Opis otoczenia - 2012-01-30 22:13:56


     Owa tajemnicza lokacja znajduje się w samym sercu prowincji Sashikan. A gdzie dokładniej leży? Pojedynczy nagrobek został umieszczony wśród gór, które można dostrzec w całym Kraju Ziemi. Ta miejscówka jednak odróżnia się od zwykłych szczytów tym, iż znajduje się praktycznie na samym szczycie pasma górskiego. Ciężko orzec, w jaki sposób, a także kto, umieścił grób w takiej okolicy, jednak widok cmentarny na jednej z najwyższych gór daje wiele do myślenia.
     Sam grób nie wygląda spektakularnie. Jest to po prostu płyta, wykonana z marmuru, na której widnieje wygrawerowane imię zmarłego. Pochowaną osobą jest Narokishi. Niestety, nikt już nie pamięta tej osoby, dlatego przytaczanie jej dziejów jest wręcz niewskazane. Cóż ciekawego można rzec o miejscu jego pochówku? Mimo prostoty wykonania grobu, jest on zwyczajnie ładny. Da się na nim zauważyć bardzo dokładnie zrobione linie i krawędzie, wszystko obrobione co do milimetra. Dodatkowo poza imieniem zmarłego, na marmurze znajduje się napis: "Spoczywaj w spokoju".
     Ostatecznym, a zarazem najciekawszym zjawiskiem, które zauważa się przy grobie, to jego czystość. Mimo upływu wielu lat marmur wciąż nie zmienił koloru z szarego na czarny. Świadczy to o tym, że ktoś regularnie odwiedza mogiłę i dba o nią. Kolejnym argumentem, który może potwierdzić tą tezę są świeże kwiaty, zebrane z pobliskich łąk, które również dodają uroku temu kurhanowi.

Opis stworzony przez Ikkyo

BetonovĂŠ JĂ­mky FryĹĄtĂĄk polubiłem to