Przy jednej z map można dostrzec zbiegłego szpiega z klanu Uzumaki, który najwyraźniej daje pracownikom kwatery cenne informacje o przeciwniku.


Zebrane siły:
- 9.700 Żołnierzy kraju Ognia
- 300 Weteranów kryształowej bitwy
- 43 Pirackie okręty
- 13 Okrętów kraju Ognia
- 300 Żołnierzy Gunken
- 250 Agentów Specjalnych Sił Akademii
- 150 Ninja klanu Nara
- 250 Ninja klanu Uchiha
- 250 Ninja klanu Senju
- 150 Ninja klanu Kiyoshi
- 150 Ninja klanu Hyuuga
- 200 Ninja klanu Namikaze
- 200 Ninja klanu Sabaku
- 60 Mnichów kraju Ognia

idź tutaj ciąg dalszy