Opis otoczenia - 2012-01-30 22:12:03


     Osada, która znajduje się na północy prowincji Sashikan. Jest ona drugim głównym biegunem, jeżeli chodzi o miasta. To właśnie w niej znajduje się najwięcej mieszkańców starego Sashigame. Jak wiadomo, owa prowincja nie słynęła z rolnictwa, czy też prowizorycznego przemysłu. Nie zmieniło się to do dnia dzisiejszego. Większość mieszkańców miasta to zwyczajni rybacy i kupcy. Mają oni jedynie trzy źródła zarobku, dwa oczywiste, ze względu na położenie szlaków handlowych i morza, jednakże trzeci z nich to pokaźny biznes. Daje on co prawda wielkie dochody owym ziemiom, jednak głównie tylko w sezonie. Oczywiście mowa jest o turystyce, ponieważ jak wiadomo, tereny starego Sashigame to prawdziwy raj na ziemi. A jeżeli nie, to przynajmniej w Kraju Ziemi.
     Warto dodać, że mimo potężnej liczby mieszkańców, miasto nie jest specjalnie wielkie, czy wystawne, jak w przypadku tego górniczego. Dominują drewniane domy, z niewielkimi podwórzami. Ponieważ osada znajduje się kawałek od plaży, da się dostrzec w jej okolicy roślinność nadmorską. Miasto niegdyś było otoczone makią, jednakże po wytworzeniu szlaków handlowych została ona wycięta z kilku stron. Jednakże mimo tych działań w rejonach wciąż znajduje się sporo drzew. Ba, można nawet znaleźć kilka z nich w centrum miasta, gdyż mieszkańcom nie przeszkadza obcowanie z naturą.
     Ponieważ jesteśmy w opisie infrastruktury, dobrze zaznaczyć, że w mieście nadmorskim ciężko jest znaleźć markety, czy sklepy. Fakt dosyć paradoksalny, ponieważ leży ono na szlaku jednego z najbardziej dochodowych center handlowych w Kraju Ziemi. Da się to jednak prosto wytłumaczyć bywalcom owych rejonów. Najłatwiej powiedzieć, że wszystkie ośrodki kupców są skupione przy porcie, czyli wybrzeżu. Jak wiadomo, znajduje się ono bardzo blisko, dlatego miejscowej ludności zwyczajnie nie opłaca się zakładać konkurencyjnych kramów w mieścinie. Co prawda egzystują, jednakże w ilości naprawdę niewielkiej.

Opis stworzony przez Ikkyo

kancelaria ultimatum zegarki gino rossi