Opis otoczenia - 2012-02-02 12:44:41

     Administracja oferuje możliwość dodatkowego zarobku dla graczy, którZy z różnych przyczyn nie mogą w fabularnej grze dorobić się PU/PW. Doświadczeni forumowicze mogą zostać nauczycielami, czyli osobami, które pełnią rolę sesnei w Szkole Ninja.

Jak ubiegać się o tą posadę? - To bardzo proste! Wystarczy zgłosić się do jednego z administratorów (Katsuro, Masaru) i wyrazić chęć zostania nauczycielem w akademii.

Wymagania? - Wymagania są identyczne jak w przypadku bycia MG. Gracz musi mieć spore pojęcie o mechanice i zasadach działania forum oraz posiadać zaufanie administracji. Warunki te są niezbędne, żeby mógł odpowiednio prowadzić nowych graczy przez początki na forum.

Po zaakceptowaniu podania gracz musi stworzyć osobne konto o nazwie "Sensei_nick_z_forum" (np. Sensei_Katsuro) po czym zostanie przydzielony do odpowiedniej grupy, która ma widoczność tematu Tutorial dla nauczycieli, w którym krok po kroku opisane są wskazówki dotyczące pracy.

Nagrody za pracę - wszystkie nagrody oraz sposób rozliczania się z administracją opisane są w tym temacie » link.

Uwaga! Przyjęcie posady nauczyciela nie nakłada obowiązku odpisywania w akademii, lecz w przypadku dłuższego braku zaangażowania administracja ma możliwość usunięcia delikwenta z listy sensei.

BungalowsYahuarcocha