Opis otoczenia - 2012-01-22 11:35:29


     Stolica Sei jest miejscem, gdzie toczy się praktycznie życie całej wyspy. Rzadko kiedy spotkacie tu jakichś arystokratów czy ludzi z wyższych sfer. Głównie to klasa robotnicza zamieszkuje ów miasto. Nie żyją w żadnych rodzinnych domach, ponieważ najzwyczajniej w świecie ich na to nie stać. Ataki dawnych agresorów pozostawiły odcisk w życiu tutejszych mieszkańców, przez co są oni zmuszeni do mieszkania w starych, zniszczonych domach. Jeden na dwadzieścia budynków tutaj wydaje się być zadbanym i bez jakichkolwiek widocznych szkód.
     Jednak ten szczegół nie dołuje ludności miasta. Pracują w pocie czoła, żeby tylko przywrócić to miejsce ku jego dawnej chwale. Pragną, by ich wioska ponownie stała się piękna i potężna. Dzieci, dorośli, a nawet starsze osoby przykładają się do tego celu.
     Handel jest tutaj jedną z ważniejszych form zarobku. Jedyna droga w tym mieście biegnie od portu, aż po główne wejście w drewnianym murze. Nawet pomimo swojej dość niepewnej budowy, daje jakieś poczucie bezpieczeństwa. Od wewnętrznej strony wygląda zadbanie, solidnie. Choć z drugiej strony posiada liczne dziury, których nikt nie kłopotał się załatać. Czy to z braku środków albo lenistwa.
     Kiedy tylko przekroczy się próg wejściowy, każdego gościa zawita miła i spokojna atmosfera. Dzieci biegające po ulicy, dorośli rozmawiający o swoich biznesach lub rodzinie. Nawet staruszkowie raczą opowiedzieć małym brzdącom co nieco o przygodach za ich czasów młodości. Tak, sytuacja w tej wiosce znacznie się poprawiała. Nawet istnieją plany postawienia fortecy, z którą nawet doświadczeni wojownicy będą mieli kłopoty.

Opis stworzony przez Kimariego

duże rozmiary meble loftowe