Opis otoczenia - 2012-01-22 11:33:32


     W skład terenów prowincji Sei wchodzą dość pokaźne obszary leśne jak i rzeczne. Kiedyś bujnie porośnięte ziemie rozchodziły się tu, jednak na wskutek tragicznych wydarzeń wiele gatunków roślin zostało zniszczonych. Gdyby jakiś podróżnik natknął się na drzewo lub krzak, to najpewniej będzie obumarły. Dość niedawno okoliczni mieszkańcy zaczęli poszukiwać tutaj wszystkiego, co może przynieść im zysk. Drewno, jagody, jakieś futro zwierzęcia czy samo ich mięso.
     Znajdują się tu dość duża ilość rzek, choć ich woda nie jest słona. Nadaje się do picia, gotowania lub mycia owoców.  Ogólnie na tym terenie powstało wiele kraterów. Klan Kaguya prowadzi bardzo destrukcyjne walki, przez co często zmieniają wizerunek krajobrazu wokół siebie.  Rozlano tutaj wiele krwi, a jeszcze więcej osób zakończyło tu żywot.
     Tutejsze walki pozostawiły wiele ofiar wraz z ich ekwipunkiem, przedmiotami, pieniędzmi. Dlatego teraz, kiedy ludność powróciła do handlu, często można spotkać mieszkańców przeszukujący różne zakątki tych terenów. Liczą na odnalezienie wartościowych skarbów, które będą mogli sprzedać na rynku.
     Jednak niektórzy starają się przywrócić ten teren do dawnego piękna. Kupują sadzonki drzew czy krzewów za swoje oszczędności i sadzają je, gdzie tylko mogą.  Z pewnościom długo to potrwa zanim przywrócą to miejsce do dawnego wyglądu. O ile oczywiście, nie wybuchnie tu kolejna bitwa lub wojna...

Opis stworzony przez Kimariego

wykopykraków.pl